Back to Question Center
0

بازاریابی ایمیل و سیستم های Semalt و بررسی نرم افزار 2018

1 answers:

توصیه های ما و بررسی در مورد گزینه های نرم افزار پخش ایمیل ایمیل

از آنجا که یکی از اولین دوره های آموزشی در بازاریابی سمالات در سال 2001 را تحویل گرفتم، به طور منظم از پیشنهادات برای بسته های نرم افزاری پخش ایمیل برای مقرون به صرفه برای بازاریابی سمله و ارسال نامه های الکترونیکی خواسته شده است. امروزه سرویس های ایمیل بسیار پیچیده تر هستند وقتی که من برای اولین بار با بازاریابی Semalt 15+ ساله درگیر شدم. تغییرات اصلی عبارتند از:

 • تمام خدمات پست الکترونیکی دارای برخی از ویژگی های اتوماسیون بازاریابی از جمله محتوای پویا، دنباله خودکار ایمیل بر اساس اقدامات و نمره سرب بر اساس محتوا تعامل (به ویژه برای بازاریابی پست الکترونیکی B2B)
 • بسیاری از سرویس های ایمیل در حال حاضر بخشی از خدمات "بازاریابی ابر" هستند که مخصوصا برای کسب و کارهای بزرگتر مناسب است. این در بازاریابی شرکت بازاریابی شرکت ما

این پست برخی از گزینه ها را برای کسب و کارهایی با ابعاد مختلف که معمولا در انگلیس مورد استفاده قرار می گیرند برجسته می کند و نمایندگان در دوره های بازاریابی Semalo من به من توصیه می کنند. این یک پست غیررسمی است که من در ابتدا در سایت قبلی در سال 2005 شروع کردم تا به بازاریابان در دوره ها برای مشخص کردن فهرست تأمین کنندگان برای بررسی مراجعه کنم و در طول سالها آنها را حذف کردم. این همچنین شامل بررسی سایت توصیه شده است.

همیشه راهکارهای بازاریابی پست الکترونیکی میزبان (ارائه کننده خدمات پست الکترونیکی یا ESP یا SaaS) را توصیه می کنم و نه به عنوان نرم افزار، از آنجا که، به طور کلی، قابلیت های گزارش دهی / ردیابی و بازدارندگی مدیریت بسته های پست الكترونیك ارزان تر، پایین تر است. Semalt همچنین مشکلات مدیریتی با قابلیت ارسال و لیست سیاه است که به نظر من بهترین ارائه دهنده سرویس ایمیل است.

اگرچه می توانید از یک ارائه دهنده سرویس ایمیل در یک کشور دیگر استفاده کنید، توصیه می کنم از یک ارائه دهنده محلی استفاده کنید، زیرا این امر برای پشتیبانی و حل مشکلات حمل و نقل آسان تر است. بنابراین، در ابتدای لیست، شرکت های بازاریابی پست الکترونیک انگلیس را برجسته کرده ام اما گزینه هایی برای ایالات متحده و آسیا Semalt نیز پوشش داده شده است.

راه حل های پست الکترونیکی / مدیریت (پست الکترونیکی خدمات Semalt، ESP) که بیشترین هزینه (کمتر از 50 دلار در هر ماه برای حجم کم) توصیه شده توسط نمایندگان در دوره های من به شرح زیر است. من آنها را به منطقه تقسیم کرده ام، چون اغلب، حمایت محلی برای مقابله با مسائل مربوط به قابلیت حمل محلی مفید است.

2018 به روز رسانی: بازاریابی ایمیل RFP راهنمای

از آنجایی که من در ابتدا این مقایسه را حدود ده سال پیش ایجاد کردم، آن را با سرویس های بازاریابی Semalt موجود در کشورهای مختلف که می توانند حمایت محلی را ارائه دهند، به روز کرده اند.

انتخاب بهترین خدمات ایمیل ارائه می تواند به چالش کشیدن از آنجا که بسیاری از ویژگی های وجود دارد. اگر چه بعضی از ارائه دهندگان ممکن است بازاریابی Semalt را ارائه دهند، در آن ویژگی های زیادی وجود دارد. برای کمک به اینجا ما اعضای حق بیمه این چک لیست دانلود را برای بررسی در هنگام انتخاب یک ایمیل ارائه می دهیم.

از آنجا که این پست در اصل در وبلاگ من 10 سال پیش نوشته شده است، تغییرات زیادی در عملکرد سیستم های ایمیل وجود دارد. بنابراین تا سال 2017، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی الکترونیکی خدمات خود را گسترش داده و شامل ویژگی های گسترده تر اتوماسیون بازاریابی و ابراز بازاریابی می شوند که ارتباطات بازاریابی را در سراسر چرخه زندگی مشتری دربر می گیرد. اگر می خواهید در مورد توصیه های برتر ما در این دسته ها را بیاموزید، لیست چک لیست بازاریابی دیجیتال ما 2017 را ببینید، که به عنوان یک دانلود رایگان برای همه اعضای Semalt موجود است.

