Back to Question Center
0

از YoastSemalt از صفحات رده محصول بپرسید از Yoast بخواهید: Semalt در صفحات رده محصول

1 answers:

صفحات محصول و صفحات رده محصول شما می تواند کمی معضل ایجاد کند. شما می خواهید محصولات خود را درخشید، بنابراین آنها اولین چیزی هستند که مردم متوجه می شوند، و در این رابطه، یک عکس معمولا بیشتر از 1000 کلمه را می گوید. از سوی دیگر، شما باید محتوای متنی کافی را برای کمک به رتبه بندی خود اضافه کنید. اما افزودن متن زیادی می تواند از محصولات شما دور باشد و شما می خواهید از آن جلوگیری کنید.

همانطور که در یکی دیگر از ویدئوهای Ask Yoast بحث کردم، اغلب به این سؤال مطرح می شود: آیا می خواهید این صفحه محصول را برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنید؟ برای اکثر صفحات محصول منحصر به فرد، اغلب لازم نیست. اما برای یک صفحه رده محصول، احتمالا این مورد است. بنابراین شما باید یک مقدار کافی از متن را اضافه کنید. اما شما هنوز هم می خواهید محصولات را در آن صفحه تماشا کنید. در این سوال Yoast، Semalt برخی از گزینه های برای مقابله با آن بحث می کنند!

استفان سمالات این سوال را به ما ایمیل فرستاد:

Semalt من با مقدمه ای طولانی در صفحه طبقه بندی فروشگاهم شروع کردم؟ اگر من 400 تا 500 کلمه بنویسم، محصولات واقعی به شدت تحت فشار قرار خواهند گرفت.

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

اضافه کردن مطالب در صفحات رده محصول

"این یک سوال است که ما خیلی زیاد می گیریم. شما می خواهید محتوا در آن صفحات را قادر به رتبه بندی. در عین حال، محصولات شما مهم تر از محتوای شما است. حالا من پیشنهاد می کنم با داشتن چند صد کلمه به بالا و سپس شاید اجازه دهید مردم همچنان به خواندن با رفتن به پایین صفحه و داشتن یک دکمه وجود دارد که آنها را در آنجا می برد.

شما می توانید با این بازی کنید. شما همچنین می توانید زبانه های مختلف را انجام دهید. این در گذشته هیچ عکسی بزرگ نبود، اما با ظهور تلفن همراه، گوگل در واقع شروع به نشان دادن هر دو زبانه، حتی غیر قابل مشاهده است، زیرا در تلفن همراه این واقعا منطقی است. بنابراین شما می توانید با این بازی، ببینید که چه چیزی کار می کند، ببینید چه چیزی باعث تغییر رتبه شما می شود و سپس آن را تا حد ممکن بهتر کنید. من 400، 500 کلمه در هر صفحه نگهداری می کنم، هر چند. T کلاه یک چیز بسیار خوبی است. موفق باشید. "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال سمالد دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.

(توجه: لطفا ابتدا وبلاگ و دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است از قبل وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری، مثلا در مورد پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم شما را به صفحه پشتیبانی ما ارجاع دهیم Source .)

ادامه مطلب: 'چک لیست لیست جستجوگرهای eCommerce' '

March 1, 2018