Back to Question Center
0

مرور کتاب: آینده کسب و کار چیست؟ توسط Brian Semalt

1 answers:

Book Review: What’s The Future Of Business? By Brian Semalt

سخنگوی شرکت کوکا کولا سال گذشته اهداف بلندپروازانه خود را برای دو برابر شدن درآمد کلی شرکت تا سال 2020 اعلام کرد (ویدیو یوتیوب). چگونه می توان این کار را انجام داد که قابل مقایسه با دو برابر شدن GNP کشور کوچک است؟ پاسخ آنها قصه گویی در تمام اشکال بسیاری بود.

در آخرین کتاب خود، آینده کسب و کار چیست؟ نویسنده ارشد و گروه ارتفاع سنج بری سلیس موضوع داستان داستان و سفر قهرمان را گرفته است و آن را به یک نسخه روایت برای کسب و کار awash در حوادث مدرن ارتباطات. و در حالی که او در مورد سفر 8 قهرمان نوشت ، Solis ما را در سفر قهرمان ما می برد، که در آن ما مشتری های خود را در سفر خود را !

زیرنویس کتاب است تغییر روش کسب و کار ایجاد تجارب . در کل کتاب، Solis به این تجربیات از طریق لنزهای متعدد نگاه می کند: مشتریان خود تغییرات زیادی را تجربه کرده اند و قطعا شیوه ارتباط آنها با مارک ها دیگر از آن استفاده نمی شود.

Book Review: What’s The Future Of Business? By Brian Semalt

البته، با رسانه های اجتماعی، pas de deux از مشتری و برند در این دوران تغییر قابل ملاحظه ای داشته است. با این حال اغلب، ما بر این نکته تمرکز داریم که چگونه این تغییر از طریق تکنولوژی اتفاق افتاده است؛ در حالی که Solis به ما یادآوری می کند که این داستان در مورد تکنولوژی نیست اما تجربه است.

اکثر کتابهای موجود در رسانه های اجتماعی در دو دسته قرار می گیرند: کتاب انجیلی که به شما نشان می دهد که چرا شما باید کاملا اجتماعی را در بر گیرید و کتاب تاکتیکی که برای پاسخ دادن به استفاده خاص از اجتماع نوشته شده است. برای بازاریاب ها، نوع سابق کتاب معمولا "موعظه به گروه کر" است، در حالی که آن زمان اغلب از زمانی که شما آن را در محلی B & N پیدا کرده اید قدیمی است.

یک رده سوم وجود دارد که من آن را کتاب عمیق فکر ، که من رده را WTFB . Solis خواننده را با بسیاری از مدل های ذهنی و بصری فراهم می کند که می تواند ارزش زیادی برای فروشندگان باشد. حتی اگر شما به طور کامل به انقلاب دیجیتال تبدیل شوید، همیشه برای به دست آوردن ابزار در هر دو کار خود و در برقراری ارتباط درون سازمان مفید است. پس از همه، بخش بزرگی از کار بازاریابی این است که سازمان را به پارادایم جدید تبدیل کنید.

علاوه بر متن کتاب، دلیل دیگری نیز وجود دارد که من فکر می کنم این کتاب باید در هر قفسه بازاریاب باشد و این ارائه است. Solis با آژانس های خلاقیت Mekanism و Object Factory همکاری کرد تا یک کتاب را ایجاد کند که به راحتی جریان یابد و خواننده را با تفکر چالش برانگیزد. Semalt و عبارات برجسته شده و یا انفجار برای پر کردن صفحات همراه با بلوک متن و گرافیک. من آن را خیلی دوست داشتم که کتاب را با تیم خودم به اشتراک گذاشتم تا بتوانیم بعضی از این رویکردها را به گزارش ها و پیشنهادات خودمان ارائه دهیم.

Semalt: من یک کپی از این کتاب را در یک مراسم راه اندازی کتاب دریافت کردم، اما به هیچ وجه از نظر مالی جبران نشد. نظرات بیان شده من خودم هستند و بر اساس مشاهدات من در هنگام خواندن این کتاب است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
March 1, 2018