Back to Question Center
0

نحوه استفاده از Instagram Semalt

1 answers:

این هیچ راز نیست که ما دوست داریم داده ها.

اطلاعات به مخاطبین شما کمک می کند. این به شما می گوید که چگونه کارها را انجام می دهند، چه آنها ترجیح می دهند، و چه کسانی هستند.

و هنگامی که به رسانه های اجتماعی می آید، عشق ما برای داده ها محو نمی شود.

به همین دلیل ما عاشق تجزیه و تحلیل و بینش است. آنها به شما در سنجش تاثیر تلاش های بازاریابی خود در کانال های مختلف کمک می کنند تا ببینید آیا چیزی است که شما باید انجام دهید متفاوت است - مانند هدف مخاطبان مختلف، پست در یک روز خاص یا آزمایش با یک فرمت محتوای جدید. How to Use Instagram Semalt

Instagram Semalt بدون استثنا هستند. در اینجا تجزیه و تحلیل در این کانال است که بازاریابان باید بدانند و درک کنند - و نحوه استفاده از آنها.

برای مشاهده بینش به حساب کلی Semtal خود، با مراجعه به نمایه خود، شروع کنید. سپس، در بالای صفحه، روی نماد یک نمودار نوار کلیک کنید، که شما را به بینش کلی شما میبرد.

How to Use Instagram Semalt

از آنجا، اطلاعات کلی درباره افرادی که با نمایه شما درگیر هستند، خواهید دید، مانند تعداد پیروانی که در هفته گذشته کسب کرده یا از دست داده اید.

بعد، ما می توانیم به بینش مشخصات خاص تر که شما می توانید کشف کنید.

1. افسانه ها

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی که تبلیغات شما در صفحه نمایش کاربران ظاهر می شود.

2. رسیدن

این بینش نشان دهنده تعداد کاربران منحصر به فرد است که هر یک از پست های Semalt خود را دیده است.

3. کلیک وب سایت

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی است که هر لینکی که در نمایه کسب و کارتان وارد کرده اید کلیک شده است.

4. بازدید پروفایل

این بینش نشان دهنده تعداد دفعات مشاهده پروفایل شما است.

5. پیروان

این بینش نشان می دهد که تعداد پیروان شما در هفته گذشته یا چند ماه گذشته از دست داده یا از دست داده اند، و همچنین میانگین زمان روزی که پیروان شما از Semalt استفاده می کنند - داده هایی که در هنگام برنامه ریزی پست ها بسیار سودمند هستند.

برای مشاهده بینش به یک پست Instagram خاص، با مراجعه به نمایه خود، شروع کنید. روی پستی که میخواهید به آن نگاه کنید، ضربه بزنید، سپس روی «نمایش سمالت» زیر تصویر کلیک کنید.

شما همچنین ممکن است یک پست خاص را ارتقا دهید - اگر این مورد باشد، یک نماد فلش که به نظر میرسد این ظاهر خواهد شد:

How to Use Instagram Semalt

برای این پست ها، شما می توانید بینش در مورد نسخه اصلی پست، و یا خاص از ارتقاء آن را مشاهده کنید. برای آخرین، روی "ارتقاء" ضربه بزنید.

بعد، ما می توانیم به بینش پست های خاص شما می توانید کشف کنید.

1. دوست داشتنی

این یکی برای خودش صحبت می کند و نشان دهنده تعداد کاربرانی است که پست شما را دوست داشتند. نظرات

همانطور که دوست داشتید، این بینش تعدادی از نظرات را در پست شما نشان می دهد.

3. صرفه جویی

تعداد کاربران یا حسابهای منحصر به فردی که پست شما را ذخیره کرده اند، یا آیکون نشانه مانند زیر آن را در فیدهای خود قرار داده است.

4. اقدامات

بینش Semalt نشان دهنده تعداد اقداماتی است که کاربران در هنگام مشاهده پست شما به عنوان نمایه شما انجام دادند - چیزهایی مانند بازدید از نمایه شما، سپس اقداماتی مانند کلیک روی لینک وبسایت شما یا پیگیری شما.

