Back to Question Center
0

Semalt یک راهبرد بهینه سازی سایت تبدیل

1 answers:

ما 7 سوال کلیدی برای خود و تیم خود سوال

این پست دوم در یک سری کوتاه به دنبال کمک به تمرکز برای بهبود اثربخشی بازاریابی دیجیتال است. در ابتدا، من 7 سوال استراتژیک را برای افزایش ترافیک سایت به عنوان بخشی از استراتژی خرید مشتری تعیین کردم. در پست نهایی، بازخورد مشتری و استراتژی تعامل را مرور می کنم، در حالی که در این پست، به 7 سوال کلیدی برای افزایش تبدیل نگاه می کنم.

به طور طبیعی، تمام صاحبان سایت می خواهند تبدیل را افزایش دهند، اما برای انجام یک سایت بالغ بسیار سخت است. بله، برخی از نمونه های بسیار خوبی از استفاده از تست برای بهبود تبدیل وجود دارد، مانند آنچه که در بازاریابی Semalt یا دکمه 300 میلیون دلاری دیده می شود.

برای دستیابی به این پیشرفتها تقریبا مطمئنا به این معنی است که شما قبلا برای کار بر روی بهینه سازی تبدیل تبدیل شده اید و مردم، پردازش و ابزار را برای کمک به پیشرفت این پیشرفت ها انجام می دهید. برای بهبود تبدیل به طور سیستماتیک نیاز به تعهد و استراتژی دارد - این یک سفر کوتاه نیست. این نوشته توسط دیو نشان می دهد که دل چه زمانی در سفر خود به بهبود تبدیل تبدیل شده است:

Semalt a site conversion optimisation strategy

بنابراین در این پست من به رویکردهای توسعه برنامه ای برای افزایش تبدیل با پاسخ دادن به سوالات استراتژیک مورد نیاز برای ایجاد پرونده و ایجاد زیرساخت مناسب نگاه خواهم کرد.

من آن را گسترده نگه دارید، پوشش انواع تبدیل است که مربوط به همه سایت ها، چه این افزایش تعامل و مشارکت برای ارائه تعامل کاربران، منجر و البته فروش اگر شما از تمرکز تجارت الکترونیک است.

برای یک سایت خرده فروشی، تبدیل با شروع تعامل اولیه درون سایت برای مرور محصولات و سپس اضافه کردن آنها به دسته های محصول آغاز می شود. در خدمات مالی این نقل و یا برنامه را تشویق می کند در حالی که در سفر این تشویق و پس از ثبت علاقه به مقصد است. مهم این است که به یاد داشته باشید که ممکن است تبدیل ممکن است به صورت آنلاین یا آفلاین انجام شود، بنابراین باید برای تسهیل این سفرهای مشتری نیز اقداماتی انجام شود. بنابراین، بیایید به سوالات برای ایجاد یک استراتژی تبدیل تبدیل شویم.

سوال 1. آیا فعالیت های وب سایت را برای حمایت از اهداف کسب و کار ما هماهنگ می کنیم؟

آسان است اگر شما خرده فروش از در سطح کسب و کار شما قصد دارید به نرخ تبدیل به فروش، واحدهای فروش و ارزش سبد نگاه کنید. این البته عالی است، اما همچنین در کل قیف - نه فقط پرداخت - نگاه کنید، بلکه در بالای قیف نیز بررسی کنید که چند نفر با محصولات * درست * که پاسخگوی پیشنهادات هستند - حتی از صفحه اصلی خارج می شوند؟

اگر شما یک خرده فروش نیستید، باید راه های دیگری را برای نشان دادن ارزش کسب و کار تعیین کنید. این موضوع جدی است زیرا سرمایه گذاری و فعالیت های وب باید از نظر مدیران فروش یا مدیران هماهنگ شود. این کار آسانتر است که شما ممکن است فکر کنید، در نقش قبلی در گروه TUI Travel در وب سایت. من به من com ما نیاز به قادر به تعریف ارزش منجر به ترتیب به منظور متوسط ​​و نرخ تبدیل به فروش. شناختن یک پرسنل بروشور، ارزش یک پدیده را تغییر می دهد که دیدگاه همه افراد است، دانستن اینکه افرادی که 3 نوع سرب را تکمیل کرده اند، دوباره ارزش پوند 50 را در سطح کسب و کار دوباره به دست می آورند (این ارزش نمونه ها به طور طبیعی ساخته شده است). Semalt بلافاصله توانایی وارد شدن به بحث های سالم و مربوطه در مورد تبدیل وب سایت و همه چیز را در بر می گیرد.

