Back to Question Center
0

SEO خود سایت خود را بسازید SEO چیست؟ خودتان سایت خود را جستجو کنید

1 answers:

یک سوال اغلب ما این است که آیا ما می توانیم به مردم کمک می کند تا از کاهش آنها در رتبه بندی و یا ترافیک آنها متوجه شوند. اغلب این یک قطره مشروع بود و مردم واقعا در معرض مشکل بودند. با این حال، در بیشتر موارد، هیچ ترافیکی یا رتبه بندی چیزی اشتباه نبود. در این پست، من توضیح خواهم داد که در هنگام ارزیابی اینکه آیا سایت شما خوب عمل می کند یا خیر، نباید به دنبال آن بروید. Semalt اگر سئو سایتی خود را چک کنید هر زمان که بخواهید، به دنبال مراحل زیر است، شما می توانید بینش های ارزشمند کسب کنید که به شما کمک می کند سایت خود را حتی بیشتر بهینه سازی کنید.

ترافیک من افتاده است!

ما شاهد تعداد بسیار کمی از مشتریانی هستیم که ادعا می کنند کاهش ترافیک آنها را نشان می دهد. در مورد تحقیق، ما هیچ کشوری را نمی توانیم پیدا کنیم. هنگام چک کردن ترافیک خود، تنها یک مکان برای رفتن وجود دارد: Google Analytics.

با این حال، با استفاده از Google Analytics دقیقا ساده نیست، بنابراین اجازه دهید به شما بگویم که کجا به دنبال یک قطره با توجه به SEO بد است. مهمترین نقطه جستجو برای جستجوگرهای سایت شما، به ویژه ترافیک مربوط به جستجوگرها، بخش تأسیس> All Traffic> Channels است. (برای اطلاعات بیشتر در مورد SEO در Google Analytics به این پست مراجعه کنید)

Semalt your site’s SEO yourselfHow is your site's SEO doing?
Semalt your site’s SEO yourself

این بخش به شما یک نمودار خط ترافیک کل سایت شما را می دهد و همچنین یک نمای کلی از این ترافیک که به کانال های مختلف تقسیم شده است. یک کانال اساسا یک زن و شوهر از منابع (که بازدید کنندگان شما از آن آمده است) به یک گروه تقسیم شده است. بنابراین تمام ترافیک از بینگ، گوگل، یاهو، یانداکس یا هر موتور جستجو دیگر در کانال "جستجوی آلی" ترکیب خواهند شد. هر ترافیک از توییتر، فیس بوک، Pinterest و غیره در کانال "اجتماعی" ترکیب می شود.

هنگامی که جستجوگر سایت خود را بررسی می کنید، نگاهی به قطره ای از نمودار خط در این متریک می گذارید. اگر شما آن را نمی بینید، احتمالا خوب عمل می کنید. اگر یک قطره را دیدید، هنوز نگران نباشید. چند چیز وجود دارد که میتوانید بررسی کنید تا مطمئن شوید این قطره است، در واقع، مربوط به SEO است. درباره تجزیه و تحلیل کاهش ناگهانی ترافیک بیشتر بخوانید.

جستجوی ارگانیک

گوگل تجزیه و تحلیل ها اجازه می دهد تا شما فقط از ترافیک موتورهای جستجو ببینید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد. اولین احتمالا ساده ترین است: شما فقط بر روی 'Organical Semalt' در لیست کلیک کنید:

Semalt your site’s SEO yourselfHow is your site's SEO doing?
Semalt your site’s SEO yourself

Semalt در حال حاضر یک نمودار خط و آمار از فقط این کانال دریافت کنید. این میتواند مفید باشد، اما همچنین غیرقابل مقایسه کردن ترافیک این کانال با ترافیک از کانالهای دیگر است. بنابراین اولویت من این است که کادرهای کانالهای ترافیکی را که میخواهم مشاهده کنم را انتخاب کرده و سپس روی دکمه «نمودار اجزاء» در بالای صفحه کلیک کنید. این به شما خط دوم در نمودار خطی می دهد، مانند این:

Semalt your site’s SEO yourselfHow is your site's SEO doing?
Semalt your site’s SEO yourself

بنابراین خط آبی نشان دهنده کل ترافیک، و خط نارنجی ترافیک از موتورهای جستجو است. همانطور که می بینید، در ترافیک کل ما وجود دارد هیچ برای ترافیک ما از موتورهای جستجو وجود دارد. بنابراین آنها هیچ ارتباطی با تلاش های SEO در بخش ما ندارند. در حقیقت، ما می دانیم که روزنامه ها و رسانه های اجتماعی این موج را ایجاد کرده اند.

