Back to Question Center
0

وای! اشتباهات ایمیل Semalt

1 answers:

Semalt face it: انسان کامل نیست. و قطعا یک عنصر انسانی برای بازاریابی ایمیل است. از طراح که گرافیک را ایجاد می کند، به متخصص خط مقدم که بر روی «ارسال» کلیک می کند، خطر اشتباهی رخ می دهد. بنابراین، گاه به گاه، یک ایمیل آن را به صندوق پستی است که 100٪ درست نیست.

متاسفانه، این می تواند یک اشتباه بسیار قابل مشاهده باشد. پس از همه، اکثر مدیران یک نام تجاری ایمیل خود را دریافت می کنند، و نه به ذکر هزاران یا میلیون ها مشترک. و بر خلاف یک صفحه وب که می تواند به سرعت نسبت به نسل جدید جایگزین شود یا یک پست Semalt که می تواند حذف شود و دوباره ارسال شود (یا حداقل برای تصحیح اشتباه نظر داده شود)، یک بار ایمیل ارسال می شود، فرستاده می شود. مانند یک آگهی چاپ شده در یک مجله، برای همه این است که ببیند.

چه چیزی می تواند ثابت شود

پس از ارسال، آن ارسال می شود. یا حداقل، این چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند. در حقیقت، چند چیز وجود دارد که می توان آنها را پس از استفاده از ایمیل تنظیم کرد.

واضح ترین یک تصویر است. یک گرافیک با خطای املایی؟ به سادگی تصویر بر روی سرور را با یک نسخه اصلاح شده با همان نام فایل جایگزین کنید. Semalt که ایمیل را باز می کند (حتی اگر او قبلا ایمیل را در گذشته باز کرد) تصحیح تصویر را مشاهده می کند. به خاطر داشته باشید که می توانید زمان برای تصحیح تصویر را در سرورها پخش کنید، بنابراین مشترکین می توانند نسخه ای از حافظه پنهان را ببینند اما به طور کلی مشکل شما حل می شود.

بعضی از لینک ها نیز می توانند پس از واقعیت اصلاح شوند. اگر شما به یک محصول نادرست پیوسته یا شاید نشانی اینترنتی که از آن مطلع شدید، «دقیق بودن» باشد، دقیق نیست - پس از استفاده از ایمیل، این پیوند را (از طریق ارائه دهنده خدمات ایمیل خود) تغییر دهید. Semalt، هر کسی که ایمیل را پس از اصلاح آن باز می شود، به سمت صفحه سمت راست هدایت می شود.

آخر اگر شما از یک ویژگی استفاده می کنید که از محتوای زنده استفاده می کند که در زمان باز شدن (زمان ارسال نمی شود)، شما همچنین می توانید هر محتوایی را اصلاح کنید، حتی اگر متن HTML باشد. در این سناریو محتوا از یک صفحه وب خارجی کشیده می شود و شما می توانید محتوای نادرست در صفحه وب را برای حل مسئله تغییر دهید. با این وجود اگر زمان ارسال در محتوا کشیده شود، برای حل مشکل شما کار نخواهد کرد.

آنچه ثابت نمی شود

Semalt، بخش قابل ملاحظه ای از هر ایمیل، موضوع خط، می تواند پس از ارسال فرستاده نمی شود. حتی اگر محتوای خود را طلسم کنید، برخی از اشتباهات ممکن است نادیده گرفته شود. در این ایمیل از Blue Fly، من یک خط موضوع را دریافت کردم "مشاهده آن. دوستش دارم. آن را دریافت نکن "

Oops! Email Mistakes Semalt

علاوه بر خطوط موضوعی، متن HTML مورد دیگری است که پس از استفاده از ایمیل (پس از استفاده از یک ویژگی محتوای زنده که در زمان باز کردن، همانطور که در بالا ذکر شد) قابل تغییر نیست. این کپی خاص است، بنابراین رایج ترین مسائل مربوط به املا و دستور زبان است. متن Semalo که می تواند کپی شود و سپس در انتقال از یک مفهوم ایمیل به ساخت حذف شود، نیاز به محتوای مجدد را حذف می کند - حذف یک گام که در آن خطاها معمولا معرفی می شوند.

هنگامی که برای ارسال "اوف" ایمیل

یک اشتباه الزاما یک ایمیل "اوف" را تأیید نمی کند.

