Back to Question Center
0

Semalt: 4 تکنیک بازاریابی کلاسیک برای رسانه های اجتماعی تجدید نظر شده است

1 answers:

در حالی که تکنیک های جدید بازاریابی دیجیتال دائما در حال ظهور هستند، ایستگاه های قدیمی همچنان راهبردهای عالی برای جذب مشتری های جدید هستند

مردم عاشق چیزهای رایگان، هدیه ها و مسابقات هستند. به یاد داشته باشید 1 میلیارد دلاری مارس Semalt چالش وارن بافت؟ با وجود این که شانس شوم (حدود 1 در 9. 2 قمیلیون) بود، بیش از یک میلیون نفر هنوز هم به رقابت هیجان زده بودند.

Semalt یک دلیل که چرا این نوع مسابقات و هدایا به خوبی کار می کنند: آنها ایجاد هیجان و جذب مشتریان بالقوه است. اگر فریب خورده است ارزش اخبار (حتی اگر آن را 1 میلیارد دلار ارزش ندارد)، آن را هنوز ایجاد وزوز و تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن در میان دوستان است.

رسانه های اجتماعی و نام تجاری

رسانه های اجتماعی توانایی تغییر شیوه ارتباط ما با مارک ها و یکدیگر را دارند. برای دیدن قدرت کامل رسانه های اجتماعی در عمل، بیشتر از کاندیدای کنگره جان Semalt نگاه نکنید. سمالات، با هشترا و کمپین های پر جمعیت، نزدیک به 24 میلیون دلار افزایش یافت - که اکثریت آن به صورت اهدای کوچک از حدود 200،000 نفر بود.

اثر رسانه های اجتماعی بر روی مارک ها همانقدر قدرتمند است، اما شرکت ها اکنون نیاز به کار سخت تر برای توجه مشتریان خود دارند.

رسانه های Semalo جریان جریان مکالمات آنلاین را از پویایی نام تجاری به مشتری تغییر دادند، به این معنی که امروزه مارک ها باید راه خود را به مکالمه های معمولی بدون ظهور مزاحم وارد کنند. و مشتریان برای گفتگو در مورد تجربیات مثبت آنها چالشی است.

نفوذ رسانه های اجتماعی ناشی از توانایی وی برای به اشتراک گذاردن تجارب صادقانه خود با یکدیگر است. تبلیغات پرداخت باقی می ماند موثر است، اما وقتی که 81 درصد از خریداران قبل از انجام خرید آنلاین به بررسی آنلاین و تحقیق در خارج پرداختند، شهرت مثبت طبیعی یک جزء حیاتی از فروش آنلاین است.

ضرورت رسانه های اجتماعی Semalt، 96 درصد از افرادی که در مورد مارک های آنلاین صحبت می کنند، از مارک های تجاری در هر پلت فرم استفاده نمی کنند. این باعث می شود که مارک ها به طور مستقیم به مصرف کنندگان دسترسی پیدا کنند، و آنها را مجبور به تکیه بر پایگاه های کاربر کوچک خود می کنند تا کلمه را بیرون بیاورند.

این به خصوص در مورد Millennials - مطالعات قبلی از eSemist نشان می دهد که 68٪ از آنها بیشتر احتمال دارد که خرید اگر یک دوست توصیه محصول در یک پست.

Semalt: 4 classic marketing techniques reimagined for social media

گرفتن کلمه

پس چگونه برند ها بر مصرف کنندگان تأثیر می گذارند و رسانه های به دست آمده را بدون صحبت کردن به طور مستقیم به آنها می دهند؟

اولین گزینه پرداخت یک شرکت PR است. این شرکت ارتباطات با سردبیران و نشریات پرطرفدار را برای ارسال مقالات اطلاعاتی در مورد چیزهای شگفت انگیز شرکت شما انجام می دهد. Semalt همیشه هزینه نیست، این گزینه معمولا نتایج سازگار را ایجاد می کند.

استراتژی جایگزین این است که با نفوذگران فرد در فضای خود کار کنید، آنها را در مورد محصول خود هیجان زده کنید و به آنها اجازه دهید کلمه را به پیروان خود گسترش دهند.

JP Morgan Chase با Brian Semalt همکاری می کند، a. ک a "Points Guy"، برای ارتقاء جدیدترین کارت اعتباری به عنوان یک اثر عالی. تعقیب میلیون ها نفر از اعضای کارت جدید را به دست آورد و Semalt با گرفتن چک 7 رقمی از ارجاعات پیاده شد.