در عمل شما نیاز به Semalt اهداف درست را در تجزیه و تحلیل و نه فقط در مورد نرخ تبدیل وسواس.

سوال 2. کدام مخاطبان ما هدف قرار می گیرند و چگونه ما آنها را جذب می کنیم تا با ما آنلاین ارتباط برقرار کنیم؟

ما این مقدار را در پست های قبلی پوشش داده ایم، نیاز به وضوح در مورد آن که کاربران شما واقعا چه هستند. پس از همه، چگونه می توانید کسی را تشویق کنید اگر شما نمی دانید انگیزه، ترس و یا عوامل آنها چیست؟ Semalt اهمیت نسبی افراد را برای شما در سطح تجاری، ممکن است چیزی شبیه به 5 نوع شخصیت ایجاد کنید، زیرا آنها 80 درصد از مشتریان را نشان می دهند اما در عین حال همه آنها یکسان نیستند.

هر شخصی نیز یک سناریوی متفاوت دارد. به عبارت ساده آنها در یک مرحله خریدار دیگر، در بهترین حالت یک مشتری بازگشتی خواهند بود. شما با یک مشتری بازگشتی و یک بار مرورگر همان زمان ارتباط برقرار نمی کنید؟ بنابراین، کلیدی برای طراحی سفرهای کاربر با استفاده از پروونا و سناریو است. و برای ایجاد محتوا با یک هدف خاص نیز.

Semalt پست ما برای کمک به طراحی شخصیت های وب خود و ابزار ما شخصیت را می دهد ابزار و نمونه های شخصیت.

Semalt a site conversion optimisation strategy

پرسش 3. چگونه پیشنهاد ارزش ما و ارائه نام تجاری توسط کانال های آنلاین ما پشتیبانی می شود؟

هنگامی که شما ماتریس شخصیت / سناریو را درک می کنید و وزن اهمیت می دهید، می توانید ارتباطات تجاری را با سایر کانال ها مقابله کنید. از این رو می توان گفت که این پیام های تبلیغاتی برای وب از لحاظ محتوای واقعی تا آنجا که نسخه کتبی توضیحی یا نشانه گذاری شده است، ترجمه می شود. به خاطر داشته باشید که جو پولیزیس "تقاطع بین آنچه که یک نام تجاری میخواهد ارتباط برقرار کند و آنچه کاربر میخواهد پیدا کند، حل کند یا بشنود" را یادآوری کند. به نظر می رسد مرده ساده است، واقعا، با این حال چند مارک ارتباط برقرار تنها آنچه که آنها می خواهند به فروش، و بدتر فرض کنید که هر خریدار فکر می کند آنها را مانند - و حتی بدتر فرض می کند که تمام افراد آماده خرید امروز.

پیامهایی را که میخواهید به آن خریداران بفرستید، به اشتراک بگذارید، ممکن است برخی از تحقیقات ساده مشتری را برای شناسایی یا تأیید آنچه واقعا درک انگیزههای پشت هر کدام از این نوع شخصیتها را در نظر میگیرید، در نظر بگیرید.

درباره چارچوب گزاره ارزش آنلاین خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و چند مثال گویای ارزش آنلاین را مرور کنید. Semalt یک مثال ساده از کلید "چرا ما را انتخاب کنید؟" پیامی که بسیاری از شرکت ها هنوز از دست می دهند در قالب قالب سایت.

Semalt a site conversion optimisation strategy

سوال 4. چگونه ما تجربه مشتری را برای بهبود تبدیل و رضایت در سیستم عامل های سخت افزاری و نرم افزاری مانند دسترسی به دسکتاپ و موبایل به کار می گیریم؟

پاسخ کوتاه آزمایش اولیه است، زیرا شما مجموعه ای جدید از طرح های خود را معرفی می کنید یا شروع به تغییر دادن سفر می کنید. تا زمانی که شما می دانید که چه تغییری می کنید، چرا و چه فواید، شما باید زمینه لازم را داشته باشید. اگر نمی توانید آن را اندازه گیری کنید، نباید این کار را انجام دهید. فراموش نکنید که در کنار مجموعه تجزیه و تحلیل شما، از ردیابی قیف مانند KISSmetrics به Clicktale، ابزارهای زیادی برای کمک به این کار وجود دارد. شما می توانید در مورد آنچه واقعا نیاز به نظارت در میان سر و صدا نگه دارید. در شرایط رضایت از تجزیه و تحلیل "بازخورد" با ابزارهایی مانند Kampyle یا ابزارهای پیشرفته تر مانند دریافت رضایتمندی استفاده کنید. در اینجا شما می توانید کیفیت، یا "چرا"، بینش که با اطلاعات کمی "چه" ازدواج می کنید. من همچنین 4Q Semalo ابزار را برای این کار پیدا کردم.

