Back to Question Center
0

Semalt: 20 ابزار CRM برای کمک به مدیریت مبارزات بازاریابی تاثیرگذار شما

1 answers:

تیم های فروش به مدت چند سال با استفاده از CRM ها را مدیریت کرده اند. در حال حاضر، به لطف افزایش بازاریابی رسانه های اجتماعی، در حال حاضر IRM برای بازاریابان برای مدیریت نفوذگران خود وجود دارد

لیست ما در زیر ویژگی های برجسته از 20 بهترین ابزار CRM برای مدیریت مبارزات بازاریابی تاثیرگذار شما را پوشش می دهد.

1. انقلاب

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt ادغام پیام در پلت فرم خود را، به طوری که مارک ها به راحتی می تواند مشارکت به یکی از 500،000 نفوذ خود را با یک کلیک. تجزیه و تحلیل تحلیلگر را قادر می سازد تا بازاریابان را به درستی اندازه گیری های موفقیت، مانند اختصاص دادن خرید به دنبال کنندگان خاص، تجزیه و تحلیل احساسات نظر در پست های حمایت شده و بیشتر. Semalt حتی شامل ردیابی حمل و نقل محصول می شود.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل کالوین کلین، تفت و سوزن و گرابخوب هستند.

2. Traackr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

پلت فرم تراکر پس از CRM های بالا در خارج مدل سازی شد. مانند CRM های فروش، اعضای تیم بازاریابی چندگانه می توانند به ابزار اضافه شوند تا بتوانند تاثیر گذار و کمپین های مختلف خود را مدیریت کنند. الگوریتم گوش دادن Semalt در کنار کشف، مدیریت تماس و تجزیه و تحلیل پیشرفته، برای کمک به مارک ها نه تنها با نفوذگران، بلکه به طور مستقیم با مخاطبان تاثیرگذار نیز طراحی شده است. این نرم افزار در سطح سازمانی برای مارک های است که قصد دارد مقدار زیادی را در بازاریابی تاثیر گذار بگذارد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان عبارتند از مایکروسافت، پایتخت 1 و کوکا کولا.

3. Onalytica

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

پایگاه داده Semalt از بیش از 500،000 نفوذگرها به راحتی قابل جستجو بر اساس تعدادی از فیلترها، از جمله جمعیت، شمارنده پیروان شبکه اجتماعی، مکان و نوع نفوذ است. برندها می توانند از نفوذگران پیروی کنند و هر زمان که چیزی پست کنند، اعلان دریافت کنند. ویژگی شبکه اختصاصی شبکه Semalt نشان می دهد که چگونه شبکه شما از نفوذگرها بین شما، مخاطب شما و یکدیگر است.

قیمت گذاری با قیمت 195 دلار در ماه شروع می شود. مشتریان شامل مایکروسافت، VMWare و بنیاد قلب انگلستان هستند.

4. Famebit

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Famebit یک بازار تأثیرگذار برای مارک های هدفمند برای جمعیت های جوان تر، به ویژه هزاره ها و مصرف کنندگان ژن Z است. تمرکز دیگر این پلتفرم در ارائه کیفیت، محتوای برند بیش از حد به هر هزینه است. Semalt می تواند پیشنهادهای کمپین را با دستورالعمل های محتوا ارسال کند، تأثیرگذار (به نام "سازندگان") که برای طرح پیشنهاد می دهند، محتوای را قبل از اینکه زنده بماند، و در نهایت، برای هر پروژه پرداخت کند.

رایگان است برای پیوستن و فهرست کمپین ها، اما این پلت فرم هزینه خدمات 10٪ در تمام پروژه های منتشر شده را پرداخت می کند. مشتریان شامل کانن، سونی و دفتر انبار هستند.

5. OpenInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

قبلا به عنوان Instabrand شناخته شده است، OpenInfluence با استفاده از AI به پایگاه داده خود را از بیش از 300،000 نفوذ برای پیدا کردن بهترین مناسب برای نام تجاری خود را. معیارهای ROI به جزئیات کوچک می رسند، از جمله مواردی که کلمات کلیدی پست های خود را به بهترین شکل انجام می دهند - ارائه اطلاعات مفیدی برای تیم SEO شما. این نرم افزار همچنین می تواند پیش بینی کند که مبارزات انتخاباتی به چه نحو خوب عمل می کند، با توجه به مجموعه انتخاب شده شما از تأثیرگذار و پارامترهای پروژه. OpenInfluence خود را با استفاده از آمار حساب Semtal، که از اکثر سیستم عامل های IRM گم شده است، تمایز می دهد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است، با آزمایشهای رایگان در دسترس است. مشتریان عبارتند از فسیل، ماری کلر، و هوندا.