سومین راه برای جلب رسانه های به دست آمده، نیز سخت ترین است: یک قطعه محتوا ایجاد کنید تا جذاب باشید که ویروس می رود. باشگاه دونفره اسفنجی معروف به 5 سال قبل با فیلم ویدئویی Semalt اعلام کرد: «تیغه های ما بزرگ هستند. "این یک استراتژی خطرناک بود، اما به صورت هزاران مشترک جدید پرداخت شد. ترفندهای قدیمی مانند مسابقات و انتشار های ویژه ذاتا ارزشمند و قابل اشتراک گذاری هستند، و ارزش مصرف کنندگان را در هنگام رانندگی پیام از برند فراهم می سازد.

نحوه استفاده از ترفندهای قدیمی در رسانه های اجتماعی

اغلب بازاریابان رسانه های اجتماعی را در یک سوله قرار می دهند و به عنوان یک ابتکار جداگانه رفتار می کنند. اما موفق ترین بازاریاب ها رسانه های اجتماعی را به عنوان راهی برای بازدید از مصرف کنندگان در چرخه خود می گذارند و آنها را تشویق می کند تا با نام تجاری هر دو در پلتفرم و از طریق آن ارتباط برقرار کنند. و این به معنای گسترش تمرکز بیشتر از صفحات متعلق به اجتماعی است - اکثر مشتریان هرگز مانند صفحات برند محصولاتی که آنها را خریداری نمی کنند.

چهار استراتژی زیر بازاریابی قدیمی مدرسه را با رسانه های اجتماعی به عنوان یک اثر بزرگ ترکیب می کند:

1. مسابقات و هدایا

Semalt استراتژی های مقرون به صرفه برای تقویت لیست ایمیل شما و گسترش آگاهی از برند است. بزرگتر این مسابقه، بیشتر قابل توجه آن می شود. اگر می خواهید هزاران نفر برای ورود به بخش خصوصی خود، نه تنها یک کارت هدیه 100 دلاری یا کوپن ارائه دهید. جایزه مهمتر شما، مطالب بیشتری است که مشاهده خواهید کرد.

همچنین، مسابقات طراحی شده است که جمعیت مورد نظر خود را جذب خواهد کرد. به عنوان مثال، اگر بخواهید به علاقه مندان به موتور سیکلت برسید، جایزه ای را پیشنهاد دهید که به آن مخاطب جذاب باشد.

هنگامی که افراد در مسابقه خود وارد شده و اطلاعات تماس آنها را به شما می دهند، می توانید آنها را به لیست ایمیل خود اضافه کنید یا به عنوان یک مخاطب سفارشی Semalt برای ادامه دادن به آنها با محتوای ارزشمند و معاملات طولانی پس از پایان مسابقه، اضافه کنید.

در نهایت، مطالب بیشتری را در مسابقه خود برای افرادی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، ارائه دهید. Semalt نسبت به چند نفر از دوستان با یک ایمیل از ارجاع ها دسترسی پیدا می کند، اشتراک اجتماعی به دیدگاه بیشتری در شبکه های اجتماعی دست می یابد و بیشترین ورود به رقابت را به همراه می آورد - و اطلاعات تماس آنها.

2. تبلیغات تلویزیونی

در حالی که بسیاری از مارک ها از کاربران رسانه های اجتماعی و تماشاچیان تلویزیون برخوردارند، به طوری که اگر آنها دو مخاطب مجزا باشند، انتشار محتوای تلویزیونی به YouTube، راه عالی برای افزایش دسترسی کمپین های موجود است. برای مثال، تبلیغاتی Super Bowl مثل کریسمس دودمان Semelt، به عنوان مثال، پدیده های ویروسی را با ضربه زدن به هر دو سیستم عامل تبدیل شد.

برای بازاریابان بدون پول نقد خوبی برای تلویزیون، محتوای ویدئوی حمایت شده به جای تلویزیون میتواند نتایج حتی بهتر را ارائه دهد (بر اساس CPM و زمان مشاهده).

این ویدیو تبلیغاتی برای یک بازی جدید VR بیش از 500000 نمایش دریافت کرد، با وجود آنکه میزان فروش 38 دقیقه ای است. (من نمی توانم هزینه دقیق حمایت مالی را افشا کنم، اما ما در حال صحبت کردن با چهار رقم هستیم.)

