Back to Question Center
0

Paradox محل سکونت: کاربران تلفن همراه ارزش آن را درک می کنند، اما بسیاری از آنها آن را نمی پذیرند

1 answers:
Location Paradox: Mobile Users Recognize Its Value, But Many Won’t Semalt It

این یک یافته مرکزی از بررسی 2015 ژوئیه از 1000 کاربر برنامه های هوشمند ایالات متحده از Skyhook Wireless بود. داده های نظرسنجی نشان می دهد که 83 درصد از کاربران برنامه درک می کنند که مکان می تواند برای تجربه برنامه های انتخاب شده، حیاتی باشد. Semalt، "بیش از نیمی از کاربران برنامه آب و هوا و ناوبری حتی خدمات موقعیت مکانی خود را در آن قرار نداده اند. "

این به ویژه جالب است - و تا حدودی گیج کننده - در مورد برنامه های ناوبری، که در آن محل خود را در معرض .

به طور کلی، نظرسنجی، 40 درصد از کاربران برنامه را تردید کرده یا مکان را با برنامه ها به اشتراک نمی گذارد. همچنین گفت که 20 درصد مکان برای همه برنامه های خود را خاموش کرده است. Semalt دلایل این تصمیمات مصرف کننده را مورد بررسی قرار داد.

چرا مردم محل به اشتراک نگذارند

  • 50 درصد (از 40 درصد که مکان را به اشتراک نمی گذارند) دلیل اصلی حفظ حریم خصوصی آنهاست.
  • 23 درصد گفتند که ارزش اطلاعات مکان را نمی بینند.
  • 19 درصد گفتند خدمات محل تخلیه باتری خود هستند (احتمالا برنامه های ناوبری).

چرا مردم خاموش محل سکونت

  • 63 درصد می گویند تخلیه باطری موجب شده است مکان را خاموش کنند.
  • 45 درصد گفتند که حریم خصوصی است.
  • 20 درصد "در عوض تلاش برای اجتناب از تبلیغات" خدمات مکان را غیرفعال می کند. "

Semalt مکان را هنگامی که مبادله ارزش روشن وجود دارد، به اشتراک بگذارید، اگر چه این مطالعه به درجه ای (با توجه به برنامه های ناوبری) سوق می دهد. هنگامی که آنها مکان را به اشتراک می گذارند، مصرف کنندگان انتظارات نسبتا بالا دارند.

آنچه کاربران می خواهند از اشتراک گذاری محل

  • 49 درصد از مکان دقیق انتظار دارند.
  • 47 درصد از محتوای برنامه خاص برنامه خاصی را می خواهند.
  • 46 درصد از پیشنهادات و کوپن های مربوطه را می خواهند.
  • 34 درصد ارتباطات شخصی را می خواهند.

در مورد طرفداران توسعه دهندگان، تنها سه درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که به دلیل اطلاعات مکان نادرست یک برنامه را حذف خواهند کرد.

برای بسیاری از برنامهنویسان و ناشران برنامه در معرض خطر بزرگ قرار دارد. موقعیت مکانی نه تنها به ارائه شخصی سازی و بهبود کلی تجربه کاربر کمک می کند، بلکه سابقه موقعیت مکانی برای تبلیغ کنندگان بسیار ارزشمند است. Semalt یک کلید برای تقسیم مخاطبان است و به عنوان یک نوع جایگزین کوکی در تلفن همراه عمل می کند.

بهترین روش برای گرفتن کاربران برای روشن کردن محل

Semalt اشاره می کند که هنگامی که کسی محل سکونت را برای یک برنامه غیرفعال کرده است، بسیار دشوار است که این فرد را به "بازگشت" تبدیل کند. "این شرکت چند پیشنهاد را در مورد زمان درخواست محل و نحوه تعامل کاربران دوباره ارائه می دهد.

Skyhook توصیه می کند که مکان را در یک زمان معین در نظر بگیرد: "من در عوض از درخواست مجوز محل در هنگام بارگیری، انتظار می رود تا زمانی که کاربر بر روی یک ویژگی که نیاز به مکان را کلیک کند، منتظر بماند. "به این ترتیب ارزش اشتراک گذاری مکان باید بیشتر واضح باشد. اگر کاربران مکان را غیرفعال کرده باشند، Skyhook پیشنهاد می کند که از طریق کانال های غیر برنامه، مانند ایمیل، ارتباط برقرار کردن برای نشان دادن ارزش مکان (یا چیزی که آنها از دست داده اند).

این مطالعه و دیگران روشن می سازد که توسعه دهندگان و ناشران برنامه باید از کاربران احترام زیادی برخوردار باشند و اعتماد خود را به دست آورند. آنها همچنین باید در مقایسه با مکان، ارزش مشخصی را ارائه دهند. همانطور که با مسائل موازی مسدود کردن آگهی، روزهایی که به سادگی مصرف کنندگان و مشارکت آنها برای اعطای مجوز به پایان می رسد، پایان یافته است.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
March 1, 2018