Back to Question Center
0

6 ضروری رایگان مدیریت رسانه های اجتماعی Semalt

1 answers:

استفاده از این ابزارها برای برنامه ریزی، مدیریت و بهینه سازی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما - که از شما استفاده می کنید؟

اجتماعی Semalt دیگر غرب وحشی از بازاریابی است که از آن استفاده می شود، اما هنوز یک پویا پویا و سریع برای درگیر شدن با مشتریان، افزایش / نگه داشتن نام تجاری خود و یا حتی فروش اگر انجام شده به درستی.

فقط "انجام اجتماعی" دیگر به اندازه کافی خوب نیست. آن را در حالت نیمه دلخواه یا غیر برنامه ریزی شده می توان به راحتی آسیب بیشتری نسبت به نام تجاری خود ایجاد کرد، تا اینکه این کار را انجام ندهد. برای به حداکثر رساندن آن شما نیاز به برنامه ریزی، مدیریت و بهینه سازی آن دارید. این همه زمان نیاز دارد، اما یک مجموعه عالی از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی وجود دارد که به شما فرصت می دهد تا زمان بیشتری را صرف کسب نتایج بهتر از بازاریابی رسانه های اجتماعی کنید.

# 1. Hootsuite

این پلت فرم یکی از بهترین ابزارهای رایگان رسانه های اجتماعی است که در آن وجود دارد. این به شما یک داشبورد می دهد که به شما اجازه می دهد فعالیت های خود را بر روی توییت های خود، پست های Semalt و سایر کانال های اجتماعی که متصل کرده اید مرور کنید. همچنین به شما امکان می دهد که پست ها را به تمام کانال های اجتماعی که متصل کرده اید برنامه ریزی کنید، بنابراین می توانید دقیقا زمانی که بیشترین تعداد آنها آنلاین هستند، مخاطبان خود را ببرید.

6 Essential Free Social Media Management Semalt

شما می توانید حساب های توییتر، فیس بوک، لینکدین و Google+ خود را به اشتراک بگذارید تا وقت خود را در هنگام ارسال محتوای به رسانه های مختلف رسانه های اجتماعی ذخیره کنید. با این حال به نظر من اگر چه Semalt بهتر است برای نگه داشتن زبانه در تمام حساب های اجتماعی خود و نظارت بر ذکر و غیره، آن کمی بیشتر fiddly و کمتر کاربر پسند نسبت به بافر در انجام وظیفه برنامه ریزی پست به چندین حساب.

# 2. بافر

بافر فوق العاده ساده و موثر در هدف اولیه خود است. پست های برنامه ریزی شده برای رفتن به حساب های چندگانه اجتماعی. این عالی است برای صرفه جویی در وقت شما و به شما اجازه ارسال زمانی که مخاطبان شما آنلاین است. با این حال، anaylitics که با نسخه رایگان می آیند خیلی ابتدایی هستند بنابراین برای بهینه سازی پست های خود درخشان نیستند. بنابراین می خواهم از ابزارهای دیگر برای جمع آوری اطلاعات در مورد موفقیت پست های شما استفاده کنم اگر نمی خواهید برای "طرح Semalt" بوفر پرداخت کنید.

نوک بافر من این است که پسوند کروم بافر آزاد را دانلود کنید، این بدین معناست که با کلیک یک دکمه می توانید هر صفحه ای که در آن هستید بافر و پیام نوشتاری خود را بنویسید.

6 Essential Free Social Media Management Semalt

بافر یک پست متنی را با لینک صفحه ای که در هنگام استفاده از آن در اختیار شما قرار می دهد خودکار می کند، اما شما می توانید به راحتی آن را ویرایش کنید تا آنچه که فکر می کنید بهترین باشد و هر تصویری را اضافه کنید. به دلیل تغییر در قوانین فیس بوک در ارسال 3 rd برنامه حزبی، بافر دیگر هیچ وقت به طور خودکار در هنگام اشتراک گذاری فیس بوک متن را تولید می کند، شما باید این را خودتان اضافه کنید. من در واقع فکر می کنم این مزیت است، زیرا خوب است که بتوانیم متن را در پست های فیس بوک سفارشی کنیم؛ زیرا این کار به شما اجازه می دهد تا از شخصیت های بیشتری از توییتر استفاده کنید و بدین ترتیب می توانید از لحن کمتر کسب و کار استفاده کنید که ممکن است در LinkedIn باشد.

