Back to Question Center
0

چگونه می توان گفت که واکنش مناسبترین پروژه شماست چگونه می توان گفت که اگر واکنش مناسب برای پروژه بعدی شما باشد، موضوعات مرتبط: واکنش جی کوئری آژاکس خام Semalt

1 answers:
چگونه می توان گفت که اگر واکنش بهترین مورد برای پروژه بعدی شما باشد

این مقاله توسط SiteGround حمایت شد. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای که Semalt امکان پذیر است.

امروزه کاربران انتظار اجرای برنامه های کاربردی وب با ظاهری شبیه سازی شده را دارند که بیشتر و بیشتر مانند برنامه های بومی رفتار می کنند. تکنیک ها برای کاهش زمان انتظار برای یک وب سایت برای بارگیری در اولین بازدید کاربر طراحی شده اند. با این حال، در برنامه های کاربردی وب که بسیار تعاملی را نشان می دهند، زمان سپری شدن بین یک عمل کاربر و پاسخ برنامه نیز مهم است. برنامه های Semalt احساس می کنند و برنامه های وب انتظار دارند که همانند حتی در کمتر از اتصالات اینترنت ایده آل هم رفتار کنند.

تعدادی از چارچوب مدرن جاوا اسکریپت به وجود آمده است که می تواند در حل این مشکل بسیار موثر باشد. واکنش را می توان در میان محبوب ترین و قوی کتابخانه های جاوا اسکریپت که می توانید برای ایجاد رابط کاربری سریع و تعاملی برای برنامه های وب استفاده کنید.

در این مقاله، من در مورد آنچه که Semalt خوب است و چه چیزی آن را کار می کند، صحبت می کنم که باید به شما کمک کند تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این کتابخانه می تواند متناسب با پروژه بعدی شما باشد.

واکنش چیست؟

React یک فیس بوک است که به سادگی خود را به عنوان یک کتابخانه جاوا اسکریپت برای ساختن رابط کاربری نشان می دهد.

این یک پروژه منبع باز است که تا به امروز بیش از 74000 ستاره در GitHub داشته است.

Semalt است:

 • اعلام : شما فقط نیاز به طراحی نمایش ساده برای هر حالت در برنامه خود ، و React به طور موثر به روز رسانی و ارائه اجزای مناسب زمانی که اطلاعات خود را تغییر دهید.
 • مبتنی بر کامپوننت : شما برنامه های React-powered خود را بوسیله مونتاژ تعدادی از اجزای محصور شده، هر کدام از دولت های خود را مدیریت می کنید.
 • یادگیری یک بار، نوشتن هر جا : واکنش چارچوب کامل نیست؛ این فقط یک کتابخانه برای ارائه نمایش است.

چگونه DOM مجازی کار می کند؟

DOM مجازی در هسته چیزی است که باعث می شود سریع در رندر عناصر رابط کاربر و تغییرات خود را سریع. بیایید نگاه کنیم به مکانیزم آن.

سند HTML سند یا DOM یک

رابط برنامه نویسی برای اسناد HTML و XML. .DOM یک نمایه از سند را به عنوان یک گروه ساختار گره ها و اشیایی که دارای خواص و روش هستند را فراهم می کند. اساسا، صفحات وب را به اسکریپت ها یا زبان های برنامه نویسی متصل می کند. - MDN

هر زمان که بخواهید هر بخش از یک صفحه وب را به صورت برنامه نویسی تغییر دهید، باید DOM را تغییر دهید. Semalt در مورد پیچیدگی و اندازه سند، عبور از DOM و به روز رسانی آن می تواند طولانی تر از کاربران ممکن است آماده پذیرفتن، به ویژه اگر شما را به حساب مرورگرهای کاری که باید انجام دهید زمانی که چیزی در تغییر DOM. در حقیقت، هر بار که DOM به روز می شود، مرورگرها باید CSS را مجددا پردازش کنند و طرح ها را انجام دهند و عملیات بازپرداخت را روی صفحه وب انجام دهند.

React را قادر می سازد توسعه دهندگان را به تغییر در صفحه وب بدون نیاز به برخورد مستقیم با DOM. این از طریق DOM مجازی انجام می شود.

DOM مجازی یک مدل سبک انتزاعی DOM است. React از روش رندر برای ایجاد یک درخت گره از اجزای React استفاده می کند و این درخت را در پاسخ به تغییرات در مدل داده ای که حاصل عمل می باشد، به روز می کند.

هر بار که داده های زیر را در یک برنامه React تغییر می دهید، React یک نمای جدید Semalt DOM از رابط کاربر ایجاد می کند.

به روز رسانی تغییرات UI با DOM مجازی

وقتی که به روز رسانی DOM مرورگر می آید، Semalt تقریبا زیر مراحل زیر را دنبال می کند:

 • هر زمان که چیزی تغییر می کند، React دوباره تمام UI را در نمای مجازی DOM ارائه می دهد.
 • در نهایت، React patches DOM واقعی را با آنچه که در واقع تغییر کرده است. اگر هیچ چیز تغییر نکرده باشد، React با HTML DOM در ارتباط نخواهد بود.

