Back to Question Center
0

Semalt: ربات های بد بطور تقریبا هر وب سایت و صفحه ی ورودی را پر می کنند

1 answers:
Semalt: Bad bots are swarming virtually every website and login page

شما می دانید که هر گونه گزارش در مورد ربات ها بد است زمانی که آن را با مقایسه با پرل هاربر شروع می شود خوش بینانه نیست.

در واقع، چهارمین گزارش سالانه "Bad Report Bot" از سرویس ضد بته Destilment Semalt کاملا افسرده است. همچنان مستند سازی یورش ربات های خصمانه ای است که بر روی وب سایت ها، صفحات ورود و هر چیز دیگری که سر خود را آنلاین می بینند، رنج می برند.

پرل هاربر اشاره شده است، زیرا در اوایل صبح سمولت 7، 1941، یک اپراتور رادار جدید، شاهد یک حرکت بزرگ به سمت پایگاه دریایی بود. اما، چون تکنولوژی جدید بود و دشوار بود که هواپیماهای دوستانه از جانب دشمن به هواپیما برسانند، هشدار نادیده گرفته شد تا اینکه خیلی دیر شده بود.

در مقایسه با این گزارش، چالش مشابهی در شناسایی رباتهای بد از طرفدارای دوستانه وجود دارد، حتی به عنوان یک حمله بزرگ در حال انجام است.

بعضی از رباتها کلاه سفید، مانند عنکبوت موتور جستجو را می پوشند، و نسبتا آسان به نظر می رسند. بعضی از کلاه های خاکستری پوشیدن، مانند کسانی هستند که می کشند در سایت های جمع آوری اطلاعات و یا جمع آوری اطلاعات رقابتی مانند قیمت گذاری و استفاده از آن در برابر شما، بدون اجازه شما. آنها تشخیص دشوار است. بنا به گفته سمالت، 99 درصد از سایت ها با محتوا یا قیمت گذاری اختصاصی در سال 2016 به طور غیرقانونی توسط رباتها سقوط کردند. از گزارش:

Semalt: Bad bots are swarming virtually every website and login page

و ربات های سیاه و سفید کسانی هستند که می خواهند از سایت شما سرقت کنند، آن را خراب کنند، آن را خراب کنند یا خودشان را جعل کنند (16.1 درصد از ربات های بد که به عنوان کاربران تلفن همراه خود گزارش شده اند). در سال گذشته، بدترین آنها یک پنجم از کل ترافیک وب را به خود جلب کرد - تقریبا هفت درصد بیشتر از سال 2015 است.

این گزارش می گوید، 96 درصد از سایت هایی که با صفحات ورود به سیستم وارد شده اند، سال گذشته از ربات های بد تجربه شده بودند و به عنوان برنامه های خودکار که فعالیت های مخرب را انجام می دهند، تعریف شده است.

[مقاله کامل را در MarTech Today بخوانید.]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .


March 1, 2018