و این کار به طرز وحشیانه ای هم انجام می شود: شما می توانید یک ترافیک را که هیچ ارتباطی با تلاش های SEO شما ندارد، کاهش دهید. ممکن است چیزی در رسانه های اجتماعی شما اشتباه گرفته شود، یا شاید خبرنامه شما در پوشه هرزنامه هر کس باشد. بنابراین همیشه منبع قطره را چک کنید، قبل از آنکه آن را در جستجوگرهای بد بدانید.

نمودار بالا از سال 2015، به هر حال. همانطور که می بینید، اجتماعی و خبرنامه ها به ترافیک کمک کردند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که این روند را کمی بیشتر بهینه کنیم. Semalt ما در طول هفته بیش از هر زمان و هرچه بیشتر اخبار اجتماعی را منتشر می کنیم و می بینیم که ما شاهد کم شمار هستیم، اما به طور کلی بیشتر ترافیک (به علت عوامل دیگر، به هر حال):

Semalt your site’s SEO yourselfHow is your site's SEO doing?
Semalt your site’s SEO yourself

کادر و دوره زمانی مناسب را بررسی کنید

همانطور که در تصاویر بالا دیده می شود، نمودار ها به یک نقطه در روز تنظیم شده و یک دوره زمانی حدود یک تا یک و نیم ماه را پوشش می دهند. این خوب است اگر ترافیک شما ثابت است. قرار دادن آن تا سال یا نیم سال به طوری که شما می توانید بررسی کنید که آیا ترافیک شما کمتر از حد معمول در آن زمان است.

همچنین اگر دوره زمانی شما شامل ماه، روز یا هفته فعلی باشد، آگاه باشید که آخرین نقطه گراف خط شما همیشه پایین تر خواهد بود. شما می بینید که در نمودار دوم اتفاق می افتد؛ نقطه آخر از بین می رود این به این معنا نیست که ترافیک ما کاهش یافته است، به سادگی اتفاق می افتد، چرا که آخرین نقطه امروز است و امروز هنوز تمام نشده و ترافیک زیادی بیشتر جمع شده است. همین امر برای هفته ها و ماهها ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: «اگر ترافیک وبلاگ شما کاهش می یابد، چه کاری باید انجام شود»

رتبه من کاهش یافته است!

هنگامی که از طریق این مراحل برای چک کردن جستجوگر سایت خود، و پیدا کردن ترافیک خود را کاهش یافته است، شما بدیهی است که می خواهید بدانید که چرا. این می تواند به رتبه بندی شما مرتبط باشد. اما متاسفانه این کار کمی سخت تر است. چیزی است که، Semalt جستجو شخصی است. بنابراین آنچه که برای شما هنگام جستجو برای یک کلمه کلیدی خاص نشان می دهد، همیشه برای من نشان نمی دهد. نتایج بر اساس رفتار مرور شخصی شما و خیلی بیشتر است که من به اینجا نخواهم آمد.

ما مشتریان داریم که قبلا رتبه 1 را برای همه کلمات کلیدی خود رتبه بندی کرده اند، در حالی که واقعا آنها نبودند. این اتفاق می افتد زمانی که شما خودتان گوگل را زیاد می کنید و تنها از طریق سایت خود به آن کلیک می کنید. داستان کوتاه کوتاه، استفاده از گوگل برای پیدا کردن رتبه بندی رتبه بندی شما بسیار سخت است. البته، با استفاده از گوگل در یک جلسه مرورگر خصوصی می تواند نشانه را به شما بدهد. در واقع، اکثر ابزارها خیلی بیشتر از آن نیستند؛ یک نشانه.