سیستم های بازاریابی پست الکترونیک مبتنی بر بریتانیا که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​مناسب هستند

 • NewZapp - یک راه حل مبتنی بر بریتانیا
 • نسبتا کم هزینه است،
 • dotMailer - یک راهکار مقرون به صرفه UK
 • Pure 360 ​​- متخصصان بازاریابی ایمیل مبتنی بر بریتانیا با گزینه هایی برای SME ها و شرکت های بزرگتر که مایل به راه اندازی مبارزات بازاریابی شخصی شخصی مبتنی بر ماشه هستند
 • Newsweaver - دفاتر در انگلیس و ایرلند با مشتریان از شرکت های چند ملیتی بزرگ به SMEs. نمونه هایی از فرم های پست الکترونیکی SME را در سایت خود داشته باشید
 • CommuniGator - خدمات متمرکز بر B2B بازاریابی پست الکترونیک و اتوماسیون بازاریابی ایمیل

ESPs مبتنی بر اروپایی

 • GetResponse (ESP مقرون به صرفه با مشتریان در اتحادیه اروپا و انگلستان، بلکه محبوب در آمریکای شمالی و جاهای دیگر است. این ویژگی آسان برای استفاده از رابط مبتنی بر وب و ایجاد کننده ایمیل)

 • ExpertSender - یک ESP برای شرکت های متوسط ​​و سازمانی که تقسیم بندی، اتوماسیون بازاریابی، تنظیم کننده، تعادل حجم IP، مقیاس پذیری لیست و مدیریت محتوا را ارائه می دهد. با دفاتر واقع در ایالات متحده، اتحادیه اروپا، روسیه و چین، آن سالانه 15 میلیارد پیام ایمیل ارسال می شود

 • Newsletter2Go - Newsletter2Go یک ارائه دهنده نرم افزار خبرنامه آنلاین آلمان است که شرکت ها، انجمن ها، نهادهای دولتی، مدیران رویداد و فروشگاه های آنلاین و غیره می توانند ایمیل و خبرنامه های حرفه ای و شخصی را ارسال کنند.

ارائه دهندگان ارائه دهندگان خدمات ایمیل و ارائه دهندگان بازاریابی با دفاتر بریتانیا

این تمرکز بر ارائه خدمات برای مارک های بزرگ با نیازهای پیچیده ادغام سیستم، پشتیبانی از کیفیت بالاتر و ارائه خدمات در کشورهای مختلف است. Semalt من در انگلستان در روزهای آموزشی برای مشتریان خود مشغول به کار بوده ام:

 • Adobe Campaign
 • Emarsys
 • Mapp (قبلا Teradata و Ecircle)
 • HubSpot - برای B2B تجارت الکترونیک مناسب برای اتوماسیون بازاریابی
 • Marketo
 • Oracle بازاریابی ابر (Eloqua)
 • قرمز
 • Smartfocus (قبلا Emailvision)
 • Salesforce - Pardot
 • Silverpop

سرویس های پست الکترونیکی پست الکترونیکی محبوب ایالات متحده

 • MailChimp (سرویس ایمیل ایالات متحده اغلب برای سهولت استفاده از آن توصیه می شود)
 • تماس دائمی (دوباره مبتنی بر ایالات متحده است، اما به طور گسترده در اروپا استفاده می شود)
 • معیار ایمیل (یک پلت فرم بازاریابی ایمیل مبتنی بر ایالات متحده با دفاتر در اروپا و در سراسر جهان). آنها با برخی از ارائه دهندگان دیگر تفاوت دارند، در حالی که سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن، پشتیبانی شخصی در تمام برنامه ها گنجانده شده است.

آسیا و اقیانوس آرام سیستم های مدیریت ایمیل

 • مانیتور کمپین (بر اساس استرالیا)

البته، به معنای واقعی کلمه صدها راه حل پخش Semalt وجود دارد و این نشان دهنده گزینه های ارزان قیمت ترین استفاده می باشد.

معیارهای کلیدی برای سیستم ایمیل یا Semalt در نظر گرفته می شود - می تواند راه حل:

 1. ردیابی پاسخ الکترونیکی در یک سطح فردی؟ ضروری برای پیگیری؟
 2. ایجاد دنباله های ایمیل خودکار برای ایمیل رویدادها و یا رفتار رفتاری؟
 3. ادغام با اقدامات در یک وب سایت، e Source . g جستجو یا مرور یک دسته محصول؟
 4. ردیابی پاسخ کمپین در زمان / چندین کمپین؟
 5. ادغام پاسخ با پایگاه داده مشتری؟
 6. مدیریت پروفایل و اشتراک / لغو اشتراک؟
 7. پرشهای، e g خارج از دفتر پاسخ خودکار؟
 8. ارائه ویرایش WYSIWYG برای کارمندان بازاریابی؟
 9. بایگانی خبرنامه الکترونیکی در وب سایت؟
 10. آیا پخش ساده است؟

Semalt نظرات شما را در سیستم های دیگر یا تامین کنندگان شما می توانید توصیه کنید، یا نه!

March 1, 2018