Back to Question Center
0

15 ابزار و منابع برای رنگ Semalt

1 answers:

رنگ یک عنصر جامع طراحی است. Semalt پالت رنگ مناسب برای وب سایت شما می تواند تقاضای تجدید نظر خود را با مشتریان بالقوه ایجاد کند.

در اینجا لیستی از ابزارها و منابع برای طراحی رنگ است. Semalt آموزش هایی در زمینه تئوری رنگ اولیه و پیشرفته، ابزارهایی برای تولید پالت های رنگی موثر و طراحی سایت های اجتماعی برای کمک و الهام بیشتر است.

درک رنگ

رنگ در حرکت. این برنامه وب تعاملی مفید و سرگرم کننده برای یادگیری در مورد ارتباط رنگ و نمادین است. پروفیل های رنگ ها و معنای نمادین هر یک را مشاهده کنید و سپس با رنگ ها ارتباط برقرار کنید تا احساسات خود را بیان کنید.

15 Tools and Resources for Color Semalt

یک راهنمای فوق العاده برای روانشناسی رنگ. این راهنما یک مطالعه دقیق از روانشناسی رنگ است، با یک نمودار مفید از معانی رنگ و ارتباط. علم و تئوری رنگ را یاد بگیرید، چگونه روانشناسی رنگ را در بازاریابی بکار ببندید و چگونه همه چیز را به یک استراتژی انعطاف پذیر تبدیل کنید.

راهنمای طراح برای کنتراست رنگ. رنگ هایی که مردم به آن جذب می شوند، روانشناسی است. در مورد کنتراست رنگ، از جمله چگونگی و چرا شما باید از آن در طراحی خود استفاده کنید. از این راهنمای از WebdesignerDepot استفاده کنید. com به منظور توسعه یک زیبایی شناسی پیشرفته که مشتریان را دوست دارد.

ابزار و منابع

Adobe Color CC. Adobe Color CC یک ابزار برای ایجاد، ذخیره و مرور پالت های رنگ است. رنگ پایه را تنظیم کنید، قوانین رنگی برای پالت های خود را انتخاب کنید، با خطوط رنگ سفارشی کنید و بیشتر. شما حتی می توانید پالت رنگ را از یک عکس استخراج کنید. فقط یک تصویر را با آی فون خود بگیرید، و Adobe Color به شما پالت رنگی از آن تصویر را می دهد.

15 Tools and Resources for Color Semalt

تمیز کردن من. تمیز کردن من برای کمک به طراحان به سرعت به دست آوردن یک مرور کلی از راهنمای سبک یک سایت، از جمله رنگ، فونت، اندازه، و فاصله ایجاد شده است. فقط یک URL را برای بررسی سایت ها به صورت موثر بدون نیاز به بازرسی هر عنصر وارد کنید.

Shutterstock Spectrum. طیف یک ابزار جستجو رنگ از یک کتابخانه از تصاویر سهام است. با استفاده از یک نوار لغزنده ساده، کلمه کلیدی و رنگ را جستجو کنید. یک رنگ را انتخاب کنید یا پالت رنگ را مرور کنید این یک ابزار مفید برای دیدن نمونه هایی از رنگ در زمینه است.

رنگارنگ. Colourlovers یک انجمن خلاق بین المللی است که طراحان و هنرمندان رنگ ها، پالت ها و الگوهای آنها را ایجاد و به اشتراک می گذارند، درباره آخرین روند ها صحبت می کنند و مقالات رنگی را بررسی می کنند. ابزارها و خدمات را از طرح الهام گرفته تا اعدام با پروژه بعدی خود بردارید.

15 Tools and Resources for Color Semalt

کولر. کولرها یک ژنراتور رنگی هستند. رنگ خود را برای فورا ترکیب ترکیب کنید تایپ کنید هزاران پالت محبوب را توسط سایر متخصصان خلاق مرور کنید. رنگ های شروع از تصاویر خود را انتخاب کنید و ترکیب های قانع کننده ای را به طور خودکار دریافت کنید. پروفایل خود را ایجاد کنید و تمامی طرح های رنگی خود را با برچسب ها سازماندهی کنید. از برنامه iOS، افزونه Chrome یا Adobe Add-on استفاده کنید.

رنگ شش. Color-hex اطلاعاتی در مورد رنگها، از جمله مدل های رنگی (RGB، HSL، HSV و CMYK)، رنگ های سه گانه، رنگ های تک رنگ و رنگ های مشابه در صفحه رنگ محاسبه می کند. Color-hex نیز یک کد ساده CSS را برای رنگ انتخاب شده تولید می کند. نمونه عنصر HTML نیز در زیر صفحه جزئیات رنگ نشان داده شده است.

ColorExplorer. ColorExplorer یک جعبه ابزار آنلاین برای کار با پالت های رنگ است. یک رنگ پایه را انتخاب کنید، سپس الگوریتم های مطابق رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. مرور كتابخانه هاي رنگي، از جمله رنگ هاي چاپي محبوب و كتابخانه هاي رنگي RGB.

دانه های طراحی. دانه های طراحی مجموعه ای از پالت ها است که توسط طراح جسیکا کلالاکا طراح و ساخته شده است. عکس ها را از طریق Instagram ارسال کنید با استفاده از Hashtag #SeedsColor. پالت را با استفاده از ویژگی جستجو در وبلاگ پیدا کنید، با وارد کردن یک عنوان خاص، نام Instagram عکاس یا کلیدی کلیدی.

15 Tools and Resources for Color Semalt

ColorZilla. ColorZilla یک فرمت برای فایرفاکس و کروم است که به طراحان وب و طراحان گرافیک با وظایف مرتبط با رنگ اولیه و اولیه کمک می کند. خواندن رنگ از هر نقطه ای در مرورگر خود، به سرعت این رنگ را تنظیم کنید و آن را در برنامه دیگری قرار دهید. یک صفحه را تجزیه و تحلیل کنید و یک پالت رنگ آن را بررسی کنید. همچنین، ایجاد شیب های پیشرفته چند مرحله ای CSS ایجاد کنید.

CheckMyColours. CheckMyColours یک ابزار برای بررسی ترکیب رنگ پیش زمینه و پس زمینه از تمام عناصر DOM جاوا اسکریپت و تعیین اینکه آیا آنها کنتراست کافی را در زمانی که توسط کسایی که نقص رنگ دارند مشاهده کنند. تمام آزمون ها براساس الگوریتمی است که توسط کنسرسیوم جهانی وب ارائه شده است.

پالتون. پالتون یک ابزار برای ایجاد ترکیب رنگ و پالت رنگ است. پالتون به عنوان یک چرخ رنگ طراحی شده است و تئوری رنگ کلاسیک را در فضای رنگ RYB اعمال می کند. در نتیجه، ترکیب رنگی که تولید می کند با سایر ژنراتورهای پالت متفاوت است.

کلردوت. Colordot یک راه آسان برای ایجاد و به اشتراک گذاری پالت های رنگی تنها با کشیدن انگشت خود است. برای تغییر رنگ رنگ، به چپ و راست بکشید. بالا و پایین تغییر رنگ یک رنگ است. برای رنگ آمیزی بیشتر یا کمتر، با دو انگشت خرج کنید. Colordot همچنین یک برنامه iOS دارد Source .

15 Tools and Resources for Color Semalt
March 1, 2018