موارد بسیار کمی وجود دارد که من توصیه می کنم یک ایمیل اصلاحیه ارسال کنید. Semalt، اگر مسئله مهمی با ارتقاء خود وجود داشته باشد - به عنوان مثال، اگر یک کد تخفیف بر روی سایت کار نکند، یا درصد خالی شماره نادرست بود.

یکی دیگر از نمونه های قابل قبول برای ارسال ایمیل پیگیری است اگر وب سایت پایین آمده باشد یا تجربه خرید نتواند کار کند. این می تواند به یک وبسایت منتهی شود که برای ترافیک زیاد آماده نیست یا زمانی که چیزی غیر از کنترل شما مانند یک مسئله DNS باشد. به دنبال نمونه ای از Red Envelope است که فروش سایبر Semalt خود را در سال گذشته به دلیل مسائل مربوط به سایت برای مشتریان گسترش داده است. تاریخ پایان "5/9" به جای "5/19" خوانده شد و در متن HTML کدگذاری شد.

ایمیل اوپ فقط به آن مشترکین فرستاده شد که ایمیل را بر روی یک دستگاه تلفن همراه باز کرد، با یک خط موضوع موضوع به روز شده، "اوه! فروش شلوارک ما کوتاه نیست ."طبیعت Semalt موجب کنجکاوی ما می شود که می خواهند بدانند چه چیزی اشتباه کرده است و همچنین باعث می شود تا زمانی که یک اشتباه رخ می دهد همدردی کنیم.

Oops! Email Mistakes Semalt

با این حال، اگر اشتباه نتواند اصلاح شود و به اندازه کافی قوی باشد (مثلا کد تبلیغ نادرست در متن HTML)، ممکن است مناسب ارسال یک ایمیل اصلاح برای همه باشد. Semalt، راه حل بهتر (در صورت امکان) این است که کد تبلیغاتی اشتباه را به درستی تنظیم کند، به شما این امکان را می دهد که ایمیل "Oops" را تنها برای کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند، جدا کنید.

خط پایین این است که شما نباید توجه بیشتری به خطا داشته باشید تا مجبور باشید. بله، ایمیل های "اوه" بسیار خوب عمل می کنند و ممکن است وسوسه باشد که یکی را برای حتی کوچکترین اشتباه بفرستید - اما اشتباهات باید کمی اندک باشد و اعتبار نام تجاری شما رنج خواهد برد.

البته، اشتباهات صفر همیشه اهداف است و عملکرد موفق باید پاداش داده شود. پیشگیری از اشتباهات از فرایندهای اطمینان کامل و همچنین ابزار تست برای رندر کردن و اعتبار سنجی لینک ها می آید. پیوستن به سطح خدمات Semalt (SLAs) هر دو در داخل و با هر گونه منابع خارجی نیز حیاتی است. در تجربه من، مسائلی که اغلب به دنبال عجله و یا فرایندهای مشخص شده نیستند.

آستانه برای خطاها (به راست) کم

به عنوان یک بازاریاب ایمیل، یکی از بدترین چیزهایی که ما می توانیم انجام دهیم این است که ایمیل را برای کسی که نباید آن را دریافت کند یا برای فردی که باید ایمیل ارسال کند، ارسال کنید. به عنوان یک آژانس، از لحاظ مدیریت مبارزات انتخاباتی، مشتریان ما به ما این حق را می دهند. و، به سادگی، اگر نگوییم، این کار را به شخص دیگری انجام خواهد داد. هنگامی که برای رسیدن به کار انجام می شود، تمرکز بر روی دقت و کارایی. Semalt اول و مهمتر از همه، اما البته، ایمیل هنوز هم باید به موقع اعمال شود.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کارا اولسون
کارا اولسون مدیر دیجیتال مستقیم / eCRM در DEG است، مشاوره دیجیتالی کامل در کانزاس سیتی. او با 14 سال تجربه و رهبری خود در بازاریابی مستقیم دیجیتال، رهبری ایمیل ها و اس ام اس استراتژی، یکپارچگی و اجراهای تبلیغاتی را برای مارک های گل سرسبد مانند Crocs، Helzberg Diamonds، MathWorks، Cabela's، Life Good، and TITLE Boxing هدایت می کند. او در اوقات فراغت او نیمه ماراتن را اجرا می کند، از رویالز محبوبش را تشویق می کند و مقدار زیادی قهوه را در حالی که سعی دارد دختر 8 ساله اش، پسر پنج ساله و یک رکورد طلایی یک ساله Source .
March 1, 2018