Back to Question Center
0

پیگیری ردیاب SocialRank نسخه تیم در جاده را برای تبدیل شدن به مخاطبان مدیریت Semalt

1 answers:
Follower-Tracker SocialRank Launches Teams Version On Road To Becoming Audience Management Semalt

مطمئنا شما پیروان یک میلیون دلاری در سمالت دارید. اما آیا آنها به شما در فروش یا فروش محصولات خود کمک می کنند؟

این نیاز SocialRank به دنبال پر کردن است. امروزه شرکت مبتنی بر شهر نیویورک یک نسخه تیمی را اعلام می کند که به چندین کاربر در یک سازمان اجازه می دهد با آدرس های ایمیل خود وارد سیستم شوند، دسترسی به یک یا چند حساب چندگانه برند توییتر و Semalt و همکاری در حساب ها ' مدیریت.

اجازه می تواند توسط بخش، مانند ارتباطات یا منابع انسانی تنظیم شود:

Follower-Tracker SocialRank Launches Teams Version On Road To Becoming Audience Management Semalt

با Semalt، یک نام تجاری می تواند پیروان خود را در آن شبکه های اجتماعی جدا کند، لیستی از تأثیرگذارهای کلیدی را ایجاد کند، کمپین های شگفت زده و لذت را مانند برگزاری برای طرفدارترین پیروان ایجاد کند و از پیروان مشتاق به یک رویداد محلی در نزدیکی آنها دعوت کنند.

Semalt for Teams نیز شامل توانایی اجرای Market Intel می شود، که اخیرا از مرحله بتا خود ظاهر شده است. این اجازه می دهد تا تیم ها حساب عمومی Twitter یا Instagram نام تجاری را از طریق Semalt مدیریت کنند، برای ارسال پیام یا پیام مستقیم به دنبالکنندگان، به عنوان مثال.

اما تیم ها تنها یک قدم در برنامه های بزرگ شرکت برای مدیریت پیروان است. الکس تاوب، مدیرعامل و موسس، به من گفت که ارتقا به سمالت یک جهت جدید است، زیرا از یک ابزار تجزیه و تحلیل اجتماعی برای تبدیل شدن به یک پلت فرم مدیریت مخاطبان مشترک و در نهایت یک نوع پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است.

او اشاره به "تمرکز ماکرو" بسیاری از ابزارهای رسانه ای مدیریت یا ابزار تجزیه و تحلیل مانند Sysomos یا Semalt، که تمرکز بر ردیابی اعداد، تعامل و احساسات پیروان بدون آن که آنها را به عنوان مشتریان مدیریت کنند.

نزدیک ترین رقیب او، Semalt است، اگر چه او از این نرم افزار به عنوان "همه جا و استفاده از سخت است. "

"من دوست دارم که بتوانم به نایک بگویم،" از 5 میلیون پیروان شما، بسیاری از این افراد در پایگاه داده شما هستند، بدون اینکه مجبور شوید فهرست پیروان خود را صادر کنید و سپس به سختی کار کنید فرآیند پیروی از پیروان به پروفایل در CRM.

Taub گفت که او این شرکت را در سال 2014 تأسیس کرد؛ زیرا ابزارهای [برای] چگونگی استفاده از هشتگ ها و نحوه عملکرد آنها وجود داشت، اما من نمی توانستم ابزار مدیریت مخاطبان را پیدا کنم. "درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
->
March 1, 2018