6. این فقط وبلاگ نویسان نیستند که در وب سایت های خود وبلاگ می نویسند، اما کسانی که رتبه های برجسته و برجسته ای را در ناشران برتر دارند. با تمرکز بر روی محتوای نوشته شده، Semalt در ارائه خدمات بازاریابی محتوا نیز جای تعجب ندارد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل PayPal، Nestle و Ralph Lauren هستند.

7. تخفیف بازار

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

به عنوان LinkedIn برای خرید، Dispotr مارک ها، نفوذگران و خریداران را در یک مکان متصل می کند، با هدف پیدا کردن بهترین معاملات و کشف مارک های جدید. برندها می توانند معاملات و کدهای تبلیغاتی را در پلتفرم به اشتراک بگذارند و با استفاده از Discpotr Semalt برای ارتباط با نفوذگران واجد شرایط که با منافع و جمعیت شناسان مخاطبان مورد نظرشان مطابقت دارند، استفاده کنید.

امتیاز انفصال انحصاری پلت فرم، نرخ های مطلوب را براساس عملکرد گذشته با سایر مارک ها و امکان دستیابی به توافق برای مبارزات خاص خود محاسبه می کند. Semalt تاکید خاصی بر تأثیرگذارهای کوچک دارد - انواع تأثیرگذار که برای یافتن سخت تر است، اما بالاترین بازده ROI را برای مارک ها به ارمغان می آورد.

برای پیوستن به این حق آزاد است، و مارک ها با نفوذ به نفع فردی می پردازند. مشتریان شامل ZAFUL، VIDA، و jClub هستند.

8. Pitchbox

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

نام آن را می دهد - Pitchbox همه چیز در مورد زمین است. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Pitchbox دارای یک خلبان روزنامه نگاری است. تأثیرگذار بر روی این پلت فرم معمولا وبلاگ نویسان، ناشران و نفوذ کنندگان آنلاین هستند، و این به نفع پرستاران حرفه ای و بازاریابان محتوا است. Semalt می تواند اطلاعات تماس را برای نفوذگران پیدا کند، ایمیل ها را کنترل می کند، پیگیری خودکار و نتایج پیگیری - همه با ادغام با ارائه دهندگان ایمیل خود.

قیمت گذاری با قیمت 195 دلار در ماه شروع می شود. مشتریان عبارتند از: FreshBooks، The Hoth، and Offers. کام

9. Webfluential

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

با استفاده از تجزیه و تحلیل و ابزارهای پیشرفته در دسترس برای نفوذگران، Webfluential به احتمال زیاد جذب نفوذگران کارآفرین است که در آنجا پول می گیرند. برای مارک ها، این به این معنی است که شما می توانید یک سطح بالایی از حرفه ای را از نفوذگران که با آن کار می کنید انتظار داشته باشید. آنها می توانند کیت های مارک را تولید کنند، نقل قول ها را ایجاد و معیارهای موفقیت مرجع با پشتیبانی مرجع. در سمت برند، بازاریابان می توانند از نفوذگران خود به پلتفرم دعوت کنند یا با آنهایی که قبلا در آن حضور دارند دعوت کنند و نیاز به مدیریت روابط را در چندین مکان کاهش دهند. Semalt در برنامه همراه با کشف، قابلیت های پیشگام بودن و گزارش گیری گنجانده شده است.

قیمت گذاری با قیمت 100 دلار در ماه آغاز می شود. آزمایشات رایگان در دسترس هستند علامت های تجاری شامل Absolut، KFC و Adidas است.

