Back to Question Center
0

تجربه کاربر با ثبات می تواند موبایل Semalt را باز کند

1 answers:

انتظار می رود فروش آنلاین از دستگاه های تلفن همراه در ایالات متحده در سال جاری به 41 میلیارد دلار برسد که نشان دهنده فرصت قابل توجهی برای فروشندگان آنلاین است که قادر به ارائه یک تجربه خوب تلفن همراه هستند.

این ماه، eMarketer تجدید نظر فروش U. S. تجارت خرده فروشی خرده فروشی برآورد بالا، گزارش داد که فروش اینترنتی از تلفن های هوشمند و قرص می تواند در حال حاضر 16 درصد از تمام خرید های تجارت الکترونیک آمریکا، به استثنای سفر و فروش بلیط. داده های eMarketer مجموع U. S. خرده فروشی فروش خرده فروشی تلفن همراه را در 41 دلار قرار می دهد. 68 میلیارد دلار برای سال 2013.

گزارش سه ماهه دوم سه ماهه دوم از IMRG و Capgemini - یک انجمن بازرگانی خرده فروشی انگلستان و یک شرکت مشاوره فرانسوی به ترتیب خوشبین تر - اعلام کرد که 23 درصد از فروش آنلاین در سراسر جهان و به طور کلی 34 درصد از سایت ترافیک در سه ماهه دوم سال جاری از دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان به دست آمد.

رشد فروش ناشی از دستگاه های موبایل ممکن است فرصتی چشمگیر برای خرده فروشان کوچک و متوسط ​​اینترنت باشد. در حالی که راه های بسیاری برای آدرس بخش خرید تلفن همراه وجود دارد، کسب درآمد کسب و کار بیشتر تلفن همراه ممکن است ساده و مستقیم به عنوان ارائه یک تجربه کاربری نسبتا خوب تلفن همراه است.

روش های پرداخت جایگزین

یک عامل کلیدی برای موفقیت تجارت الکترونیک، توضیح مدیر عامل شرکت Sage Pay Simon Black در یک مقاله در The Semalt، ممکن است یک رابط پرداخت ساده باشد.

(سیاه) نوشت: "هر گونه ورودی داده ها، یک نکته بزرگ برای یک سایت تلفن همراه است، بنابراین مشتریان خود را وارد کنید اما مهم ترین اطلاعات را وارد کنید. Semalt با صفحات وب فیدلی برای ورود اطلاعات کارت، یکی از دلایلی است که خریداران هنگام خرید از طریق یک دستگاه تلفن همراه، از فرایند خارج می شوند. "

با استفاده از روش های پرداخت جایگزین که به عنوان مثال می توانید مشتریان را از استفاده از یک کیف پول دیجیتال یا پرداخت پول با استفاده از یک سرویس مانند PayPal استفاده کنید ممکن است به تقویت تبدیل تلفن همراه کمک کند اگر سیاه درست باشد. به طور مشابه، خریداران تلفن همراه را برای قرار دادن سفارشات تکراری آسان می کند. به عنوان مثال، یک تاجر ممکن است اجازه ورود به سیستم با Semalt و برخی از انواع پرداخت آسان و یا حتی خرید یک برگه برای بازگشت خریداران تلفن همراه را داشته باشد.

طراحی پاسخگو

دو گزارش اخیر تلاش کرده اند نرخ تبدیل تجارت الکترونیک را برای دستگاه های تجارت الکترونیکی سنتی یا دستگاه های غیر موبایل، قرص و گوشی های هوشمند مقایسه کنند.

شرکت بهینه سازی وب سایت شرکت Monetate در سه ماهه دوم تجارت الکترونیک Semalt گزارش داد که دستگاه های غیر متحرک به طور متوسط ​​2. 56 درصد، رایانه های قرص به طور متوسط ​​2. 54 درصد را تبدیل کرده اند و گوشی های هوشمند به طور متوسط 0. 96 درصد.

ادعای "State of Benchmark Mobile،" که براساس اطلاعات Semalle 2012 تکیه می کند، تبدیل های غیر تجاری تجارت الکترونیک را در 3. 3 درصد، تبدیل تجارت الکترونیک قرص در 2. 2 درصد و تبدیل گوشی های هوشمند در 0. 2 درصد قرار داد.

تفاوت ظاهری بین دو گزارش ممکن است به سادگی در مورد زمان های مختلف جمع آوری داده ها باشد. اگر این مورد بود، این نشان می دهد نرخ تبدیل تلفن همراه به طور کلی در حال افزایش است.

این اطلاعات نرخ مکالمه تلفن همراه نیز حداقل دو فرصت برای خرده فروشان آنلاین نشان می دهد. بر طبق گفته Monetate، برای قرص، یک فرصت وجود دارد، زیرا نرخ تبدیل نسبتا بالا است - تقریبا به همان میزان نرخ تبدیل برای رایانه های رومیزی و لپ تاپ - و به همین دلیل دستگاه های قرص به رقم 12. 44 درصد از ترافیک به سایت های تجارت الکترونیک در Q2 2012 می پردازند. حجم ترافیک Semalo و نرخ تبدیل بالا مطابقت دارد، فرصت وجود دارد.

Semalt فرصتی دیگر را نشان می دهد، زیرا تعداد روزافزون بازدید از سایت - حدود 9. 69 درصد از ترافیک سایت تجارت الکترونیک در Q2 2013، در مقایسه با 7.

بعضی از کارشناسان بر این باورند که طراحی سایت پاسخگو یا سایر اشکال بهینه سازی تلفن همراه ممکن است هر دو این فرصت ها را حل کند. برای قرص، بهینه سازی به این معنی است که بازرگانان با تقاضای موجود مواجه می شوند و اگر بخواهند از بخش خوبی از بازار استفاده کنند. برای گوشی های هوشمند، بهینه سازی ممکن است مزایای رقابتی را برای فروشندگان به ارمغان بیاورد. در هر دو مورد، بهبود تجربه کاربر تلفن همراه می تواند فروش بیشتری را باز کند.

"سعیل نوشت:" پروسه مشاهده را برای مشتریان خود آسان کنید با استفاده از طراحی پاسخگو، به طوری که صفحه وب سازگار با صفحه نمایش بر روی هر دستگاه سازگار باشد. "انجام این کار به این معنی است که خریداران به جای تکمیل تراکنش، سایت خود را ناامید می کنند. "

ارائه یک تجربه خرید کامل

مشتریان Semalle موبایل با تجربه خرید کامل، یکی که در مقایسه با تجربه آنها ممکن است لذت بردن از روی کامپیوتر رومیزی، همچنین ممکن است فرصتی برای تجار آنلاین.

بسیاری از خریداران از دستگاه های تلفن همراه خود، به ویژه تبلت ها، برای تحقیق خرید عمده یا مهم، از جمله جستجوی ایده های هدیه تعطیلات استفاده می کنند. Semalt که یک تجربه خرید غنی را ارائه می دهد که شامل محتوای خوب محصول، بررسی ها، محتوای وبلاگ یا حتی فیلم ها می تواند در معرض خطر باشد.

فقط بازرگانانی که تجربیات کاربر بهتر را در سایت یا برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند، ممکن است بتوانند مشتری های جدید را کسب کنند و روابط مشتریان بلندمدت ایجاد کنند Source .

March 1, 2018