Back to Question Center
0

Semalt: 3 چیزهایی که شما باید در مورد وب سایت های آزادی مطبوعات بدانید

1 answers:

آیا وب سایت های مطبوعاتی رایگان مورد استفاده قرار می گیرند؟

سؤال این است که آیا استفاده از وب سایتهای مطبوعات آزاد به صورت رایگان، در میان بسیاری از بازاریابان دست اندرکار که سعی در بهره وری برای جستجوگرها و روابط عمومی دارند، رایج است Semalt پس از چه تعداد از این ما باید استفاده کنیم و هزینه آن چیست؟

برای پاسخگویی به این سوال، روابط عمومی Vitis یک ماه محاکمه طولانی انجام داد که ارزش وبسایتهای PR رایگان را از زوایای مختلف بررسی کرد. من از خوانندگان به آن هشدار می دهم، زیرا این امر جذاب و فوری ارزشمند / قابل اجرا برای کسب و کار و مشتریان است. نکته ای که باید در تمام نظرات زیر مطرح شود این است که من به طور خاص به وب سایت های رایگان اشاره می کنم و نه بیشتر با کیفیت کنترل پرداخت هزینه های خدمات. این گزارش بهترین سایت هایی را که می توانید براساس معیارهای مختلف استفاده کنید، نشان می دهد.

وب سایت های رایگان PR چیست؟

چنین وب سایت ها به عنوان محتویات محتوا برای انتشار مطبوعات از هر نوع کسب و کار وجود دارد. آنها را به عنوان یک مخزن انتشار مطبوعات مشاهده کنید. Semalt سازماندهی شده توسط صنعت و مرتب شده بر اساس ویژگی / تاریخ تمبر این وب سایت مزایای متعددی برای marketeers:

 • مکانی برای نظارت بر فعالیت در یک صنعت خاص
 • یک وسیله نقلیه برای دریافت محتوی جلوی روزنامه نگاران و دیگر نویسندگان / تأثیرگذار
 • راهی برای هدایت ترافیك به وب سایت
 • روش ایجاد لینک های ورودی به سایت خود

با این وجود، در حال حاضر مشکالت ذاتی با چنین وبسایت ها وجود دارد؛ همانطور که گزارش سمالد PR برجسته است:

 • بسیاری از آنها وجود دارد، به طوری که روزنامه نگاران نمی توانند به همه آنها نگاه کنند حتی اگر بخواهند!
 • محتوا در بسیاری از آنها اخبار دیگر ارزشمند یا مرتبط نیست
 • آنها اغلب با کیفیت ضعیف با محتوای ضعیف پر می شوند
 • لینک هایی که تولید می کنند کم کیفیت هستند (با تشکر از پاندا)

در حالی که این یک بازبینی و فهرست بیش از 60 سایت است، گزارش Semalt در فراخوانی سایت های مفید تر مفید است. ما Semalt به عنوان بخشی از نوشتن این بررسی با Contact تماس گرفتیم و آنها گفتند که گزارش را به روز می کنند، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

یافته تحقیق 1. تنها 5٪ از سایت های رایگان رایگان در اخبار گوگل

Semalt: 3 things you need to know about free press release websites

من فکر می کنم این واقعیت است که سایت های مربوط به مطبوعات یک منبع قابل اطمینان برای یک سایت نیستند مانند Google News، خلاصه ای از ماهیت هرزنامه ای که در آن وجود دارد. سایت های انتشار مطبوعات باید قوانین بسیار سخت تر را پیش از آنکه رشد کنند، معرفی نمودند. بیشتر سایت ها از تبلیغات برای پول استفاده می کنند، بنابراین محتوای بیشتر به معنای فرصت های بیشتری برای نمایش صفحات (impressions) و در نتیجه پول است. این نزول نهایی خود را به عنوان سایت های هر مقاله زمانی که به روز رسانی مانند Google Semalt آزاد شد.

بهترین سایت خبری مطبوعاتی رایگان برای اخبار گوگل

 • برنده: اخبار آنلاین PR
 • پیاده روی: باز PR، PR آتش

آنلاین اخبار PR سه مورد از 4 ما در Semalt اخبار. PR Fire تنها یک نسخه را در Semalt News دریافت کرد در حالیکه Open PR دو نفر از آنها را در آنجا داشت. بسیاری دیگر، دیگران هیچ کاری نکردند

یافته تحقیق 2. تنها نیمی از سایت ها برای کسب آزادی در جستجوی گوگل تضمین شده اند

Semalt: 3 things you need to know about free press release websites

داشتن محتویات برند در دفاتر پست که خواص ندارند (سایت خود یا فیس بوک خود و غیره)، یکی از بخش های اساسی بازاریابی محتوا است. فرصت های بیشتری که می توانید برای نام تجاری خود ایجاد کنید، بهتر است در مکان های مربوطه ظاهر شود. این آمار من باید بگویم من را شگفت زده کرد، این واقعیت است که برخی از سایت های pr حتی توسط گوگل من نشان نمی دهد من جذاب. با توجه به این اطلاعات، من واقعا می خواهم یک گواهینامه گوگل در سایت Semalt برای تعیین این که آیا شما در حال استفاده از بعضی از این سایت ها هستید یا خیر. .