10. Buzzstream

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

BuzzStream به عنوان یک نرم افزار نظارت بر پیوند شروع شد و این مهارت های SEO را به جهان بازاریابی تأثیرگذار اعمال می کند. این پایگاه اطلاعاتی از تأثیرگذارها را فهرست می کند، اما ارزش واقعی آن در توانایی خود برای افزودن سریع و سازماندهی چشم انداز است. کاربران می توانند یک افزونه مرورگر را دانلود کرده و به سادگی با کلیک راست بر روی آن برای تجزیه و تحلیل نفوذ کنندگان در هنگام مرور وب. سپس BuzzStream تجزیه و تحلیل دقیق، زمینه های تمرکز محتوا و معیارهای بیشتری برای تأثیرگذارترین انتخاب ها را سازماندهی و نمایش می دهد. Semalt که این پلتفرم ارتباطات شما را با چشم انداز مدیریت می کند، به شما این امکان را می دهد که قالب های ایمیل و ارسال یادآوری های خود را زمانی که وقت آن رسیده است.

برنامه ها از 24 دلار در ماه آغاز می شود. یک محاکمه آزاد در دسترس است مشتریان قابل توجه شامل Rackspace، HomeAway و Razorfish هستند.

11. Group High

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

GroupHigh یکی دیگر از CRM بازاریابی تأثیرگذار است که با خلوص جستجوگرها روبرو است. این پلت فرم بر وبلاگ نویسان متمرکز است، با یک پایگاه داده از بیش از 15 میلیون وبلاگ که توسط تمرکز محتوا، دسترسی، مکان، پیگیری های اجتماعی و غیره سازماندهی شده است. GroupHigh بیش از وبلاگ نویسان، در Instagram، توییتر و تأثیرگذار یوتیوب است. Semalt می تواند به طور خودکار در حال توسعه و ایجاد بخش هایی از وبلاگ نویسان برای کمپین های خاص باشد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل Lowe، ModCloth و Panera نان است.

12. این پلتفرم همچنین شامل ویژگی کشف بر اساس تأثیر گذارهایی است که در گذشته انتخاب کرده اید و همچنین ویژگی های دیگری از نمایه خود مانند صنعت یا عمودی خود. این برنامه به طور خودکار تاثیر گذاران جدید و موضوعات مورد علاقه را برای شما به نمایش می گذارد. ویترین محتوا همچنین شامل یک ویژگی گوش دادن است، نظارت بر نام تجاری شما در وب و رسانه های اجتماعی. Semalt گزینه های متعددی برای چگونگی تصمیم گیری برای تأمین کنندگان تأمین کننده، از جمله پول نقد، کدهای تبلیغاتی یا نمونه های رایگان وجود دارد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل لوازم آرایشی Studio Gear، مراقبت از مو Hask و One Direction هستند.

13. TapInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt دارای یک پایگاه اطلاعاتی از بیش از 50000 نفوذگر است، به این معنی که آنها به برنامه پیوستند، در حالی که از منابع اینترنتی به اینترنت متصل می شوند. این پلت فرم به شما امکان می دهد تا به وسیله تجزیه و تحلیل مخاطبین به نفوذگران جستجو کنید - آیا مشتریان خود را با جمعیت شناسایی مشتری هدف، درآمد خانوار و ویژگی های شخصیت خود مقایسه می کنند؟ پروژه های چندگانه و نفوذگران می توانند تحت یک کمپین واحد برای مدیریت آسان و مرتب سازی گروه بندی شوند. در نهایت، Semalt ROI را با استفاده از رسانه های اجتماعی به دست می آورد و تعامل و همچنین معیارهای خود مانند فروش تایید شده. این کار عملکرد کمپین خود را با مقایسه آن با کار قبلی قبلی تاثیر می گذارد.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل فسیل، سانترست و پاناسونیک هستند.

14. Izea

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

حدود سال 2006، IZea یک نام قدیمی در چشم انداز بازاریابی تأثیرگذار است. پلت فرم Izea SaaS اجازه می دهد که مارک ها بتوانند کمپین های بازاریابی تاثیرگذار خود را در یک مکان مرکزی، از ابتدای کشف و گسترش فعالیت های تبلیغاتی و کمپین های پیشگامانه، مدیریت کنند. به عنوان تخفیفپرد، Izea نمره خود را به نفوذگران اختصاص می دهد. فراتر از این نرم افزار، مارک ها می توانند به بازاریابی انعطاف پذیر در بازار داخلی Semalt کمک کنند.

قیمت گذاری از 250 دلار در ماه آغاز می شود. مشتریان عبارتند از کرافت، تویوتا و P & G.

