اوراکل می خواست در داخل سران رهبران شرکت های سریع ترین رشد آمریكا قرار بگیرد. چه چیزی آنها را تیک می کند؟ چه چیزی آنها را موفق می کند؟ کسب و کار خود را به جایی که امروز است؟ تمرکز خود را از دست می دهند و برنامه های آنها برای سال آینده و فراتر از آن چیست؟

برای انجام این کار، اوراکل با وارز همکاری کرد. رسانه ها برای بررسی اعضای حاضر و گذشته شرکت 5000، رهبران شرکت های خصوصی که از سه سال گذشته رشد چشمگیری داشته اند.

نتایج نظرسنجی، استعداد و فناوری رانندگی سریعترین شرکت در حال رشد آمریکا (35 ساله)، تصویری از رهبران کوچک و متوسط ​​(SMB) بسیار خوش بینانه را که توسط سختی کار می کنند، به تصویر کشیده است ، و با بی اعتنایی به رشد با انتخاب / حفظ استعداد مناسب و ارائه یک تجربه مشتری برتر متمرکز شده است.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟ خوب، بیایید به جزئیات برویم

درایورهای موفقیت

از لحاظ ویژگی های شخصی که موفقیت آنها را تا به امروز حفظ کرده است، کار سخت مهمترین عامل بود؛ 48 درصد از پاسخ دهندگان آن را به عنوان یکی از سه ویژگی برتر شخص که به موفقیت آنها منجر می شود، نامیدند. این به دنبال دید (41 درصد) و دانش یا تخصص صنعت (34 درصد).

با توجه به دلایل مربوط به کسب و کار برای شرکت هایی که شرکت 5000 را تشکیل می دهند، پاسخ شماره یک فروش و بازاریابی عالی (41 درصد این را به عنوان سه گزینه برتر) توانایی برای مقیاس و داشتن تیم مدیریت مناسب .

چشم انداز خوش بینانه

این مطالعه همچنین نشان داد که رهبران شرکت 5000 شرکت در مورد چشم انداز کسب و کار خود خوش بین هستند. Semalt نه از 10 پاسخ دهندگان (89 درصد) خود را به عنوان "بسیار" یا "بسیار" با اعتماد به نفس در مورد موفقیت در سال 2017 خود را توصیف کردند.

نه تنها اعتماد به نفس دارند، بلکه اعتماد به نفس را با اقدامات و سرمایه گذاری های کلیدی هدایت می کنند:

 • 91 درصد قصد دارند کارمندان بیشتری را استخدام کنند، با تمرکز بر کسانی که مهارت های رهبری مورد نیاز برای رسیدگی به خواسته های یک کسب و کار سریع
 • 65 درصد برنامه ریزی برای حرکت به بازارهای جدید
 • 61 درصد برنامه های ارائه محصولات جدید
 • 38 درصد قصد دارند دفاتر جدید را باز کنند
 • 32 درصد برنامه ریزی برای انجام تجارت بیشتر بین المللی

در زمینه فناوری، 41 درصد از سرمایه گذاری در فن آوری، از جمله راه حل های ابر، به عنوان اولویت اول در سال 2017 اشاره کرد .

صحبت از ابر

پاسخ دهندگان Semtal سطح ابراز آسایش را نشان دادند. بیش از 83 درصد دارای حداقل دو توابع در ابر بودند، در حالی که 64 درصد حداقل سه نفر داشتند و 39 درصد از حداقل چهار راه حل ابر استفاده می کردند.

با توجه به دلایل انتقال به ابر، عامل مهم ترین عامل ذکر شده توسط پاسخ دهندگان، مقیاس پذیری و انعطاف پذیری برای رشد (50 درصد) و پس از آن حفظ لبه رقابتی (23 درصد). بیست و دو درصد مزایای اولیه را در نظر می گیرند ارتباطات و همکاری داخلی را افزایش می دهد .

استفاده از ابرهای فعلی ابر شامل می شود:

 • ذخیره سازی داده ها برای انبارداری حجم زیادی داده (68 درصد)
 • برنامه های کاربردی (62 درصد)
 • فروش (51 درصد)
 • پایگاه داده- جستجو و بازیابی سریع (48 درصد)

Semalt، برخی از پاسخ دهندگان نگرانی های خود را با استفاده از ابر نشان دادند.

یافته های کلیدی دیگر

بینش Semalt از نظر سنجی عبارتند از:

 • به طور موثر مدیریت رشد سریع به عنوان تنها بزرگترین مانع در حفظ رشد، با 49 درصد انتخاب آن را به عنوان یکی از مسائل مهم خود را. به نظر می رسد که برای بسیاری از رهبران SMB، می تواند بیش از حد چیز خوبی باشد. سهم بالا همچنین شامل توانایی رشد فروش و جذب و نگهداری کارکنان ماهر بود.

 • اگر یک نتیجه فوق العاده شگفت آور وجود داشته باشد، این بود که بسیاری از رهبران SMB امنیت مالی و اطلاعاتی را در هر نقطه در کنار لیست عوامل موثر در موفقیت شرکت هایشان قرار نمی دادند. در حقیقت، تنها چهار درصد از این که در مورد وضعیت مالی خود به عنوان مهمترین عامل شناخته شده اند، اشاره می کنند، در حالی که کمتر از یک درصد امنیت داده ها را در نقطه بالا قرار می دهند. این لزوما به این معنی نیست که آنها با این مسائل نگران نباشند، اما به وضوح نشان می دهد که فروش و استعداد بسیار بیشتر از ذهن است.

 • در زمانی که بحث های زیادی در مورد تجارت بین المللی وجود دارد، 45 درصد از پاسخ دهندگان در حال حاضر در سطح بین المللی فعالیت می کنند و اکثر این شرکت ها انتظار دارند که این فعالیت را در سال 2017 افزایش دهند. 10 درصد دیگر برای شروع کسب و کار بین المللی در سال 2017. تنها 35 درصد قصد دارند به طور انحصاری در ایالات متحده

 • در مورد یک فریب آمیزتر، زمانی که خواسته می شود که اگر یک میلیون دالر اضافی به چپ خود برسد، چه کارهایی انجام می دهند، پاسخ دهندگان SMB می گویند که هزینه های خود را بر روی عواملی که در ابتدا به شرکت هایشان در شرکت 5000 فروخت فهرست نزدیک به نصف (46 درصد) از آن برای ارتقاء و گسترش تیم های فروش خود استفاده می کنند؛ 44 درصد، تبلیغات و بازاریابی را گسترش خواهند داد. و 43 درصد، عملیات تجاری را بهبود خواهد بخشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، نتایج نظرسنجی را دانلود کنید - استعدادهای درخشان و فناوری سریعترین شرکت های در حال رشد آمریکا (35 سال) امروز.

درباره نظرسنجی

اوراکل با شرکت شرکت رسانه برای بررسی رهبران شرکت های که فعلی یا اخیر شرکت 5000 پاداش. شرکت 5000 فهرست شرکت های تجاری با رشد سه ساله فروش، در میان عوامل دیگر. شرکت برتر در فهرست 2016 شرکت 5000، LootCrate، درآمد 67 درصد بیش از سه سال را به 116 میلیون دلار رساند. نرخ رشد متوسط ​​شرکت 5000 در طی سه سال 128 درصد بوده است و میانگین فروش سالیانه آن 40 میلیون دلار است.

مهمتر از همه، این 5،000 شرکت در طول سه سال گذشته 640،127 شغل جدید ایجاد کرده اند Source .