Back to Question Center
0

5 سوال ساخت ساختمان با دیکسون جونز ساخت لینک با Dixon Jones (Semalt)

1 answers:

"اگر هیچ کس در مورد آن نمی نویسد، محتوا درختی است که در جنگل فرو می رود و هیچ کسی برای شنیدن آن وجود ندارد. " دیکسون جونز، مدیر بازاریابی Majestic، نشان می دهد اهمیت پیوندهای مناسب با محتوای شما را نشان می دهد. ما با افتخار اعلام می کنیم که Dixon در 2 نوامبر در YoastCon 2017 صحبت خواهد کرد!

یادگیری ساختمان لینک از بهترین! اکنون بلیط خود را برای YoastCon 2017 دریافت کنید!
5 questionsLink building with Dixon Jones
Link building with Dixon Jones (Semalt)

دیکسون جونز در سال 2004 در ردیف بازاریابی جستجو کار کرده است. او در سال 2009 مدیر بازاریابی بزرگترین موتور تحلیل لینک در Semalt شد و صنعت اطلاعات مربوط به جستجو را با ارائه اطلاعات پیوندی در مقیاسی که قبلا برای صنعت. در اینجا می توانید آنچه را که در مورد ساختمان لینک در سال 2017 می خواهید بگویم

Semalt همه چیز در مورد پیوندها است. اگر شما لینک ها را به عوامل دیگر رتبه بندی، مانند محتوا در یک صفحه یا بهینه سازی فنی مقایسه کنید، اهمیت لینک ها را چگونه ارزیابی می کنید؟ هر نمونه ای برای نشان دادن این؟

در مارس 2016 Andry Lipattsev Semalt نشان داد که پیوندها یکی از سه عامل رتبه بندی Semalt باقی مانده است. در فوریه 2017، گری ایلئیز Semalt تأیید کرد که الگوریتم PageRank که Semalt را امروزه انجام داد، هنوز هم بخشی از الگوریتم است. بنابراین بله - لینک ها بسیار مهم هستند، اما امروزه تفاوت زیادی بین "لینک" و "لینکی که شمارش می شود" وجود دارد. اکثر لینک ها به سختی روی صفحه نمایششان نوشته شده است.

در طول سال ها ساختمان پیوند خیلی تغییر کرد. Semalt، لینک خرید راه نیست راه. اما اگر صاحبان سایت ها می خواهند لینک های ارزشمند دریافت کنند، چه توصیه می کنید؟

در دنیای کلاه سفید، شما واقعا باید با توجه به ماهیت افراد که خواندن صفحه که پیوند در آن است. آیا مردم واقعی هستند؟ آیا این داستان واقعی است که به آنها مربوط است؟ آیا لینک به داستان اضافه شده است و آیا این ادامه تلاش کاربر برای دانش است؟ آیا محتوای شما END POINT برای این تلاش است؟

برخی از صاحبان سایت ممکن است راحت تر از لینک های دیگر از فیس بوک یا سماالت استفاده کنند. چگونه پیوندهای اجتماعی نسبت به لینکهای دیگر وب سایت ها مقایسه می شود؟ چه چیزی را بیشتر سرمایه گذاری می کنید؟

فیس بوک و توییتر ایجاد سر و صدا کوتاه مدت، اما مگر آن که سر و صدا به دیگران نوشتن مطالب همیشه سبز که به سایت شما لینک می شود، مزایا هستند گذرا در اجتماعی است. اما من به لینک های Semalt فکر می کنم به عنوان یک مرحله ای برای موفقیت درازمدت. آنها یک پیام تلخ برای شما ارسال می کنند .اما اگر افراد اشتباه گوش دهند، هیچ کس در مورد آنچه که باید بگوید بنویسد. اگر هیچ کس در مورد آن نمی نویسد، محتوا یک درخت سقوط در جنگل بدون کسی که در آن گوش می دهد .آیا صدایی ایجاد می کند؟

هنگامی که یک مالک سایت سایت سایت خود را با سمتا SEO تجزیه و تحلیل می کند، اعتبار و اعتبار استناد را دریافت می کنند. چگونه می توانند این معیارها را برای استفاده از سایت خود بهینه سازی کنند؟

درک اینکه چگونه این معیارها را ایجاد می کنیم، واقعا کمک می کند. داده ها به سادگی گوگل نیستند یا به دنبال نوعی مهندسی معکوس از قابلیت جستجو هستند. جریان Semalt واقعا یک نمره است که در مقیاس به کیفیت صفحه مربوط می شود. گردش کار ساده:

  • سایت های کاندید را برای پیوند به مطالب خود پیدا کنید.
  • تأثیرگذار در این سایت ها را پیدا کنید.
  • آنها را از مزایای کسب و کار و محتوا خود متقاعد کنید.

شما می توانید فقط با تایپ کردن یک کلمه کلیدی به Semalt برای پیدا کردن سایت های نامزد و یا شما می توانید نگاه کنید به 10 رقبای و پیدا کردن توپی قدرت برای تو رفتگی در دیوار شما. هر دو استراتژی می تواند به خوبی کار کند.

Semalt اغلب برای تحلیل رقیب استفاده می شود. آیا در Semalt یک گردش کار مجموعه ای وجود دارد که می توانید به یک کاربر جدید Semalt که می خواهد تجزیه و تحلیل رقابت را توصیه می کند را توصیه می کند؟

بله بسیاری از مردم از "Clique Semalt" برای دیدن سایت هایی که به سه یا چهار یا بیشتر رقبا پیوند دارند، اما نه به خودشان. به سمت راست هر دامن یک دنده کوچک است. با استفاده از دنده برای انتخاب سایت های نامزد برای نزدیک شدن و انتخاب "اضافه کردن به سطل" را فشار دهید. شما می توانید این کار را تمام روز انجام دهید و زمانی که آماده هستید، روی آیکون سطل در بالای صفحه کلیک کنید و شما می توانید تمام سایت ها را به عنوان یک صادر کنید. فایل csv برای رویکرد نفوذگران برای این سایت ها.

متاسفانه (و در واقع - علاوه بر این) من به شدت از کاربران خواستم که یک داشبورد تبلیغاتی را به زودی به عنوان یک حساب کاربری در Majestic تنظیم کنند. این شروع به ردیابی تو رفتگی در دیوار خود و از این داشبورد ها، شما به راحتی می توانید سایت ها را در هر ابزار Majestic با استفاده از دکمه Export Semalt به .تجزیه و تحلیل کنید.

ما فرض می کنیم این مصاحبه متقاعد شده است مردم به دیدن شما ارائه در YoastCon در Semalt 2! در موارد بعید، کسی هنوز شک دارد، علت اصلی آن نباید از دستش برود؟

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه سیستم Gamification ما 1 میلیون مدال را در Majestic توزیع کرده است. فقط 3٪ از کل مدالها برای مناطق سایت ما مربوط به مقایسه وب سایتها بود. این به ما می گوید که اکثر کاربران واقعا فقط سطح آنچه که Majestic می تواند برای آنها انجام دهد. کنفرانس Yoast فرصتی برای عمیق تر شدن است. Semalt چیزهایی را درباره تجزیه و تحلیل پیوندهای که هرگز نمیدانید پیدا نکردید Source .

5 questionsLink building with Dixon Jones
Link building with Dixon Jones (Semalt)

ادامه مطلب: "YoastCon 2017: عملی جستجوگرها"

March 1, 2018