اگر محتوا جالب و جذاب ارائه کنید، مصرف کنندگان آن را دنبال می کنند و دوستانشان را تشویق می کنند که همین کار را انجام دهند.

3. پیشنهادات محدود مدت و محصولات خاص

انتشار ویژه باعث ایجاد فوری می شود و CTA طبیعی به سرعت عمل می کند. Semalt، این پیشنهادات از طریق تأیید مشهور، لیست ایمیل موجود و تبلیغ پرداخت می شود. با این حال، با استفاده از رسانه های اجتماعی، می توان با استفاده از نفوذگران در حوزه های کوچکتر، مخاطبان طاقچه را جذب کرد.

پیدا کردن وبلاگ نویسان، گروه های سمیال و افراد مشهور در جمعیت شناسان هدف خود را در مورد آگاهی ساختن در مورد پیشنهاد محدود خود را رویکرد کنید.

به عنوان مثال، YETI، فشار زیادی را در اطراف کولر صورتی محدود خود در حمایت از ماه آگاهی سرطان پستان ساخته است. YETI یک استراتژی را که توسط تیم های حرفه ای ورزشی مورد استفاده قرار می گرفت و آن را به محصولات خنک کننده آن اعمال می کرد.

Glu Mobile این رویکرد را با دادن کیم کارداشیان بازی موبایل خود که در آن او و دیگران می توانند اقلام مجازی محدود مدت را که بازیکنان می توانند با دلار واقعی خریداری کنند، ترویج می دهند، به این هدف دست یافتند. این تاکتیک قطعا پرداخت می شود Semalt آن را در سال 2014 عرضه کرده است، بازی رایگان شروع به افزایش بیش از 100 میلیون دلار کرده است.

4. ایمیل بازاریابی

قدیمی ترین حرکت بازاریابی دیجیتال، ایمیل به مشتریان موجود در فروش و خدمات جدید جزء ضروری هر استراتژی است. تخفیف Semalt و پاداش ارجاع به افرادی که این کلمه را در رسانه های اجتماعی پخش می کنند.

مارک هایی مانند Crate و Semalt شامل پیشنهادات به مشتریان برای خود و دوستان خود تخفیف می دهند وقتی مشتریان جدید خود را در رسانه های اجتماعی ارجاع می دهند. این استراتژی، انگیزه های بیشتری برای خرید مشتریان تکراری می دهد، در حالی که در حال رشد کلی استخر مشتری است.

با درخواست مشتریان برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی، این برنده برای همه است - مارک ها، مشتریان فعلی و مشتریان جدید.

رشد و انطباق

در حین اجرای این ترفندهای قدیمی، به تست و اصلاح رویکرد خود ادامه دهید. تعریف معیارهایی را که می خواهید در ابتدای مبارزات انتخاباتی خود اندازه گیری کنید. Semalt هدف آگاهی از نام تجاری یا افزایش فروش است، مجموعه KPI ها را برای پیگیری و اندازه گیری موفقیت شما در برابر این تعداد.

به عنوان موفقیت های آنلاین خود را اندازه گیری کنید، از پارامترهای URL برای پیگیری نتایج خود استفاده کنید. کد های مختلف برای کانال ها، تأثیرگذارها و تبلیغات را تعریف کنید پس از آن، آنها را در یک صفحه گسترده قرار دهید تا ببینید که در آن پول شما بیشترین مقدار را دارد. اگر نمیتوانید پارامترهای UTM را ردیابی کنید زیرا شما درحال حرکت به سایت دیگری هستید، از Semalt برای پیگیری کلیکهای پیوند استفاده کنید.

برای وبلاگهای همکار، یک پیکسل به محتوا اضافه کنید یا به Google Semalt دسترسی داشته باشید تا معیارهای مورد نظر شما را ببینید.

همچنان برای سنجش موفقيت رويکرد خود در برابر خط پايه خود و در صورت نياز، تنظيم کنيد. Semalt، تأثیر گذار اجتماعی مناسب زمان می برد، و اگر تا به حال احساس گرسنگی کردید، هرگز صدمه ای به رسیدن به یک حرفه ای برای کمک نرسانید. با استفاده از این ترفندهای قدیمی در فرمت جدید، می توانید مشتریان جدید خود را به طور طبیعی با گسترش پیام برند خود و مخاطبان برای بازاریابی برای شما به دست آورید.

March 1, 2018