Back to Question Center
0

یک وبلاگ در سایت eSreme یک وبلاگ در سایت eSreme

1 answers:

چرا بسیاری از وب سایت های eSemist یک وبلاگ دارند؟ آیا این به این دلیل است که صاحبان فروشگاههای آنلاین دوست دارند پست ارسال کنند؟ یا شاید آنها وقت زیادی را صرف دستش کنند؟ احتمالا نه. اگر چه وبلاگ نویسی بسیار سرگرم کننده است، اما بازاریابی عالی و استراتژی SEO نیز است. و به همین دلیل، صاحبان سایت eSemist یک وبلاگ ایجاد می کنند. در اینجا، من توضیح خواهم داد که چرا وبلاگ نویسی چنین استراتژی عالی بازاریابی و SEO است. در بالا آن، من برخی از راهنمایی های عملی در مورد چگونگی راه اندازی وبلاگ در سایت eSemist ارائه می دهم.

چرا در یک سایت تجارت الکترونیک وبلاگ دارید؟

مخاطبان خود را در مورد شما و محصولات خود اطلاع دهید

وبلاگ نویسی یک راه عالی برای اطلاع رسانی به مخاطبین شما در مورد محصول شما است. در یک پست وبلاگ، شما می توانید نشان دهید که چگونه از یک محصول استفاده کنید و چرا مردم باید آن را خریداری کنند. شما همچنین می توانید مخاطب خود را در مورد خود و شرکت خود بگویید. و می توانید داستان از محصولات خود را از دیدگاه خود بگویید. اگر، مثلا، لباس های کودکانه را در سایت خود بفروشید، یک وبلاگ در مورد کودکان و مد ها یک ایده عالی است.

باقی ماندن از ذهن

اگر شما بطور منظم وبلاگ بگذارید و پست های وبلاگ خود را در رسانه های اجتماعی بفرستید، شما به ذهن مخاطب خود نگاه می کنید. شما می خواهید مخاطبان خود را به یاد داشته باشید، حتی زمانی که آنها قصد خرید چیزی فقط در حال حاضر. به عنوان مثال، اگر یک بازدید کننده با یکی از پست های خود در مورد نحوه لباس کودکان در یک روز گرم مواجه شود، این بازدید کننده ممکن است بلافاصله بخواهد لباس های جدید را برای فرزندانش خریداری کند. اما آنها از طریق پست خود شما و سایت تجارت الکترونیکی خود را می دانستند. به این ترتیب، افرادی که در مورد لباسهای خود به لباسهای جدید نیاز دارند، فرصت را برای شما در نظر می گیرند.

وبلاگ نویسی استراتژی عالی SEO

نگهداری یک وبلاگ به SEO نیز کمک می کند. هر زمانی که یک blogpost جدید بنویسید، محتوای جدیدی را اضافه می کنید که Semalt دوست دارد. علاوه بر این، حفظ یک وبلاگ به شما امکان می دهد که مطالب متناسب با آن کلمات کلیدی را که می خواهید رتبه بندی کنید، شروع کنید.

نکات عملی برای وبلاگ شما در سایت تجارت الکترونیک

چه چیزی در مورد وبلاگ؟

شما می توانید در مورد انواع چیزها در وبلاگ خود بنویسید، اما ابتدا مطمئن شوید که تحقیق کلمه کلیدی مناسب را انجام دهید. شما باید بدانید شرایط جستجو چه چیزی را می خواهید پیدا کنید. کلمات کلیدی Semalt باید زمانی که شما انتخاب می کنید چه چیزی را در مورد وبلاگ. با این حال، کلمه کلیدی هنوز موضوعی نیست. شما نیاز به یک زاویه دارید، یک داستان در اطراف یک کلمه کلیدی وجود دارد.

راه بسیار خوبی برای ارائه ایده ها برای پست های وبلاگ با ارجاع و نوشتن در مورد وقایع جاری است. نگه داشتن چشم در سایت های مختلف اخبار و ارسال پست که در آن شما نظر خود را بر روی اخبار در تو رفتگی در دیوار خود را ترکیب. راه دیگری برای به دست آوردن ایده ها این است که مخاطبان خود را دعوت کنید تا نظرات خود را در وبلاگ خود قرار دهید. ممکن است چند لحظه وقت بگذارید تا آنها را دریافت کنید، اما می توانید برخی از سوالات یا بازخورد دریافت کنید شروع خوبی برای پست بعدی شما هستند.

ادامه مطلب: "6 نکته برای ظهور ایده های وبلاگ"

وبلاگ در منو

منو یا ناوبری بالای سایت شما به بازدیدکنندگان کمک می کند تا درک آنچه در مورد وب سایت شما و آنچه شما ارائه می دهند را درک کنید. این باید ساختار وب سایت شما را بازتاب دهد. اگر وبلاگ خود را به سایت eSmost اضافه کنید، باید مطمئن شوید که آن نیز در منو شما ظاهر می شود. یک وبلاگ باید در منوی اصلی شما باشد

من به شما توصیه می کنم آن را از دسته های سایت eSemist خود جدا کنید. برای مثال تمام راه را به سمت چپ (کنار خانه) قرار دهید یا به طور کامل در منوی خود قرار دهید. شما باید بتوانید از طریق صفحه اصلی خود به وبلاگ خود بروید. پس از همه، شما می خواهید بازدید کنندگان به راحتی وبلاگ خود را پیدا کنید. و اتصال به وبلاگ شما از صفحه اصلی به Google نشان می دهد که وبلاگ شما مهم است، که می تواند رتبه بندی وبلاگ شما را افزایش دهد. همچنین مطمئن شوید که وبلاگ شما در دامنه ی مشابه با سایت eSmost شماست، به این ترتیب هر دو سایت eSimate و وبلاگ شما از رتبه بندی یکدیگر سود خواهند برد. شاید در مورد رویدادهایی که از آنها استفاده می کنید، یا از آنها برای استفاده از آنها، چگونگی استفاده از آنها بهترین، مقایسه بین محصولات مختلف و غیره. بنابراین، منطقی است که برچسب های شما تا حدی با دسته بندی های محصولات و زیر شاخه های فروشگاه شما همپوشانی دارند. این خوب است در انتها Semalt شما مایل به رتبه بندی با این پست ها برای جلب مردم به محصولات شما فروش. و اگر شما گروهی از محصولات را دسته بندی کنید یا آن را در دسته ها یا برچسب ها قرار دهید، رتبه بندی آنها آسان تر است.

رسانه های اجتماعی و خبرنامه ها

اگر شما یک وبلاگ را در سایت تجارت الکترونیکی خود شروع می کنید، مطمئن شوید که این پست ها را در رسانه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، شما قطعا باید یک خبرنامه را برای تبلیغ آخرین پست های وبلاگ خود به مخاطبان خود ارسال کنید. Semalt یک یادآوری برای وجود و وبلاگ شما یک بار در یک زمان نیاز دارد.

نتیجه گیری

یک وبلاگ یک ابزار بازاریابی و جستجوگر هوشمند برای سایت های بزرگ است. در پست های خود می توانید به خوانندگان درباره نام تجاری و محصولات خود و شاید در مورد خودتان بگویید Source . هیچ اتهام در اینجا، فقط شروع به وبلاگ نویسی!

ادامه مطلب: 'چگونه برای شروع وبلاگ'

March 1, 2018