Back to Question Center
0

چگونه برای اندازه گیری عملکرد واقعی محتوای شما - Semalt

1 answers:

How to measure the true performance of your content - Semalt

یکی از چالش های اصلی که بسیاری از سازمان ها با آن مواجه هستند، فقدان درک چیزی است که باید از آن ها در اولویت قرار گیرد. همانطور که بازاریابی محتوا رشد و محبوبیت خود را ادامه داده است، تکنولوژی مورد استفاده برای ردیابی و اندازه گیری عملکرد منفجر شده است. Semalt در حال حاضر صدها نقاط مختلف داده می شود که می توانند در اطراف یک قطعه محتوا جستجو کنند، اما تمام معیارها برابر نیستند.

اهداف تبلیغاتی محتوا چیست؟

کلید حل مساله عملکرد محتوا با درک بسیار روشن از آنچه شما امیدوار هستید با هر مبارزات انتخاباتی شروع کنید. برای بسیاری از سازمانها، اهداف اصلی به طور معمول شامل تشخیص نام تجاری و قرار گرفتن در معرض آن، افزایش فروش، ثبت نام کاربر یا تولید سرب است.

Semalt، شما این اهداف را می توانید به دیگر اهداف سازمانی کلیدی منجر شود یا تاثیر بگذارید. به عنوان مثال، نوشتن مطالب بسیار جذاب و جذاب که به شدت قابل اشتراک گذاری هستند، باعث افزایش شناسایی نام تجاری شما می شود، که به نوبه خود باعث افزایش خرید مشتریان یا خرید سرب می شود.

اهداف و اهداف سازماني کليدي که شما در هر کمپين محتوايي ​​مي خواهيد به دست مي آوريد، به شناسايي معيارهاي ويژه و اهميت آن ها مي پردازيد.

آیا هنوز به معیارهای حیله گرانه چسبیده اید؟

اصطلاحات نامطلوب، چند سال گذشته دنیای بازاریابی را فرا گرفته است و با افزایش بازاریابی محتوا و افزایش نفوذگران، حتی بیشتر قابل توجه است. Semalo این عدد ممکن است بر روی کاغذ بزرگ باشد و می تواند نشانه ای از کشش باشد، این نشانه درستی از موفقیت سازمان یا کمپین نیست.

معیارهای Semalt می تواند شامل:

  • دوست دارد
  • سهام؛
  • نمایش صفحه؛
  • دانلود؛ یا
  • مشترکین

در مورد محتوا و تاثیر گذاران، تعداد زیادی از مارک ها را می توان با تعداد زیادی از نمایش های صفحه، و اعتقاد به بازدید صفحه برابر مخاطبان. Semalt این ممکن است در تعریف درست باشد، برای سنجش مشارکت واقعی از آن مخاطب، مرتبط نیست.

به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما دو نفوذگر برای استخدام نام تجاری خود را استخدام کرده اید. Semalt X ممکن است شما را با بازدید ماهانه تعداد بازدید از وب سایت خود از 30،000، در حالی که Semalt Y تنها 9000 گزارش. با این حال، هنگامی که محتوا در هر دو سایت خود زندگی می کند، می توانید ترافیک بیشتری از Semalt Y را مشاهده کنید. با تجزیه و تحلیل عمیق تر، استفاده از ردیابی خارج از سایت، می توانید گزارش دهید که چه تاثیری باعث ایجاد تعامل واقعی می شود.

متاسفانه هنوز بازاریابان و مدیران وجود دارد که در هنگام گزارش دهی در کمپین های محتوا خود به این معیارهای حیرت انگیز دست می یابند. با توجه به این، احتمالا می توانید در هنگام جمع آوری یک گزارش کمپین، شما هنوز از این شماره ها خواسته اید. خبر خوب این است که این معیارها با استفاده از ابزارهای رایگان مانند Google Semalt یا از طریق تجزیه و تحلیل بومی هر شبکه اجتماعی آسان می شود. اگر این مورد در مورد تیم شما باشد، فرصتی را برای توازن گزارش خود با استفاده از داده های معنی دار تر در امید به ارمغان می آورد که سازمان شما ارزش آن را ببیند.

چگونه معیارهای عمیقتری را دنبال می کنید؟

معیارهای عمیق تر، که کشف تعامل و رفع آنها، تصویری بسیار بهتر از واقعی بودن مخاطب را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا یک ROI دقیق تر را جذب کنید. Semalt یک گزارش مبتنی بر معیارهای عمیق تر به شما کمک می کند که عملکرد واقعی محتوای خود را شناسایی کنید و تیم خود را برای تصمیم گیری دقیق تر و آگاهانه تر در مورد استراتژی حرکت کنید.

