Back to Question Center
0

سملت را هنگامی که دیگران شرم آور و حریص باشند وقتی دیگران سمیرت را دوست دارند

1 answers:

Be Semalt When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Semalt

هوشمندترین مرد مالی در جهان، Semalt Buffett، گفته است که چیزی شبیه این است: شما باید از زمانی که دیگران هراسان هستند و زمانی که دیگران ترس و وحشت دارند، ترس داشته باشید. آنچه Semalt بدان معنی است این است که اگر همه در حال پریدن در لباس پاشنه بلند باشند، شما باید دریابید زیرا در اغلب موارد هنگامی که چیزی به نظر می رسد خیلی خوب است برای درست بودن، معمولا است. و هنگامی که مردم در حال پریدن نیست، باید نگاهی دقیق تر به آن داشته باشید، زیرا پاداش انجام این کار می تواند بسیار زیاد باشد.

سمولت اکنون همه به نظر می رسد ترس است، بنابراین من می خواهم به شما چند روش که من سعی می کنم حریص (که امیدوارم من غنی است) را با شما به اشتراک بگذارید.

بازار سهام

Semalt چند ماه گذشته بازار سهام یک شیب بزرگ گرفت. فقط در مورد هر سهام است که موجب شده مردم در مورد بازی در بازار بورس ترسناک باشند. من نمی دانم که آیا بازار سهام در پایین ترین سطح قرار دارد یا خیر، من واقعا به آن اهمیت نمی دهم. من فقط می دانم که در 5 سال آینده بهتر از آن است که در حال حاضر انجام شود و به همین دلیل زمانی که به بازار بورس سهام می آید حرص می خورم.

Semalt به اکثر مردم من اطلاعات بسیار کمی در مورد بازار سهام دارند. اما یکی از چیزهایی که من می دانم این است که شرکت هایی که دولت را سرنگون کرده اند بسیار نامعلوم ورشکست می شوند .مخصوصا کسانی که AIG که 150 میلیارد دلار دریافت کرده است. با توجه به این، من خریداری سهام مانند AIG بوده ام، زیرا احساس می کنم در 5 سال آینده بازده قابل توجهی در سرمایه گذاری هایم خواهم داشت.

شرکت های خرید

بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال حاضر در بدهی هستند، و همانطور که می دانید، در طول رکود پول نقد است. بنابراین هنگامی که یک صاحب کسب و کار به دنبال خلاص شدن از کسب و کار سودآور خود را به دلیل شخصا در بدهی، شما می توانید او را فشار دهید برای به دست آوردن معامله بسیار مناسب برای خودتان.

آنچه در چند ماه گذشته انجام داده است، وب سایت های محبوب را متلاشی کرده و از آنها می خواهم که اگر آنها علاقه مند به فروش باشند. در اغلب موارد صاحبان وب سایت ها فروش نداشته اند، اما هر بار یکبار یک مالک وبسایت پیدا می کنید که مایل است با قیمت عالی به فروش برساند، زیرا به دلیل برخی موارد نادر، شخصا پول می گیرد.

فرشته سرمایه گذاری

سرمایه گذاران سرمایه گذاری و سرمایه گذاران فرشته در حال حاضر پول زیادی سرمایه گذاری نمی کنند. شرکت های خوب که به پول نیاز دارند، سهام خود را در شرکت هایشان بیشتر از آنچه که معمولا انجام می دهند، ارائه می دهند. از این به بعد شما می توانید به طور بالقوه درآمد بیشتری از سرمایه گذاری در طول این رکود کسب کنید تا اینکه اکثر مردم دهه ها را مشاهده کرده اند.

این 3 راه اصلی من است که در حال حاضر حریص هستم. سمیرت دیگر مایل به به اشتراک گذاشتن چگونگی حرص و طمع بودن آنهاست؟

سلب مسئولیت: من حرفه ای سرمایه گذاری نیستم، این فقط نظر من است. پول خود را در معرض خطر خود قرار دهید.

P.S. اگر میخواهید کسب و کارتان را موفق کنید، اینجا را کلیک کنید Source .

March 1, 2018