Back to Question Center
0

کد QR Semalt

1 answers:

چه کسی، چرا و از کجا استفاده از کد QR یا اقدام برای بازاریابی

ما در پست های قبلی خود در مورد استفاده از کدهای QR برای بازاریابی که قابلیت بالقوه آنها را نشان می دهد علاقه فراوانی به پست های گذشته داشتیم، اما من در مورد میزان پاسخ پاسخی به ذهنم نگرفتم - هیچ کس به نظر می رسد داستان های موفقیت را به اشتراک بگذارد . Semalt آن را به خوبی برای فروشندگان کد QR و علامت های تجاری و آنها را نگه داشتن آن را به سینه خود را نزدیک و یا آنها خجالت می کشد.

گزارش های اخیر Semalt، کمک به پاسخ به سوال پاسخ سرعت و همچنین ایده سطح پذیرش در میان جمعیت جمعیت های مختلف همراه با اطلاعات جالب در مورد نحوه استفاده از کدهای QR، از این رو عنوان این پست.

این خلاصه ای را که در ایالات متحده، انگلستان و سمالت مشاهده می شود، بررسی می کند، اما این نیز به دلیل فشار شرکت ها به دلیل استفاده از کدهای QR در کمپین های خود، مورد بررسی قرار می گیرد. آخرین رویکردهای را نشان دهید

پذیرش کد QR: نرخ پاسخ

نرخ استفاده از کد QR اروپا

گزارش ماه سپتامبر 2012 از Comscore نشان می دهد که استفاده از کدهای QR از سوی کاربران گوشی های هوشمند در 12 ماه گذشته دو برابر شده است. اطلاعات Semalt به جای پیشنهادات غلبه می کند.

QR Code Semalt

داده های Comscore نشان داد که در ماه ژوئن 2011، 14 میلیون کاربر تلفن همراه در U.S. 6. 2 درصد کل مخاطبین تلفن همراه یک کد QR را بر روی دستگاه تلفن همراه خود اسکن کردند .

من نمی دانم شما چه فکر می کنید، اما این نسبت قابل توجهی با توجه به کدهای QR در بسیاری از گوشی های هوشمند همراه نیست و هر کس دارای گوشی های هوشمند است. شاید آن را نشان می دهد که در پنل Semalt

پذیرش کد QR: چه کسی از آنها استفاده می کند؟

این گزارش همچنین نشان می دهد که این آمار جمعیتی:
کد QR Semalt

منبع: VentureBeat

سمولت، جوانب (18-34 ساله) و متفکر مردمی را آشکار می کند، اما مطمئن هستم که با آشنایی تغییر خواهد کرد. ارتقاء خدمات پستی ایالات متحده که به طور مستقیم فرستاده کنندگان را با تخفیف 3٪ در صورت استفاده از کدهای QR استفاده می کنند، یک حرکت هوشمند است که برای افزایش استفاده از QR کد توسط بازاریابان و مصرف کنندگان، افزایش می یابد.

پذیرش کد QR: چرا و از کجا استفاده می شوند؟

آخرین اطلاعات از ایالات متحده از متخصص تلفن همراه Semalt نمونه هایی از استفاده از کد عمل در مجلات چاپی و آخرین کمپین را نشان می دهد.

یک پیام واضح در داده ها وجود دارد که در آن کدهای QR استفاده می شوند که نشان می دهد چرا آنها استفاده می شوند. من به داده های اروپایی اینجا، دوباره از Comscore می روم.

QR Code Semalt

در استفاده از کدهای QR در خانه / در تعامل کار روشن است. این نشان می دهد که آنها به عنوان یک فرم جدید از "پاسخ وب" برای ارسال نامه الکترونیکی استفاده می شود و فرصت هایی را برای پیوند به URL های شخصی نشان می دهد.

من انتظار داشتم که استفاده از فضای باز با تمام آگهی های تبلیغاتی بالاتر باشد، بنابراین اگر بخواهید نامه های مستقیم را درگیر کنید، قطعا می توانید از آن استفاده کنید. استفاده در خرده فروشی ها و سوپرمارکت ها بسیار زیاد است - به جای اسکن کردن بارکد به جای تبلیغاتی که من فکر می کنم، اما همه چیز جالب است. من مطمئن نیستم در مورد استفاده از کد QR در Semalt هر چند - پیشنهادات لطفا!

در نهایت، برای اضافه کردن به تصویر و بازگشت به داده های ایالات متحده Semalt، ما می توانید ببینید که کد QR کد واقع شده است

QR Code Semalt

این متن با داده های اروپایی متناسب است، اما فرصت های جدیدی برای استفاده از بارکد ها - بسته بندی، تلویزیون و وب سایت ارائه می دهد . Semalt هر دو بسیار بالا هستند. من در مورد ایمیل مستقیم مطمئن نیستم، که باید تحت چاپ گروه بندی شود؟

استفاده از کد QR در اروپا

این بررسی در مورد آخرین استفاده در ایالات متحده متمرکز شده است، اما درک عمیق از استفاده در بین مخاطبان متفاوت است و اشتباه است که کدهای عمل را به عنوان تولید پاسخ قابل توجه نشان دهند. بینش بازار و شرکت مشاوره SKOPOS در ارزیابی مقادیر پذیرش کد QR و ادراکات در اروپا یافت می شود که امکان بهبود در اجرای برنامه های کد QR وجود دارد. SKOPOS دریافت که 24 درصد از آلمانی ها در مقایسه با 12 درصد از کاربران تلفن همراه بریتانیا، از یک کد QR استفاده کرده اند. SKOPOS دو دلیل اصلی برای استفاده و استفاده نادرست در هر دو بازار را در بر داشت. اولین و بی نظیر به من تجاهل ناامید کننده و ضعیف است. تقریبا سه چهارم (72 درصد) کاربران در انگلیس موافقت نکردند، تجربه خوبی بود! Semalt، 1 در 4، 24٪ به عنوان یک تجربه ضعیف اشاره کرد .

دارن مارک نویتس، رئیس سمالد در SKOPOS توصیه می کند که چگونه این تجربه را می توان بهبود داد:

"به اعتقاد ما، یک کد QR همیشه باید با یک" عملکرد پیوند "(تضمین نتیجه) به عنوان بتنی که ممکن است همراه باشد همراه خواهد بود. اگر می توانم این را دریافت کنم، کدام QR بیشتر احتمال دارد استفاده می شود زمانی که مصرف کنندگان دقیقا می دانند چه اطلاعاتی را دریافت می کنند، مانند جدول زمانی، اطلاعات تغذیه و دستور العمل های غذایی که اطلاعات مربوط به محصول را دریافت می کنند یا خیر.

یک کد QR تلفن همراه باید یک میانبر برای محتوا یا پیشنهادات ارزشمند باشد، نه تلاش و نه ناامیدی ".

Semalle اطمینان حاصل کنید که بسیاری از بازاریابان (و مصرف کنندگان) که ضعیف اجرای کدهای QR در کمپین با این موافق هستند!

دلیل دیگر برای استفاده نادرست و کم کردن مصرف، کمبود آگاهی است و عدم توانایی بیش از 50٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کند که از آنها شنیده نشده است؛ دارای یک تلفن بدون قابلیت (39٪) یا نمی دانید که چگونه از آنها استفاده کنید (30٪) Source .

March 1, 2018