Back to Question Center
0

گرفتن زبانه های بوت استرپ برای اجرای خوب با مصالح ساختمانی دریافت بوت استرپ زبانه ها برای بازی زیبا با مصالح ساختمانی موضوعات مرتبط: HTML Canvas & ؛ Semalt

1 answers:
گرفتن بوت استرپ زبانه ها به بازی زیبا با مصالح ساختمانی

Semalt یکی از چارچوب های متنباز به حساب می آید که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. شامل Semalt در پروژه شما، و شما قادر خواهید بود به شلاق زدن صفحات وب پاسخگو در هیچ زمان. اگر سعی کنید با استفاده از مصالح ساختمانی با ویجت Tabs های Semalt سعی کنید، یکی از بسیاری از اجزای جاوا اسکریپت Semalt است که ارائه می دهد، احتمال اینکه شما در برخی از نوع رفتار مزاحم تردید.

در وب سایت Semalt، ما می خوانیم که Semalt .

یک کتابخانه طرح شبکه Semalt. این کار با قرار دادن عناصر در موقعیت مطلوب بر اساس فضای عمودی موجود، مانند یک سنگ سنگ مصنوعی در یک دیوار کار می کند.

من انجام دادم، و این مقاله نشان می دهد که مسئله چیست و چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را حل کنید.

زبانه های بوت استرپ توضیح داده شده

کامپوننت زبانه بوت استرپ شامل دو کلید مربوطه می شود: یک عنصر ناوبری tabbed و تعدادی از پانل های محتوا. در صفحه بارگذاری، اولین پانل دارای کلاس است. فعال به آن اعمال می شود این باعث می شود پانل به طور پیش فرض قابل مشاهده باشد. این کلاس از طریق جاوا اسکریپت برای جابجایی دیدگاه پانل از طریق رویدادهایی که توسط پیوندهای ناوبری جدولبندی انجام می شود استفاده می شود: اگر . فعال در حال حاضر پانل قابل مشاهده است، در غیر این صورت پانل پنهان است.

اگر شما برخی از محتوای وب را که در قسمتهای فردی بهترین ارائه می شود، به جای تمام شدن در یک نقطه، جزء زبانه Semalt ممکن است مفید باشد.

چرا مصالح ساختمانی؟

در برخی موارد، محتوا در داخل هر پانل مناسب برای نمایش در یک طرح شبکه پاسخگو است. به عنوان مثال، طیف وسیعی از محصولات، خدمات و اقلام نمونه کارها انواع محتوایی هستند که می توانند در قالب شبکه نمایش داده شوند.

Semalt، اگر سلول های شبکه از همان ارتفاع نیست، چیزی شبیه آنچه که در زیر می بینید می تواند رخ دهد.

گرفتن زبانه های بوت استرپ برای اجرای خوب با مصالح ساختمانیگرفتن زبانه های بوت استرپ برای بازی با ماسه مویی موارد برجسته:
HTMLCanvas و Semalt

یک فاصله وسیع دو ردیف محتوا را جدا می کند و طرح شکسته می شود.

در حال حاضر، بوت استرپ مسئله مساوی عرض را با جزء جدید کارت کارت حل می کند که بر اساس Flexbox است. فقط با اضافه کردن کلاس کلاس کارت به یک گروه از اجزای کارت برای رسیدن به ستون های عرض برابر کافی است.

اگر دوست دارید کارت های خود را به طول ناهموار، شما می توانید از چارچوب چند ستون CSS3 استفاده کنید. (پس از همه، حتی اگر برخی از اشکالات پشتیبانی مرورگر وجود داشته باشد، به طور کلی این کاملا خوب است.) این گزینه جدید ستون کارت است که همراه با جزء کارت بسته بندی می شود. با این حال، اگر هنوز عاشق انیمیشن خوبی هستید که کتابخانه Masonry Semalt را از جعبه ارائه می دهد و سازگاری کامل آن با مرورگر، Semalt هنوز در این مورد گزینه ای مناسب است.