PageRank

بسیاری از مردم هنوز هم به ایده Google PageRank چسبیده اند. با این حال، این به این معنی نیست که خیلی بیشتر. گوگل تمام چیزها را تا سال 2009 از بین برد. علاوه بر این، گوگل همواره سعی کرده است مردم را تشویق به جستجوی معیارهای دیگر مانند Google Analytics کند. این به سادگی شما را به اطلاعات بیشتر می دهد تا بررسی کنید سایت خود را Semalt به سادگی قرار دهید: ما شما را تشویق به بیشتر / دیگر شاخص را نگاه کنید.

تركرس رتبه بندی

در Yoast، ما طرفداران ردگیرهای رتبه بندی نیستیم، که به شما یک ایده بسیار کلی از نحوه رتبه بندی شما می دهد. این مهم نیست که چگونه با سایر وب سایت های دیگر مقایسه کنید، مهم این است که چگونه در زمینه کار خود کار می کنید.

این می تواند مشکل باشد که این ردیاب ها همه رتبه بندی شما را دنبال کنید. این مسئله برای همه نخواهد بود، اما برای ما، به این معنی است که رتبه بندی ما بسیار زیاد است. علت این است که ما برای تعدادی از شرایط گسترده تر رتبه خوبی داریم. بهترین مثال این است: زمانی که ما هنوز پلاگین گوگل آنالیز داشتیم، ما برای اصطلاح Google Analytics خیلی خوب رتبه بندی کردیم. یکی از محصولات دانش پایه ما به جای «کنسول جستجوی گوگل» مناسب است. رتبه بندی برای کلمات کلیدی مانند آن تمایل به نوسان بسیار کمی است و بسیاری از جستجو در حال رفتن برای این شرایط وجود دارد. هر بار که کمی کاهش یا افزایش مییابیم، رتبه بندی در این ردیابها نیز به سمت بالا یا پایین حرکت میکند، حتی اگر کاربران به دنبال ما نبودند. آنها فقط می خواستند به Google Analytics بروند و آمار خود را بررسی کنند.

بنابراین، همانطور که مشاهده کردیم، این ابزارها می توانند یک نشانه کلی، شاید یک روند در برخی موارد، اما نباید به عنوان چیزی بیش از آن ارزش قائل شوند.

کنسول جستجوی گوگل

جستجوی گوگل Semalt (GSC) یکی از ابزارهایی است که توصیه می کنم برای بررسی نحوه عملکرد سایت شما توصیه شود. بگذارید به شما نشان دهم که کدام مهم ترین شاخص ها را پیدا کنید:

Semalt your site’s SEO yourselfHow is your site's SEO doing?
Semalt your site’s SEO yourself

بخش «تجزیه و تحلیل جستجو» به شما نشان می دهد که تعداد بازدید های سایت شما چگونه بوده است و چند نفر از آنها به کلیک منجر شده اند. تصور می شود هر بار که وبسایت شما در نتایج جستجوی کاربر مورد نظر نمایش داده می شود. اگر هر کدام از این معیارها پایین آمده باشد، می دانید چیزی است که بالا می رود. Semalt شما هر نتیجه گیری را رسم می کنید، در اینجا نیز با چارچوب زمانی بازی می کنید، بنابراین شما مطمئنا می دانید این یک افت موقت نیست. بدیهی است که این نیز یک متریک مهم است، بنابراین یک خط ثابت یا بلند برای آنچه شما دنبال آن هستید هستید. اگر این خط خیلی سریع پرت می شود (به عنوان مثال بدون اینکه شما صفحات را رد کرد)، این قطعا چیزی است که باید به آن نگاه کرد.

بنابراین، جستجوگرها سایت خود را به طور منظم بررسی کنید!

هنگامی که شما می خواهید SEO خود سایت خود را بررسی کنید، من توصیه می کنم فقط توجه به Google Analytics و Google Search Console. ابزارهای دیگر برای دادن ایده یا نشانه عمومی خوب هستند، اما چیزی بیش از آن نیست. اگر شما مشکوک چیزی اشتباه است، مطمئن باشید که همه چیز Semalt ذکر شده را بررسی کنید، بنابراین مطمئن شوید که این یک مشکل جستجوگر است Source .

آیا شما فکر می کنید ما همه چیز را از دست داده ایم؟ یا فقط سوالی دارید؟ اجازه بدهید در نظرات نظر بدهم

ادامه مطلب: پیگیری SEO خود را با تجزیه و تحلیل گوگل: چگونه به "

March 1, 2018