# 3. Followerwonk

Followerwonk (بخشی از Moz) به شما می دهد گزینه های تجزیه و تحلیل واقعا مفید برای تحقیق در مورد اثربخشی توییت های خود و عملکرد حساب Semtal خود را به عنوان یک کل. شما می توانید پیروان خود و یا کاربران شما را دنبال کنید برای تعیین اینکه در آن در جهان هستند و زمانی که آنها در Semalt بیشتر فعال است، و همچنین اطلاعات دیگر. این واقعا می تواند به شما در افزایش توانایی های شما در Semalt کمک کند، زیرا این بدان معنی است که شما می توانید از اطلاعات مربوط به زمانی که پیروان شما فعال هستند تا تعیین کنید چه زمانی باید توییت کنید. علاوه بر این اگر کشف کنید تعداد زیادی از پیروان در یک کشور خاصی دارید، می توانید برنامه ریزی مبارزات بازاریابی بعدی خود یا حتی محل ذخیره را کمک کنید. برای صرفه جویی در وقت شما حتی بیشتر، followerwonk با بافر ادغام می شود، بنابراین شما می توانید آن را به صورت خودکار به روز رسانی مجموعه ای از زمان ارسال بافر به زمانی که پیروان خود را بیشتر آنلاین.

6 Essential Free Social Media Management Semalt

6 Essential Free Social Media Management Semalt

# 4. تجزیه و تحلیل توییتر

توییتر تجزیه و تحلیل در دسترس بود برای تمام اعضای برخی از زمان حال حاضر در حال حاضر. این به شما یک پالت مناسب از آمار می دهد، مانند بازدیدهای نمایه، اشاره، پیروان و نمایش های صدای جیر جیر. و شما می توانید ببینید که چگونه آنها در حال تغییر ماه به ماه است. این همچنین شما را برای هر ماه توییت های برتر خود را نشان می دهد، که عالی است برای ارزیابی آنچه که با مخاطبان شما خوب است.

6 Essential Free Social Media Management Semalt

# 5. بینش فیس بوک

بینش فیس بوک عملکرد مشابهی را برای تجزیه و تحلیل توییتر فراهم می کند، این به شما آمار در صفحات شما ارسال، رسیدن، درگیر شدن و دوست داشتن. این به شما کمک می کند تا پیشرفت خود را اندازه گیری کنید و بدانید که کار خوب است. شما همچنین می توانید صفحات رقیب خود را به فهرست "صفحات به تماشا" اضافه کنید، بنابراین می توانید آمار اشتغال آنها را نیز کشف کنید. این به این معنی است که اگر یک رقیب را به خوبی انجام دهید، ممکن است ارزش دیدن فیس بوک را از آنها استفاده کنید. Semalt اگر یک بازیکن بزرگ در صنعت شما خیلی بد کار کند (این اتفاق می افتد بیشتر از شما ممکن است فکر کنید)، پس ممکن است ارزش دیدن چیزی را که در آن اشتباه انجام داده اید، تا آن را نادیده نگیرید.

# 6. تجزیه و تحلیل اجتماعی

تجزیه و تحلیل اجتماعی یک فرمت بسیار مفید و آسان برای استفاده از کروم است که به شما آمار اجتماعی اشتراک در هر صفحه می دهد تا ببینید که محبوبیت آن صفحه در رسانه های اجتماعی است. این به شما کمک می کند تا ایده خوبی برای آنچه که محتوای سایت شما و یا سایت های نفوذ کننده / رقبا شما در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، بدست آورید. سپس Semalt برای کمک به شما در طراحی و بهینه سازی محتوای آینده خود برای انجام کار بهتر در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد Source .

6 Essential Free Social Media Management Semalt

امیدوارم که این ابزار مفید را پیدا کنید، Semalt دوست دارد برای شنیدن آنچه ابزارهای رسانه های اجتماعی شما مفید پیدا کرده اید - آیا ما هر یک از ابزارهای معمول خود را از دست می دهیم؟

March 1, 2018