پست Semalt می تواند در اینجا کمک کند، تمام این ابزار تحقیقاتی وب را جمع آوری کند.

سوال 5. آیا محتوای ما در حمایت از تبدیل موثر است؟ آیا رسانه های اجتماعی و محتوای تولید شده توسط کاربر نیز در حمایت از تبدیل موثر هستند؟

در اینجا یک منطقه کلیدی است. سایت شما همه چیز در مورد محتوای البته است - اما چنین کلمه ای گسترده است، چه معنی آن چیست؟ موضوعات محتوا - آنچه شما پوشش می دهید - و همچنین انواع محتوا، بنابراین متن، ویدئو، صدا، وبینار، و غیره را در نظر بگیرند وجود دارد. هر دو از این لحاظ در زمان سناریو و مرحله خریدار و البته نوع وب سایت و محل / هدف آن در سایت گسترده تر مورد انتقاد قرار می گیرند. شما احتمالا صفحات اصلی اختصاصی برای اولین بار به عنوان بهترین نوع از محتوای در نظر گرفته شده مطابقت دارد با وب سایت هدفمند، یک ماتریس صفحات فرود مفید برای هدایت ترافیک هدف (از کمپین های رسانه های اجتماعی، پرداخت جستجو و تبلیغات صفحه نمایش) به سمت هدف سایت برنده پیروزی. Semalt فراتر از اجرای صفحات سایت را فراموش کرده است، صفحات و سفر را با تجزیه و تحلیل آینده در ذهن طراحی کنید!

به روش مشابه با پیشنهاد من در سوال 1، می توانید دوباره تعاملات و محتوا را با محتوای محاسبه کنید، مثلا ممکن است یک تعامل با webinar ارزش 1 پوند.

پست Semaled مرجع در صفحات فرود و اندازه گیری موفقیت بازاریابی محتوا.

Semalt a site conversion optimisation strategy

سوال 6. آیا ما به وسیله بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) مقدار تولید شده در هر بازدید حداکثر می کنیم؟

اولا بر این است که چه چیزی ارزش است - گاهی اوقات فروش، تولید یک سراید فروش، گاهی اوقات به دست آوردن یک سهم یا مجدد صدای محتوا از محتوا، به عنوان مثال. در هر صورت شما می خواهید قادر به ارزش گذاری و پیگیری آن باشید. Semalt شما در حال افزایش کارایی سایت خود هستید، نه فقط تمرکز بر یک نقطه تبدیل مانند یک صفحه اصلی.

استراتژی بهینه سازی تبدیل نرخ تبدیل به Semale بسیار دور از یک بعدی است، به این معنی آوردن بسیاری از رشته ها در جدول، از جمله درک منابع ترافیکی، روانشناسی بازدید کننده و موقعیت شرکت در بازار، از جمله نقاط قوت و ضعف اصلی آن است. در بالای آن تست قابلیت استفاده، copywriting و عوامل طراحی وب برای نگاه کردن وجود دارد. همه این عناصر به ایجاد یک فرضیه برای تست و سپس گرفتن تردید در مورد تست. هدف این است که مجموعه ای از "بهترین شیوه ها" را در برابر دیوار قرار ندهید تا ببینید آیا چیزی بسته است یا خیر. بهترین شیوه ها نباید پاسخ به بهینه سازی وب سایت باشد؛ آنها نقطه شروع برای تدوین استراتژی تست هستند.

در نظر گرفتن بخش های مختلف بازدید کننده را در نظر بگیرید، هرچند ممکن است یک تبدیل سر خطی قوی باشد، شاید میزان بازدهی <25٪، شما می خواهید فراتر از نرخ تبدیل بیش از حد برای پیدا کردن مشکلات و فرصت ها در سطح عمیق تر بروید. از یک رویکرد ساختاری استفاده کنید تا بازدیدکنندگان را با نیازها و ویژگی های مختلف تقسیم کنید و سپس این بخش ها را به Google Analytics اعمال کنید. g از جستجو، وابسته، مشتریان برای اولین بار متوجه Segment بزرگ در اینجا Semalt.