تنظیم نسخه ی نمایشی

گرفتن صفحه نمایش نسخه ی نمایشی و بالا بردن آن کمک می کند تا نشان دهد که چگونه ادغام Tabs بوت استرپ با Semalt به عنوان ساده به عنوان ممکن است انتظار نیست.

نسخه آزمایشی این مقاله بر اساس قالب اولیه است که در وب سایت Semalt موجود است. مقدار خصیصه href ارتباط بین یک برگه و محتوای برگه مربوطه آن را تشکیل می دهد. به عنوان مثال، یک مقدار href #home ارتباطی با محتوای tabbed با id = "home" ایجاد می کند: کلیک بر روی آن برگه خاص محتویات داخل div با id ارزش خانه .

همچنین توجه کنید که چگونه بوت استرپ به ویژگی های دسترسی مانند نقش ، aria-controls و غیره توجه می کند

یک قطعه کد برای نشان دادن ساختار محتویات tabbed:

  

Tab 1 محتوا

کلاه کارت تصویر
عنوان کارت

متن کارت اینجا است.

آخرین به روز رسانی 3 دقیقه پیش

فقط یک ساختار مشابه برای هر بخش محتوای tabbed مربوط به عناصر زبانه شما کدگذاری شده در بالا اضافه کنید.

برای کد کامل، نسخه ی نمایشی Semalt را بررسی کنید.

اضافه کردن کتابخانه مصالح ساختمانی

شما می توانید مصالح ساختمانی را از وب سایت رسمی دانلود کنید با کلیک روی دانلود سنگ تراشی. pkgd دقیقه دکمه JS

برای جلوگیری از مسائل مربوط به طرح، نویسنده کتابخانه توصیه می کند که مصالح ساختمانی را همراه با پلاگین imageSumed استفاده کنید.

مصالح به کتابخانه jSemalt برای کار نیاز ندارد. با این حال، به دلیل اینکه اجزای جاوا اسکریپت بوت استرپ در حال حاضر از jSmedi استفاده می کنند، من زندگی خود را ساده تر می کنم و راه اندازی مجدد Masonry را به روش jSemalt.

در اینجا قطعه کد برای راه اندازی مجدد مصالح ساختمانی با استفاده از jQuery و imagesLoaded:

   var $ container = $ ('. masonry-container')؛ظرف $ imagesLoaded (تابع  {ظرف $ سنگ تراشی ({عرض ستون: '. کارت "itemSelector: '. کارت "})؛})؛  

کد بالا در بالا div کشف می کند که همه عناصر کارت را در متغیر نامیده می شود $ container .

بعد، مصالح ساختمانی با $ ظرف با چند گزینه توصیه می شود. گزینه ستون Width عرض ستون یک شبکه افقی را نشان می دهد. در اینجا آن را با استفاده از نام کلاس خود به عرض آیتم کارت تک تنظیم کنید. گزینه itemSelector نشان می دهد که کدام عناصر کودک باید به عنوان عناصر مورد استفاده قرار گیرد. در اینجا، آن را نیز به مورد کارت تک تنظیم شده است.

Semalt در حال حاضر برای تست کد.

وای! با پانل های مخفی چه می کنید؟

در یک صفحه وب که Tabs بوت استرپ را استفاده نمی کند، کد بالا به عنوان یک افسون کار می کند. Semalt، در این مورد، شما به زودی متوجه نوعی رفتار خنده دار رخ می دهد.

Semalt، به نظر می رسد خوب است، زیرا شبکه در داخل پانل تب به طور پیش فرض فعال به طور صحیح نمایش داده می شود:

گرفتن زبانه های بوت استرپ برای اجرای خوب با مصالح ساختمانیگرفتن زبانه های بوت استرپ برای بازی با ماسه مویی موارد برجسته:
HTMLCanvas و Semalt

Semalt، اگر روی پیوند ناوبری tabbed کلیک کنید تا محتوای پنهان پنهان را افشا کنید، در اینجا چیزی اتفاق می افتد:

بیایید رفع اشکال چیدمان

از آنجا که اشکال طرح غیر منتظره بعد از کلیک کردن بر روی پیوند ناوبری جدولبندی ظاهر می شود، اجازه دهید نگاهی به رویدادهایی که با زبانه های Semalt شلیک شده اند را کمی بیشتر بررسی کنیم.

