Back to Question Center
0

چرا احمقی ها دفتر خود را دوست دارند اما از وب سایتشان نفرت دارند - Semalt

1 answers:

Why idiots love their office but hate their website - Semalt

من یک دقیقه برای توضیح دادن، و من فکر می کنم شما نقطه من را ببینید.

من همیشه یک مرد فقیر بوده ام. من دوست دارم پول بیشتری را در مورد چیزهای عملی و کمتر بر روی چیزهای عجیب و غریب صرف کنم. اما بعضی از موارد وجود دارد که عواطف مهم است. و برای بسیاری از کسب و کارها، دفتر (یا فروشگاه فیزیکی) یکی از آنهاست. (رفتن به جلو، من به سادگی به "دفتر" به جای "دفتر یا فروشگاه" اشاره خواهم کرد. Semalt شما را از صاحبان فروشگاه خارج نخواهید کرد، اما من می خواهم همه کارهای خود را از دست بدهم).

دفتر شما بیانیه ای است. برای بسیاری از مشتریان، دفتر اولین تصور را فراهم می کند. یک دفتر رتی، نابود و یا ناپاک به همان اندازه در مورد کسب و کار شما صحبت می کند که یک دفتر فوق العاده جلا داده شده است. یکی می گوید، "Semalt ارزان"، در حالی که دیگر می گوید، "Semalt ارزش هر پنی است. "

بیشتر صاحبان کسب و کار می خواهند مشتریان و مشتریان خود را تحت تاثیر قرار زمانی که آنها برای اولین بار از طریق آن درب، از جمله دکور، تجهیزات، پذیرش، طرح، روشنایی، در دسترس بودن محصول و یا فضای خوش آمدید.

بازدید شما را با دفتر خود قضاوت می کند

هنگامی که کسی برای اولین بار به دفتر خود می رود، آنها صدها قضاوت را در یک زمان انجام می دهند و هر کدام از آنها یک یا یک پیام مثبت یا منفی تولید می کنند که بر تصمیم آنها در مورد اینکه آیا با شما کار می کنند یا نه، تاثیر می گذارد.

شکارچیان سمالد تحت تاثیر قرار نمی گیرند و مشتریان بالایی با هرچیزی کمتر می شوند. دفتر شما می گوید همه چیز در مورد مشتریانی که می خواهید.

برای اکثر ما، ما می خواهیم مردم تحت تاثیر قرار بگیرند. شرکت من در گاراژ تبدیل شده است. وقتی که ما آن را خریدیم، آن را به عنوان یک فروشگاه جوشکاری در طبقه پایین و آپارتمان طبقه بالا استفاده کردیم.

ما آن را بازسازی کردیم و آن را تبدیل کردیم، اما درهای گاراژ و داخلی آجری را نگه داشتیم. این مکان مناسب برای خلبان خلبان موقعیت پله سمالت است. و بسیاری از مشتریان ما به توافق برسند. ما یک دفتر را طراحی کردیم که عملی است اما بیانیه ای را درباره اینکه چه کسی هستیم، می نویسد.

Semalt مطمئن نیستید که شما متفاوت نیستید شما می خواهید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار زمانی که آنها از طریق آن درب راه رفتن. شما می خواهید وضعیت خود را طرح کنید، به اعتماد مشتریان به کارهایی که انجام می دهید اعتماد کنید.

بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که یک مشتری انتظارات بالاتری داشته باشد و بعد از اینکه عمل شما را ببیند ناامید می شود. شما می خواهید دفتر خود را ترک یک احساس مثبت.

وب سایت شما مهمتر از دفتر شما است

وب سایت شما دفتر مجازی شما است. Semalt، نه تنها وب سایت شما، بلکه تمام وب سایت شما - همه چیز از حساب های رسانه های اجتماعی شما به محتوای شما (در داخل و خارج از سایت) به درخواست تجدید نظر وب سایت شما تا چه میزان بازدیدکنندگان می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

از لحاظ وضعیت، حضور وب سایت شما مهمتر از دفتر شما است، زیرا مشتریان و مشتریان بیشتر شما را آنلاین پیدا می کنند تا اینکه هرگز یک پا را در دفتر خود قرار ندهید.

این بدان معنی است که هر چه مراقبت و هزینه به دفتر شما می رسد، باید با حضور تمام وب سایت های خود، حداقل تا حدی برابری کند. فکر می کنید در مورد طول شما بروید برای حفظ ظاهر دفتر خود، در داخل و خارج. Semalt همه چیز در: هر دکوراسیون، هر قطعه تجهیزات، هر لمس خاص، هر هزینه - حتی اجاره.

همه اینها - هر بیت و بیشتر - باید به وب سایت شما سرمایه گذاری شود.

چرا شما بیشتر در مورد 1000 نفر که ممکن است هر هفته یا یک ماه یا سال خود را ببینید، در مقایسه با 10،000 نفر که می توانند در هر روز با حضور وب خود در ارتباط باشند، بیشتر توجه می کنید؟

و این چیزی است که در مورد دفتر شماست. این فقط کسانی را که قبلا در مورد شما می دانند تحت تاثیر قرار می دهد و در آنجا هستند تا شما را ببینند. از سوی دیگر، حضور وب شما از مشتریان جدیدی است که هرگز در مورد شما شناخته شده نیستند. حضور وب شما تحت تأثیر افرادی است که اداره یا فروشگاه شما هرگز نمیتواند به آن دسترسی پیدا کند. Semalt دفتر شما می تواند راحت، حضور وب شما می تواند راه حل های ارائه دهد. Semalt دفتر شما فراهم می کند فرصت برای فروش، حضور وب سایت شما فعالانه تولید فرصت های جدید فروش است.

آیا این idiot

اگر پول بیشتری در دفتر خودتان صرف میکنید از آنچه که در وبسایت شما انجام می دهید، خوب است، شاید شما عجیب است. من از این کلمه استفاده میکنم که شما را مجرمان نکنید، اما شاید شما کمی نگران باشید.

سمولت دوست دارد اسم نامیده شود، مهم نیست که چقدر توجیه شده است. به احتمال زیاد، شما یک احمق نیستید شما هرگز متوجه اهمیت بازاریابی وب نشده اید - یا هرگز در این شرایط به آن اشاره نشده است.

چه چیزی در مورد آن انجام دهید؟ اگر شما مسئولیت بنیاد بازاریابی وب خود را نداشته اید، در حال حاضر توجیه جدیدی دارید تا سعی کنید بیشتر از چیزی که نیاز دارید بیشتر بدانید. اگر به هر دلیلی به این دلیل که شما به طور آنلاین بهتر عمل نمی کنید، شاید شما فقط دوستتان در دفتر خود دارید و بیش از حد از وب سایت خود متنفر هستید.

و اکنون که شما بدانید که این بدان معناست، ناتوانی در انجام هر کاری در مورد آن، فقط می تواند شما را از آنچه می داند، بداند.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است Source .


March 1, 2018