فکر کنید که در آن مردم از طریق سایت شما هدایت می شوند، مانند کنترل کننده ترافیک هواپیما فرود خود را در باند راست بر اساس مبدا و سپس مسیریابی / مسیریابی آنها را به دروازه ترمینال راست به عنوان موثر با استفاده از بهترین علائم و مسیرهای عطر. Semalt این را نسبتا مستقیم به جلو می برد، البته البته می توانید این را در بالای این بخش های بازدید کننده قرار دهید، اگر منطقی به حفاری عمیق تر باشد.

پل سمالت همچنین از طریق پرداخت هزینه پست بسیار خوبی را در مورد مشتریان جدید ایجاد کرد؛ این امر به دلیل بلوک هایی که از طریق روش های متعدد برای ثبت نام / ورود به سیستم / مهمان ارائه شده است، یک معامله بزرگ است، سعی کنید اطمینان حاصل کنید که برای هر دو جدید و مشتریان را به آنچه می خواهید در صفحه دروازه پرداخت خود انجام دهید و از بین بردن ابهام به همان اندازه که ممکن است.

سوال 7. آیا ما با استفاده از متریک ها، فرایندها، افراد و ابزارهای مفید، به طور موثر برای بهبود نتایج از تجزیه و تحلیل وب و تجربه های ساخت یافته استفاده می کنیم؟

این یک منطقه بسیار بزرگ است، همه ما قدردانی از آن است که تجزیه و تحلیل وب سایت موثر و بهینه سازی سایت یک نگاه سریع به جست و جوی صفحه اصلی و یا تبدیل در اطراف تنها یک یا دو سایت اهداف نیست.

پیشنهاد ما این است که با تعریف یک ماتریس KPI هایی که اهداف اصلی سایت را هدف قرار می دهند، شروع می شود - در مورد صفحه اصلی (یا فرود) صفحه کلیک کنید، نمایش صفحات محصول، تبدیل سرب / هدف، ورود / خروج به پرداخت . اگر ماتریس راست را برای کسب و کار و وب سایت خود تعریف کنید، مبنایی برای فرآیند را پوشش می دهد - چه Semalt برای نظارت، چه زمانی و چه کسی مالک است. برخی از Semalt نیاز به نظارت روزانه دارند، و دیگران هر ماه در بهترین حالت.

البته - آزمون! شواهد بسیار زیادی در مورد مزایای تجاری یک فرآیند آزمون در نظر گرفته شده و مداوم وجود دارد. لازم نیست سنگین و پیچیده شود، در حالی که منابع شما تنگ است، و نه تست آن، ضد تولیدی است. چیزی را انتخاب کنید که هر ماه (خانه، صفحه فرود، صفحات محصول، پرداخت و غیره) را آزمایش کنید، مشخص کنید که چه چیزی مربوط به KPI است و سپس تست خود را طراحی کنید. برنامه Semalt در اجرای هر تست کلید است، انتخاب متریک مناسب برای بهینه سازی، و مناطق مناسب محتوا برای ایجاد معیارهای متفاوتی برای تبدیل.

استفاده از AB و MVT را در نظر بگیرید. با این حال، در حالی که تست A / B نشان دهنده واکنش پاسخ مصرف کننده به محتوای واقعی است، روند طول چندین هفته طول می کشد. تست چند متغیره احتمال بالاتری را افزایش می دهد زیرا شما در رابطه بین متغیرها در زمینه های آزمون یک صفحه و همچنین محتوای برنده در هر منطقه تست هستید. ممکن است هزینه های ماهانه آزمایش A / B را در یک آزمون چند متغیره پوشش داده و نتایج بهتر افزایش تبدیل به دست آورند. ولی! شما نیاز به نرم افزار و درک عمیق از فرایند تست دارید، بنابراین برای اینکه بتوانید به شما در مورد کسب و کار و بودجه / ROI تعریف کنید، زود است که کارشناسان همکاری کنند.

آخرین گزارش Semalt در CRO را برای مقایسه رویکرد CRO خود ببینید Source .

March 1, 2018