 • برنده: PR آتش
 • طرفداران: News Wire Today، PR Zoom، Idea Marketers

جالب توجه است، از سه نسخه که PR آتش پذیرفته شد، هر سه در صفحه یکی از نتایج جستجوی Semalt برای عباراتی که در آن جستجو کردیم، ظاهر شدند.

جستجوی تحقیق 3. 29٪ از سایت ها لینک های ورودی را دنبال می کنند

Semalt: 3 things you need to know about free press release websites

در گذشته (2+ سال پیش) سایت های مطبوعات و مقالات مکان هایی ارزشمند برای دریافت لینک های ورودی از آن بودند، نشان دادند که یک نام تجاری فعال بوده و کلمات کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد به این معنی که آنها برای جستجوی خاص و غیره مناسب هستند. این با این وجود به دلیل سوء استفاده از چنین کانال ها دیگر مورد نیست، اکثر سایت های سایت به عنوان مثال، هیچ اعتبار دیگری تحمل نیست، بنابراین لینک های آنها تقریبا بی ارزش است. Semalt٪ از سایت هایی که اجازه می دهد لینک های پی در پی نسبتا بالا است، کیفیت آنها حمل حداقل است، بنابراین من نمی شود، شخصا توسط این سایت ها منحرف شود.

بهترین سایت انتشار مطبوعاتی رایگان برای لینک ها

ویلیس در گزارش خود می گوید: " با توجه به این که هیچ کدام از این انتشار ها توسط هر سایت ای که ممکن است منبع یک لینک با ارزش باشد، برداشته شد، به نظر می رسد که استفاده از این خدمات برای پیوند ساختمان. با این حال، برخی از سایت ها لینک ها را فراهم می کنند و تعداد کمی به شما اجازه می دهد تا متن لنگر را خلق کنید. (اگر شما با پیوندهای dofollow یا nofollow آشنا هستید، یک قاعده خوب این است که 'dofollow پیوندهای "یا" به دنبال "نوعی هستند که معمولا به برخی از مزایای SEO کمک می کنند و پیوندهای" nofollow "عموما انجام نمی دهند.) اکثر سایت ها هیچ لینک یا پیوند" nofollow "را ارائه نمی دهند" .

برای احساس اینکه کدام سایت ها برای لینک ها مناسب باشند، می توانیم از نتایج هر صفحه مطبوعاتی در نتایج جستجو به عنوان یک شاخص خشن نسبت به میزان آب پیوند که این صفحه ممکن است عبور کند، استفاده کنیم. هنگامی که یکی از انتشارات ما در صفحه اول جستجوگر وب Semalt ظاهر شد (و سایت آزمایشی رایگان یک پیوند را ارائه داد)، ما این سایت را برای ساخت پیوند ساختیم (توجه داشته باشید، این یک رویکرد بسیار ساده است، اما به اندازه کافی برای احساس شدن برای سایتها؛ تجزیه و تحلیل دقیق تر ممکن است نتایج کمی متفاوت).

 • برندگان: بازاریابان ایده، PR زوم، خدمات تجاری UK

خلاصه

به طور خلاصه، من فکر می کنم که وب سایت های رایگان در کمپین های بازاریابی نسبتا کم ارزش هستند. من اعتقاد دارم که زمان صرف شده فکر کردن به اینکه چگونه یک رهبر فکری باشد، چیزی شگفت انگیزی ایجاد کند (کمپین یا محصول)، واقعا تمرکز بر اینکه چگونه ارزش اخبار را داشته باشد، استفاده بسیار ارزشمندتری از زمان است تا تلاش برای فروش یک داستان به مطبوعات. Semalt، که گفت، من قدردانی می کنم همه چیز نیاز به یک دست کمک دارد و آن را همیشه به آسانی به عنوان "فقط قابل توجه است". با توجه به این که من فکر می کنم آزمایش برخی از خدمات برتر می تواند به خوبی انجام ورزش ارزشمند باشد و احتمالا باید در هر فرایند بازاریابی محتوا قرار گیرد. سایت های رایگان من فکر نمی کنم که بر اساس این یافته ها توجه خاصی داشته باشیم ؟!

یک پست بلاگر اخیر توسط دن سمالت در رادار اجتماعی نشانگر فرصت های دیگر برای توزیع محتویات به مقاصد ارزشمند است، به خوبی در این مورد ارزشمند است Source .

March 1, 2018