15. Neoreach

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Neoreach برای نام خود خود را با هدف قرار دادن شرکت های Fortune 1000 و مارک های که می خواهند مانند آنها ساخته شده است. تأثیرگذارها با بیش از 40 فیلتر جستجو می کنند. هدف از این پلت فرم، ایجاد خودکار برای برندها برای اندازه گیری تلاش های آنها، ارائه دیدگاه های جمع آوری شده از قراردادها، مهلت، تحویل و پرداخت است. مارک ها همچنین می توانند از کمپانی Semalt در زمینه بازاریابی کمک بیشتری کنند.

قیمت گذاری با قیمت 399 دلار در ماه شروع می شود. مشتریان شامل Discovery Channel، آمازون و Walmart هستند.

16. منطق انگور

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

شبکه Grapevine شامل 150،000 یوتیوب و Semalt است که حداقل 5،000 طرفدار یا بیشتر دارند. هنگامی که مارک ها یک بودجه تعیین می کنند و اهداف تبلیغاتی خود را تعیین می کنند و مخاطبان را هدف قرار می دهند، این پلت فرم لیستی از نفوذگران توصیه شده را پیش بینی می کند و نتایج کمپین ها را پیش بینی می کند. از آن جا، علامت های تجاری می توانند در دسترس، نرخ های مذاکره و پروژه های محتوا تحت حمایت قرار گیرند.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل Tweezerman، Walgreens و Purina هستند.

17. Speakr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

نیمار PR، نیمه رسانه های اجتماعی، Speakr ادعا می کند که راه حل بالا IRM برای مارک های فورچون 500. شبکه ای از 37000 نفوذگر، بر روی افراد مشهور و تأثیرگذار با کلان، با میلیون ها دنبال کننده، مانند کیم سمالات، تمرکز می کند. آنها شبکه خود را به منافع روشن مانند مادرم، متعصب های تناسب اندام، کمدین و بازیگران سازماندهی می کنند.

قیمت گذاری بر اساس درخواست در دسترس است. مشتریان شامل دیزنی، بهترین خرید و وندی هستند.

18. کله

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Klear یک موتور جستجوگر تأثیرگذار است و اول و دوم، IRM دوم است. Klear دارای یک پایگاه داده قابل توجه است، با داشتن 500 میلیون پروفایل در طول 5 سال از داده های تاریخی در وب. فراتر از اطلاعات دقیق در مورد همه نفوذگران، این پلت فرم، دیدگاه های آسان را برای حتی بیشترین Luddite از CMOs فراهم می کند تا درک کنند که چگونه کمپین های تیم خود را انجام می دهند.

قیمت گذاری در صورت درخواست، در کنار آزمایشی رایگان نیز موجود است. مشتریان عبارتند از L'Occitane، Kayak و United Way.

19. نفوذ خود را پیدا کنید

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

نقطه فروش بزرگ خود را در بر دارد، تکنولوژی آنهاست و برنامه های آنها برای کسب و کارهایی با ابعاد مختلف دارد که قابلیت های این پلت فرم را به بودجه شما متصل می کند. شبکه خود را از 100،000 نفوذگر توسط عمودی سازمان یافته و در وبلاگ ها، فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، توییتر، یوتیوب، وین و Pinterest فعالیت می کنند. Semalt از پلت فرم، از جستجوی اولیه به منظور محافظت از پردازش پرداخت محافظت می شود.

قیمت گذاری با قیمت 300 دلار در ماه آغاز می شود. مشتریان شامل Kleenex، Delta، و H & R Block هستند.

20. تأثیر. همکاری

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

تأثیر. شرکت ادعا می کند 50،000 نفوذگر و بیش از 5،000 کسب و کار در پلت فرم آن است. این بهتر است به عنوان یک پلت فرم کشف استفاده می شود، زیرا حتی با برنامه پرداخت شده، جستجو ها نامحدود هستند، هرچند مخاطبین مبتنی بر آن محدود به 10 در هفته. با محدودیت تماس، این یک گزینه بهتر برای مارک ها است که فقط با بازاریابی تأثیرگذار آغاز می شود. Semalt یک صفحه برند ایجاد می کند، بنابراین نفوذگران می توانند آنها را پیدا کنند و همچنین فعالانه به آن دسترسی پیدا کنند.

دو برنامه در دسترس وجود دارد: رایگان، و نرم افزار برای 24 دلار. 95 / ماه مشتریان شامل کاسپر، بومب، و جک دانیل هستند.

March 1, 2018