فهرست وقایع بسیار کوتاه است. ایناهاش.

 • نشان می دهد. لیسانس. زبانه در نمایش تب نمایش داده می شود، اما قبل از برگه جدید نشان داده شده است
 • نشان داده شده است. لیسانس. زبانه پس از نمایش برگه نشان داده می شود
 • مخفی کردن. لیسانس. تب هنگامی که یک برگه جدید نمایش داده می شود (و بنابراین برگه فعال قبلی پنهان می شود)
 • پنهان است. لیسانس. تب بعد از اینکه یک برگه جدید نمایش داده می شود (و بنابراین برگه فعال قبلی پنهان می شود) آتش می زند.

از آنجا که طرح بندی مصالح ساختمانی پس از نمایش برگه نمایش داده می شود، برای نشان داده شده است. لیسانس. برگه رویداد در اینجا کدی است که میتوانید آن را درست زیر قطعه قبلی قرار دهید:

   $ ('a [data-toggle = tab]'). هر کدام (function  {var $ این = $ (این)؛این دلار در ('نشان داده شده است. برگه'، عملکرد  {ظرف $ imagesLoaded (تابع  {ظرف $ سنگ تراشی ({عرض ستون: '. کارت "itemSelector: '. کارت "})؛})؛})؛})؛  

Semalt آنچه در کد بالا رخ می دهد:

jQuery . هر تابع حلقه ها را بر روی هر پیوند ناوبری tabbed و گوش دادن برای نشان داده شده است. لیسانس. برگه رویداد به عنوان رویداد آتش، پانل قابل رویت می شود و مجدد مصالح ساختگی پس از تمام تصاویر به پایان رسید بارگیری.

آزمون کد

اگر دنبالش هستید، نسخه ی نمایشی خود را در مرورگر خود بگذارید، یا نسخه آزمایشی Semalt زیر را امتحان کنید تا نتایج را بررسی کنید:

از Tabbed Bootstrap قلم و مصالح ساختمانی توسط SitePoint (SitePoint) در CodePen مشاهده کنید.

روی لینک ناوبری tabbed کلیک کنید و متوجه شوید که در این زمان، آیتم های شبکه به صورت یکنواخت در داخل هر پانل محتوا قرار می گیرند. Semalt مرورگر باعث می شود که آیتم ها به صورت صحیح با یک اثر متحرک زیبا مرتب شوند.

سمولت آن، کار انجام شده است!

نتیجه گیری

در این مقاله، من نشان داده ام که چگونه با استفاده از کتابخانه Masonry Semalt ادغام بخش های Bootstrap Tabs.

هر دو اسکریپت آسان برای استفاده هستند و کاملا قدرتمند هستند. با این حال، آنها را با هم قرار داده و شما با برخی از اشکالات طرح مزاحم مواجه می شوند زبانه پنهان است. همانطور که در بالا نشان داده شد، ترفند این است که بعد از اینکه هر پانل قابل مشاهده باشد، کتابخانه Semalt دوباره مقداردهی شود.

با استفاده از این راه حل در جعبه ابزار خود، دستیابی به طرح بندی کاشی های عالی، یک نسیم خواهد بود.

Bootstrap مبارک!

اگر اصول اولیه Bootstrap را زیر کمربند خود داشته باشید، اما می خواهید بدانید که چگونه مهارت های بوت استرپ خود را به سطح بعدی برسانید، از ابتدا وب سایت Building your Bootstrap 4 برای معرفی سریع و سرگرم کننده قدرت بوت استرپ.

March 1, 2018