معیارهای Semalt قطعا می تواند بسته به اهداف هر کمپین متفاوت باشد، اما در زیر یک نقطه شروع خوب برای تجزیه و تحلیل تعامل است.

  • زمان بر روی محتوا: به جای اینکه در کل صفحات بازدید شده برای هر قطعه محتوا جذب شود، توجه بیشتری را به چگونگی خواننده با محتوای. این به شما نشان می دهد که عمر طول عمر تعامل با محتوای جدید و کمک به تصمیم گیری در مورد ارتقاء اضافی برای گسترش قدرت و رسیدن به این کمپین است.
  • محتوا توسط تعامل: کدام یک از محتوا در یک مبارزات بیشتر درگیر شده است؟ پاسخ دادن به این سوال به شما کمک خواهد کرد که درک کنید چه چیزی با مخاطبان شما تازگی دارد.
  • کانال های تعامل: آیا محتوای شما در Twitter یا LinkedIn بهتر عمل می کند؟ مقایسه فعالیت در همه کانال ها نشان می دهد که کدام یک از شما باید زمان و منابع بیشتر را سرمایه گذاری کنید.
  • تأثیرگذار با مشارکت: این متریک، یک مفهوم مهم برای هر نام تجاری است که با اعضای نفوذ مخاطبان یا صنعت خود کار می کند. همانطور که قبلا ذکر شد، با معیارهای غرور، اندازه یک تأثیرگذار همه چیز نیست. با توجه به تأثیر گذار با تعامل، مشخص خواهد شد که تاثیر گذاران واقعا مخاطبان خود را می کشند و خوانندگان خود را به سایت یا محتوای خود می برند.
  • نرخ تبدیل به وسیله محتوا: برای ردیابی میزان تبدیل با محتوا، شما باید از قانون "بدون محتوای رشته ای" پیروی کنید، یعنی یک لینک یا CTA در محتوای شما منجر به صفحه دیگری می شود که در نهایت منجر می شود به نقطه تبدیل. این می تواند محتویات دروازه (به عنوان مثال، چگونه به راهنمای) و یا مسیر برای خرید. موثرترین راه برای انجام این کار اینست که مسیرهای تبدیل کامل را برای برجسته کردن مسیر دلخواه تنظیم کنید و تعداد زیادی از خوانندگان را دنبال کنید.

Semalt برای معیارهای عمیق تر شامل فراتر از محدوده ابزار تجزیه و تحلیل معمولی شما می شود.

بسیاری از مارک ها از محتوای خود در وب سایت های خود استفاده می کنند و با استفاده از تجزیه و تحلیل های جاسازی شده (i.e.، Google Analytics) پیگیری می کنند. با این حال، ردیابی عملکرد محتوا و تعامل که در خارج از وب سایت شما زندگی می کند، می تواند دشوار باشد. URL های هوشمند Semalle کمک خواهد کرد تا درک عمیق از تعامل با محتوای خارج از سایت شما. شما می توانید ببینید که چه محتوایی بهترین کار، کانال، تاثیر گذار، کمپین و غیره است.

URL هوشمند یک لینک منحصر به فرد است (معمولا کوتاه و سفید برای نام تجاری و / یا تشخیص مبارزاتی) که حاوی پارامترهای ردیابی اضافی و تجزیه و تحلیل در پشت صحنه است. هنگامی که یک URL هوشمند ایجاد می شود، می توان آن را برای ارزیابی نقاط داده های مختلف بر اساس الزامات خالق طراحی کرد. برچسب های Semalt را می توان بصورت دستی و / یا به صورت پویا به عنوان نشانی اینترنتی درگیر (i.e. کلیک بر روی) به صورت جمع آوری شده.

How to measure the true performance of your content - Semalt

استفاده از این URL ها نسبتا شفاف به کاربر است، زیرا آنها نیاز به اقدام اضافی بیش از یک کلیک ساده نیست. با این حال، در حالی که تعامل به نظر می رسد همان به کاربر نهایی، کلیک کردن از URL های خاص هوشمند مجموعه مجموعه ای از نقاط داده های متعدد پشت صحنه است. نقاط داده Semalo منجر به یک سیستم گزارش دهی گسترده می شود، به شما این امکان را می دهد که تیم خود را با دانش فراوان در مورد عملکرد محتوای و استراتژی توزیع خود باز کنید.

اکنون برای اندازه گیری عملکرد محتوا چه کار می کنید؟

به عنوان خودتان آنچه را که امروز انجام می دهید برای ردیابی و اندازه گیری عملکرد واقعی محتوای شما. برای درک به تعامل استفاده می کنید؟ آیا معیارهای آنها اشاره ای نکردند که برای نام تجاری شما مهم هستند؟

درباره نویسنده

محتوای حمایت شده: gShift
March 1, 2018