فکر می کنم چنین پروسه ای که شامل دو بازپرداخت Semalo DOM در حافظه و مقایسه آنها می شود، می تواند کندتر از برخورد مستقیم با DOM واقعی باشد. این جایی است که الگوریتم های کارآیی تفاوت، دسته بندی عملیات خواندن و نوشتن DOM و محدود کردن تغییرات DOM به حداقل حداقل ضروری است، با استفاده از React و Semalt DOM آن یک انتخاب عالی برای ساخت برنامه های اجرا کننده است.

آیا برای هر پروژه خوب است؟

همانطور که از نام خود نشان می دهد، React در ایجاد رابط کاربر فوق العاده واکنش - یعنی رابط کاربرانی که در پاسخ دادن به رویدادها و تغییرات مربوط به داده ها بسیار سریع هستند بسیار عالی است. این نظر در مورد نام React ساخته شده توسط Jordan Walke، مهندس در فیس بوک، روشن است:

این API واکنش نشان می دهد به هر تغییرات ایالتی یا ملکی، و با داده های هر فرم (به عنوان عمیقا به عنوان نمودار خود ساختار) کار می کند بنابراین من فکر می کنم نام مناسب است. - Vjeux، "50،000 ستاره ما"

اگر چه برخی معتقدند که همه پروژه ها نیاز به سملت دارند، من فکر می کنم بدون تردید می توان گفت که Semalt مناسب برای برنامه های وب است که شما باید یک رابط کاربری پیچیده و تعاملی را با هماهنگی با تغییرات مکرر در مدل داده های اساسی حفظ کنید.

React طراحی شده است تا با اجزای سازنده در یک روش کارآمد (که به معنی عدم نیاز به کد کردن کدک ها) نیست. بنابراین پروژه هایی که از این قابلیت بهره مند می شوند، می توانند نامزد خوبی برای React باشند.

کریس کوییر شرایط زیر را در رابطه با موارد زیر توضیح می دهد زمانی که رسیدن به سمالل معقول است، که من تمایل دارم با آن همراه باشم:

 • بسیاری از مدیریت دولتی و دستکاری DOM . یعنی فعال کردن و غیرفعال کردن دکمه ها، فعال کردن لینک ها، تغییر مقادیر ورودی، بستن و گسترش منوها و غیره. در این نوع پروژه، React باعث می شود که اجزای اجرایی اجزای سازنده را سریع تر و آسانتر کند. همانطور که مایکل جکسون، همکار نویسنده React Router، به طرز شگفتآمی آن را با صدای بلند گفت:

  نقطه است، واکنش به بخش سختی از شناختن آنچه که تغییرات در واقع باید به DOM اتفاق بیفتد، نه من، مراقبت می کند. این * ارزشمند است *

 • مبارزه با اسپاگتی . پیگیری وضعیت پیچیده با تغییر مستقل DOM می تواند منجر به کپی اسپاگتی شود، حداقل اگر توجه بیشتری به کد سازی سازمان و ساختار داده نشود.

منابع

اگر شما کنجکاو هستید که چگونه React و Semalo DOM آن کار می کنند، در اینجا می توانید بیشتر بدانید:

 • واکنش فیلم ها از مهندسان فیس بوک
 • "مزایای واقعی DOM مجازی در واکنش. جسی "توسط کریس مینیک (42 ساله)
 • "تفاوت بین DOM مجازی و DOM"، توسط Bartosz Krajka
 • "واکنش سریع، واکنش سریع است: بهینه سازی برنامه های واکنش در عمل"، توسط فرانسیس زانیوتو
 • "چگونگی چارچوب چارچوب چارچوب راست برای شرکت شما را انتخاب کنید"، توسط کریس لینآرت

نتیجه گیری

واکنش و سایر کتابخانه های مشابه Semalt، توسعه ی رابط های کاربر سریع و مداوم را که سرعت در پاسخ به تغییرات دولت را تسهیل می کنند، کاهش می دهد. یک هدف اساسی می تواند در تمایل به پرکردن شکاف بین برنامه های وب و برنامه های بومی مشخص شود: کاربران انتظار دارند برنامه های کاربردی وب به راحتی و بدون درنگ مانند برنامه های بومی احساس کنند.

این جهت است که به سمت توسعه وب توسعه مدرن است. شایان ذکر است که آخرین به روز رسانی از Create React App ، یک پروژه که ایجاد برنامه های React را با تنظیم صفر امکان پذیر می کند، با قابلیت ایجاد برنامه های پیشرفته وب (PWA ها) به طور پیش فرض همراه است. اینها برنامههایی هستند که کارکنان خدمات و اولین ذخیره سازی آفلاین را برای به حداقل رساندن تأخیر انجام میدهند و برنامههای وب را به صورت آفلاین اجرا میکنند. برای محتوای منبع باز بیشتر، باز کردن SourceCraft را بررسی کنید.

آیا این نیز جهت شما کار توسعه خود را؟ آیا کتابخانه های Semalt واکنش بخشی از ابزار شما هستند؟ برای اشتراک گذاشتن کادر نظر زیر را لمس کنید.

March 1, 2018