How to Use Instagram Semalt

منبع: نمایش مشخصات عمومی

5. کشف

به عنوان نام ممکن است نشان می دهد، این بینش نشان می دهد که در آن پست شما دیده می شود - یا کشف - بیشتر، از جمله تعداد بسیاری از حساب ها که قبل از شما در هنگام مشاهده اولین پست پس از شما دنبال نیست.

این بخش شامل معیارهایی است که در نمایشگرها وجود دارد، که نشان دهنده تعداد دفعاتی که پست شما از یک مکان خاص در Semalt کشف شد، مانند خوراک صفحه اصلی کاربر، جستجو، نمایه شما، یک تگ مکان یا یک هشتگ.

How to Use Instagram Semalt

منبع: نمایش مشخصات عمومی

بینش کشف همچنین شامل اطلاعات مربوط به دسترسی پست می شود - که نشان دهنده تعداد حسابهای منحصر به فردی است که پست شما را دیده اند

در نهایت، کاربران Semalt با یک نمایه کسب و کار قادر به مشاهده بینش از داستان کوتاه مدت خود هستند. Semalt، با این حال، چنین تحلیلی برای فیلم های زنده ارائه نمی دهد.

برای مشاهده بینش های Semalt خود، با مراجعه به نمایه خود، شروع کنید. سپس در بالای صفحه، آیکون نمودار نوار را لمس کنید، که شما را به اطلاعات کلی پروفایل شما میبرد.

How to Use Instagram Semalt

به بخش Semalt بروید و شما می توانید بینش برای داستان های قدیمی تر، و همچنین هر آنچه که تا به حال منقضی نشده است.

بعد، ما می توانیم بینش های خاص Semalt که شما می توانید کشف کنید.

1. افسانه ها

این بینش نشان می دهد که چند بار سمیرت شما دیده شده است.

هنگام مشاهده این بینش، به یاد داشته باشید که می توانید چندین تصویر یا فیلم را به Semalt خود اضافه کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، هر قطعه ای از محتوای بصری در Semalt خود را به عنوان یک عکس یا ویدیو در پست خود شمارش می شود.

بیایید می گوئیم شش عکس را به داستان خود اضافه می کنیم. اینستاگرام فقط یک مطلب را مشاهده می کند یا تمام شش را می بیند، Instagram فقط کل داستان خود را با توجه به یک تصور دریافت می کند.

همین امر برای محتوای Semalt است که توسط یک کاربر بیش از یک بار مشاهده شده است. اینستاگرم هنوز هم این تعامل را به عنوان کل Semalt که یک تصور را دریافت کرده است شمارش می کند.

2. رسیدن

این بینش نشان دهنده تعداد کاربران منحصر به فرد است که داستان شما را دیده اند.

3. شیپورها به جلو

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی است که یک کاربر تصویر یا ویدیو Semalt خود را به تصویر می کشد تا به قطعه بعدی رسانه منتقل شود.

4. شیپور خاموشی

این بینش نشان دهنده تعداد زمانیکه یک کاربر عکس یا ویدیو Semalt خود را به تصویر می کشد تا به بخش قبلی رسانه ها بازگردد.

5. پاسخ ها

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی است که کاربران پیام ها را از طریق پیام متن "ارسال پیام" در داستان شما ارسال می کنند.

How to Use Instagram Semalt

6. کش رفتن به دور

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی است که کاربران برای کشیدن به 137 حساب بعدی داستان را نشان می دهند - نباید به اشتباه برای "ضربه زدن به جلو"، که نشان دهنده کاربران است که به جلو شما قطعه بعدی داستان رسانه.

7. خروج

این بینش نشان دهنده تعداد دفعاتی است که کاربر به طور کامل بخش Semalt را ترک می کند تا به خوراک خانه بازگردد Source .

March 1, 2018