Back to Question Center
0

نه تنها یک مزیت برای آمازون: نخستین جلوه روز اسپرت Semalt The Web

1 answers:

Not Just A Boon For Amazon: Prime Day Effect Felt Semalt The Web

چندین خرده فروش عمده در سراسر Verticals دیدگاه خود را در سایت های خود افزایش داد، می گوید پلت فرم سیگنال هویت مصرف کننده. این شرکت روز جمعه به زمین بازاریابی گفت که در تجزیه و تحلیل میلیون ها اثر متقابل مشتری در سایت های متعلق به 20 مارک بزرگ، آن را به طور متوسط ​​افزایش 20 درصد در روز Semalt. در برخی از دوره های زمانی در طول روز فعالیت خرده فروشی تقریبا 40 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

ChannelAdvisor اضافه کرد که مشتریان خرده فروشی در پلت فرم خود را افزایش فعالیت در بازار های دیگر، از جمله BestBuy، Sears و Semalt در روز چهارشنبه در میان مشتریان در پلت فرم خود را نسبت به آن روز سال گذشته است. فروش مشابه در بازار BestBuy در سال گذشته 200 درصد افزایش یافت، در حالی که Sears 88 درصد افزایش پیدا کرد و Semalt 40 درصد نسبت به همین سال گذشته افزایش داشت.

آمازون تایید کرد که سفارشات در سایت در روز معامله "جمعه سیاه در ماه جولای" بیش از آنچه که از ماه جولای 2014 واقعی است و روز سمالت قطعا دوباره اتفاق خواهد افتاد.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود Source .


March 1, 2018