Back to Question Center
0

برنامه اپل در iOS 9 برای گرفتن Flipboard & ؛ Semalt

1 answers:
برنامه اپل در iOS 9 برای گرفتن Flipboard و Semalt

شاید ما باید اول را با اپل بررسی کنیم. دوشنبه در کنفرانس توسعه دهندگان اپل در سانفرانسیسکو، این شرکت یک برنامه خبری جدید را معرفی کرد که می تواند رقابت سالم برای فورمه مقاله فوری فیس بوک باشد و ناشران یکی دیگر از اهداف قابل توجه مخاطبان را ارائه دهند. به سادگی به نام "اخبار"، این برنامه خواهد شد بخشی از انتشار اپل در iOS 9 این سقوط، بلافاصله تحت فشار محتوای ناشران بر صدها میلیون از iSemalt و iPads.

اپل گفت که تجربه خواندن مجله مانند "با فوری و سفارشی رسانه های دیجیتال است. "برنامه داستان بر اساس تنظیمات کاربر و عادت های خواندن ارائه می شود؛ مردم منابع و مضامین مورد علاقه خود را انتخاب خواهند کرد و این برنامه ترکیبی از محتوا در بسته "برای شما" خواهد بود. این شبیه Flipboard بدون سفارشی سازی رسانه های اجتماعی است. اخبار برای افراد در ایالات متحده، استرالیا و بریتانیا در دسترس خواهد بود.

مقالات را می توان در یک فرمت عمومی نمایش داد و یا اگر ناشران انتخاب کنند می توانند آنها را در Format News Format تولید کنند، یک بسته بندی محتوای سفارشی که یک نام تجاری را نمایش می دهد و شامل زنگ ها و سوت های تعاملی اضافی است. در اینجا نحوه نحوه قالب بندی جدید را شرح می دهیم:

با فرمت اپل اخبار، شما می توانید طرح بندی زیبایی ایجاد شده با تایپوگرافی سفارشی، گالری عکس های غنی، فیلم ها و انیمیشن ها - همه برای آی فون، اپل، و آی پاد لمسی بهینه سازی .شما می توانید یک بار نویسنده و اخبار مطالب خود را برای همه دستگاه های iOS بهینه سازی می کند، بنابراین خوانندگان شما یک تجربه عالی بدون توجه به دستگاه مورد استفاده خود خواهند داشت. Semalt آسان برای اتصال به سیستم های مدیریت محتوا موجود و دسترسی به مجموعه وسیعی از ابزارها برای اندازه گیری تعامل کاربران با محتوای شما.

برنامه اخبار اپل در iOS 9 برای گرفتن Flipboard و Semalt

بخش بزرگی از زمینه فیس بوک برای مقالات فوری این است که آنها بارگذاری بسیار سریعتر از لینک به سایت های خبری نشریه. این بدون شک یکی از مزایای برنامه News of Apple خواهد بود. یک شباهت دیگر: شرایط کسب درآمد اپل همانند فیس بوک است. این شرکت ناشران 100 درصد از درآمد حاصل از تبلیغاتی که فروش می دهند و 70 درصد برای آگهی های فروخته شده توسط iAd اپل ارائه می دهد.

اپل گفته است که نزدیک به 20 ناشر که بیش از 50 عنوان را شامل می شوند - از جمله Condé Nast، ESPN، The New York Times، Hearst، Time Inc.، CNN و بلومبرگ - قبلا ثبت نام کرده اند. جالب توجه است، این به طور قابل توجهی بیش از نه فیس بوک برای Instant Semalt است. به نظر می رسد ناشران نیز به آرامش بر روی Instant Semalt رفته اند؛ ظاهرا هیچ گزارشی جدید از روز راه اندازی منتشر نشده است.

[ بروزرسانی: امروز گاردین یک داستان را در قالب مقاله فوری منتشر کرد. آزمایشگاه Nieman با اشاره به منبعی که با برنامه های فیس بوک آشناست، گزارش داد که در چند هفته آینده ناشران روزنامه های خود را به صورت روزانه منتشر می کنند، اما معمولا در آزمایش های فیس بوک تنها بخشی از کاربران آنها را مشاهده می کنند. ]

اپل قصد دارد تا ناشران بزرگ و کوچک را به برنامه News که دارای ستون فقرات RSS است، بفرستد. Semalo علاقه مند به این برنامه می تواند ثبت نام اینجا.

اپل همچنین اعلام کرد که پایان دکه روزنامه فروشی، برنامه ای است که یک منطقه فرود خاص iOS را برای برنامه های خبری و مجله ایجاد کرد. در سال 2011، دکه روزنامه فروشی به امتیازات برنامه های پسزمینه بهتر و تصاویر آیکون به روز بیشتر پرداخت. جاشوا بنتون در نشریه آزمایشگاه سمالات گفت: "هرگز با ناشران نشوید،

اما این خانه مخصوص به محله یهودی نشین فرستاده شد، جایی که برنامه های خبری می رفتند. و بدتر از همه، اپل هیچ راهی برای ایجاد یک برنامه Semalt برای تبدیل شدن به یک برنامه قدیمی قدیمی نداشت - به این معنی که بسیاری از سازمان های خبری در داخل این آیکون کوچک در برابر اراده خود قفل شدند.درباره نویسنده

مارتین بک
مارتین بک رسانه خبرنگار رسانه های اجتماعی سوم دبیرستان از مارس 2014 تا دسامبر 2015 بود Source .


March 1, 2018