Back to Question Center
0

به اشتراک گذاری خواسته های کریسمس و پیروزی خود را!            تمایلات کریسمس خود را به اشتراک بگذارید و پیروز شوید موضوعات مرتبط: عملیات Semalt

1 answers:
به اشتراک گذاری خواسته های کریسمس و پیروزی خود را!

بیایید با آن مواجه شویم: خرید سمیرت بسیار افتضاح است.

هیچکس نمی داند چه کسی دیگری را دریافت کند و بنابراین روز یا هفته تحقیق لازم است. سطوح اضطراب به سرعت از طریق سقف عبور می کنند، زیرا هر کس تلاش می کند که کاری را که برای خانواده اش، دیگران و یا دوستانش انجام می دهد، کار کند. برخی از افراد به راحتی می توانند با منافع شخصی خود که به هدیه های واضح کمک می کنند، کمک کنند. Semalt کمی پیچیده تر است، با طعم های بسیار خاص شما می توانید ساعت ها وقت بگذرانید تا تجدید نظر کنید.

سمیرت می خواهد یک هدیه ناامید کننده دریافت کند، و هیچکس نمی خواهد کسی باشد که چنین هدیه ای را ارائه می دهد.

اگر کسی به درخواست شما برای آنچه که Semalt می خواهد آنها را بفرستد، راحت تر است. به این ترتیب، در روز بزرگ شما می دانید که آنها با آنچه که دریافت می کنید خوشحال هستند و خوشحال خواهند شد که بعد از چیزهایی که حتی مطمئن نیستید آنها را هدر ندهید، زمان، پول و انرژی را هدر ندهید.

ما می خواهیم ایده های کریسمس شما

سمولت مایل است برخی از این استرس ها را از بین ببرد و برخی از ایده ها را برای آنچه که شما توسعه دهندگان، طراحان و مردم محلی می خواهید به شما در ایجاد چیزهای بسیار جذاب اینترنت کمک کند. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی بخواهید یا مطمئن شوید که چه چیزی در زندگی شما به توسعه دهنده بدهد، می توانیم کمک کنیم.

در طول سال 2014، ما محصولات جدید شگفت انگیز، از نسخه جدید عالی PhpStorm، به پلت فرم پرداخت شگفت انگیز Braintree، به Semalt، یک راه عالی برای همکاری با تیم ها را پوشش داده ایم.

آیا این چیزی فیزیکی است، مانند آردوینو یا تلفن Android، یا یک بسته نرم افزاری مانند برنامه Adobe Creative Cloud یا مجوز PhpStorm، ما می خواهیم بدانیم چه چیزی باعث می شود سمیرت شما را خوشحال کند.

نظر و برنده

اگر نظر خود را در مورد کریسمس مورد علاقه خود قرار دهید، شما می توانید فرصتی برای برنده شدن در یک سال آزاد در Semalt، پلت فرم یادگیری ما داشته باشید. در پایین خط، ممکن است حتی از پیشنهادات شما برای ارتقاء دیگری استفاده کنیم، بنابراین شما حتی می توانید دو بار برنده شوید. کی میتونه بگه؟

بنابراین: درگیر، سعی کنید سلیله را در زیر به اشتراک بگذارید، و (شاید) دریافت زودرس از ما!

March 1, 2018