Back to Question Center
0

20 طراحی وب رایگان Semalt برای پاییز 2017

1 answers:

منابع Semalt رایگان از جامعه طراحی یک راه خوب برای اضافه کردن ارزش به وب سایت شما است.

در اینجا لیستی از ابزارهای وب جدید و عناصر طراحی از پاییز سال 2017 است. Semalt طراحان و برنامهنویسان، فونتها، ابزارهای محتوا و موارد دیگر هستند. همه اینها رایگان هستند.

ابزارهای رایگان وب

Khroma . Khroma یک ابزار هوش مصنوعی برای کشف و ذخیره ترکیب رنگ است. با انتخاب مجموعه ای از 50 رنگ، شما یک الگوریتم مبتنی بر شبکه برای تولید رنگهایی که دوست دارید و آنها را که انجام نمی دهید، آموزش می دهید، درست در مرورگر خود.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Chatkit . Chatkit یک سرویس است که به راحتی به وب و برنامه های تلفن همراه شما چت می کند.

Moodily. Moodily یک روحیه الهام بخش است. جمع آوری و همکاری در الهام از طراحی در میان تیم و مشتریان خود. طرح رایگان برای یک کاربر و یک moodboard.

SiteMod. یو Sitemod. io یک افزونه رایگان Chrome است که به شما اجازه می دهد هر کسی را تغییر دهید، ذخیره و به اشتراک گذاری هر وب سایت در زمان واقعی بدون دسترسی به کد منبع سایت.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

WhatRuns. WhatRuns افزونه مرورگر است که به شناسایی فن آوری های مورد استفاده در هر وب سایت کمک می کند. Extension of WhatRuns می تواند برای تحلیل رقیب، هوش تجاری و پروفایل وبسایت استفاده شود.

Crello. Crello یک ویرایشگر بصری از Depositphotos است. این ایجاد تصاویر اجتماعی اجتماعی، آگهی ها، پوسترها، هدر های ایمیل و سایر فرمت های محبوب را تسهیل می کند. Crello برای بازاریابان، متخصصان رسانه های اجتماعی، کارآفرینان، وبلاگ نویسان و هر کسی که نیاز به یک راه حل ساده برای پروژه های خلاقانه خود دارد.

داستان خط. Storyline یک پلت فرم مبتنی بر وب است که به افراد غیر تکنیکی کمک می کند مهارت های الکسا بدون برنامه نویسی ایجاد کند. ایجاد، ویرایش، پیش نمایش و پخش برنامه های صوتی در یک رابط بصری.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

تصاویر پاسخگو. در اینجا یک ابزار سریع و آسان برای گرفتن تصاویر در نسبت های مختلف استاندارد شده است. گرفتن عکس برای iMac، MacBook Pro، iPad، یا آیفون X.

Logo Crunch. لوگوی Crunch یک سازنده لوگو چند منظوره است. با استفاده از چشم انداز کامپیوتری برای ایجاد آرم با وضوح بالا قابل خواندن در قطعنامه های پایین تر. از آن برای فاویک وب سایت، نماد برنامه iOS یا نماد برنامه Android استفاده کنید.

Textalyzer. Textalyzer یک ابزار آنلاین برای اندازه گیری خوانایی متن شما است. امتیاز خود را دریافت کنید و متن خود را در برابر پارامترهای مختلف تجزیه و تحلیل کنید. هنگامی که متن خود را به ثمر رسانید، شروع به بهبود آن بلافاصله، با استفاده از نشانگر هوشمند برای نشان دادن قطعات مشکوک.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

StockJo. StockJo مجموعه ای از عکس های سهام رایگان، بافت ها، فیلم ها، مدل ها، فونت ها، موزیک ها و بردارها - و همچنین گرافیک، رنگ، ابزار، نرم افزار، منابع وب و قالب HTML است.

مجموعه های راه اندازی. مجموعه های راه اندازی شامل منابع برای راه اندازی کسب و کار، مانند ابزار برای ایجاد یک بازار، ساخت یک ربات، ساخت بدون کد، طراحی لوگو، و غیره.

FontBase. FontBase یک ابزار برای دسترسی به فونت های گوگل به سرعت است. با برگه جمع آوری، هر فونت از کتابخانه گوگل را در یک کلیک فعال کنید، مثل اینکه اگر شما از یک فونت در رایانه خود استفاده می کنید.

Vivaldi . Vivaldi یک مرورگر جدید با ابزار شخصی برای حرفه ای های آنلاین است. یک نمای کلی در مورد عادت های مرور خود را دریافت کنید، که توسط آمار و اطلاعات بصری پشتیبانی می شود. با سابقه مرور مفید تر از همیشه، شما می توانید به سرعت از طریق وب سایت های بازدید شده اسکن کنید و نکات مفید برای پیدا کردن لینک های قدیمی پیدا کنید. متن را به پانل یادداشت کپی کنید، یک لینک در یک زمان اضافه کنید، حتی یک عکس.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

فونت های رایگان

فونت های آینده. فونت های آینده یک پلت فرم جدید برای استفاده و ایجاد فونت است. تایپهای مجوز در حالی که هنوز در حال انجام هستند، و ارائه ورودی در مورد چگونگی تبدیل شدن به ابزار مفید می تواند.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

بهاگیا. سبک آن برای آرم ها، آگهی ها و موارد دیگر مفید است.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

مورون. مورن یک الگوی مدرن الهام گرفته از A. M. Cassandre، طراح پوستر فرانسوی و طراح قالب است که به خاطر کار تجاری وی در دهه 1930 شناخته شده است.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

جولیان. جولیان یک اسکریپت دوستانه با حروف بزرگ و کوچک، علائم نقطه گذاری و اعداد است.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Archia. Archia یک فونت مدرن معماری در شش سبک است. Archia توسط Atipo، یک کارخانه تولید و طراحی گرافیک مستقل دیجیتال در Gijón، اسپانیا است.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

سقوط یک. Crash One فونت قلم منحصر به فرد است. این شامل شخصیت های استاندارد، حروف کوچک، حروف بزرگ، اعداد، علائم نقطه گذاری، لیگاتورها و شخصیت های بین المللی است Source .

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

March 1, 2018