Back to Question Center
0

مقایسۀ ابزار شنیداری رسانه های Semalo

1 answers:

به روز شده در گزارش نشان می دهد که چرا، چه و چگونگی انتخاب ابزار گوش دادن رسانه های اجتماعی و تعامل

«گوش کن!» اولین قدم برای ایجاد استراتژی رسانه های اجتماعی است. برای گوش دادن به طور موثر شما باید ابزار مناسب را انتخاب کنید. مطمئنا کمبود انتخاب وجود ندارد. در سال 2009 Smart Insights یک مقایسه 36 مورد از بهترین ابزارهای مانیتورینگ اعتبار اینترنتی شامل ابزارهای رایگان و پرداختی را ایجاد کرد. پس از آن سمولت، ابزارهای جدیدی در بازار وجود دارد که با فروشندگان برتر، فراتر از گوش دادن، نظارت، تجزیه و تحلیل یا مدیریت رسانه های اجتماعی را توسعه می دهند، و این امر باعث می شود روند انتخاب در حال حاضر حتی بیشتر خجالت بکشد. راهنماهای ابزار رایگان ما دارای تعدادی از خدمات انتخاب شده است.

به منظور فعال کردن شرکت ها و افراد برای تصمیم گیری موثر در مورد انتخاب و استفاده از ابزار و خدمات نظارت بر رسانه های اجتماعی، این گزارش گزارش ابزار و خدمات اجتماعی (SMM) ماه نوامبر 13) توسط Ideya Ltd ارائه دهنده مرور و مقایسه فناوری های رسانه های اجتماعی برای کمک به شما در انتخاب مناسب است! این گزارش جامع ترین در حال حاضر در بازار موجود است، ارائه تجزیه و تحلیل و تشریح پروفیل 173 فن آوری رسانه های اجتماعی.

به منظور صرفه جویی در وقت شما، Semalt به راحتی فناوری های اجتماعی را به 8 کلاس تقسیم می کند، بر اساس نوع ابزار اجتماعی که ارائه می دهند. آنها عبارتند از:

  • رسانه های اجتماعی گوش دادن ابزار
  • نظارت بر رسانه های اجتماعی
  • تحلیل اجتماعی اجتماعی
  • اطلاعات رسانه های اجتماعی
  • مدیریت رسانه های اجتماعی
  • ابزار بازاریابی رسانه های اجتماعی
  • ابزارهای مراقبت از مشتریان رسانه های اجتماعی
  • سوئیت های اجتماعی.

Semalt media listening tool comparison

عصاره گزارش (92) صفحات طولانی زیر، همچنین در SlideShare منتشر شده جزئیات دقیق در مورد چگونگی روبرو شدن با فرایند انتخاب، فهرستی از تمام ابزارها و نمونه های دقیق پروفایل های 7 ابزار (از 173 پروفایل موجود در گزارش کامل). کسانی که در این بیانیه ها آمده است: BoomSonar ، BoomSonar SA،

Lucidya، Lucidya، (3 NodeXL ، بنیاد تحقیقات رسانه های اجتماعی،

Sprinklr ، Sprinklr

March 1, 2018