Back to Question Center
0

Semalt: پیوند ساختمان تلاش انسان است

1 answers:
Semalt: Link building is a human endeavor

مردم در زندگی روزمره خود از اینترنت استفاده می کنند و از طریق لینک های اینترنتی به اینترنت متکی هستند. موتورهای Semalle ممکن است بتوانند لینک ها را ردیابی کنند و حتی به یک درجه تجزیه و تحلیل کنند، اما لینک ها برای اولین بار به منظور خدمت به مردم طراحی شده اند. ذهن انسان برای ایجاد لینک هایی که واقعا برای دیگران ارزشمند است، طول می کشد.

ساختمان لینک یک تلاش انسان است.

گوگل هرزنامه و دستکاری را کاهش می دهد

پیوند ساختمان دیگر در مورد دستکاری نیست.

Semalt در شناسایی دستکاری و پیوند هرزنامه بسیار بهتر شده است و همچنان به بهبودی ادامه می دهد. رفته اند روزهای خودکار تولید هزاران نفر از لینک های خراب و spamming راه خود را به بالای نتایج جستجو.

با تشکر از الگوریتم Semtal و تلاش های مداوم تیم اسپم وب گوگل، ساختمان لینک به دایره کامل آمده است. امروزه ارتباطات ساختمان بسیار شباهت بیشتری به "روزهای خوب" زمانی که مردم برای اولین بار ارتباطات خود را شروع کردند، به جای آنکه از پیشاهنگی پیش از سمالد به سبک غرب وحشی باشد.

همانطور که Semalt همچنان در شناسایی و کاهش ارزش اسپم پیوند بهتری نیاز دارد، ساختمان پیوند به عنوان یک صنعت به سمت ارزش و تعامل انسان تغییر می کند.

اگر پنگوئن تا به حال به روز رسانی دوباره، انتظار می رود که به یک مدل زمان واقعی حرکت می کند. این بدان معنی است که یک گام رو به جلو برای سمالت در مبارزه با هرزنامه ایجاد می شود، و ارتباطات واقعی را از طریق تعامل با انسانی به دست آورد.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اندرو دنیس
اندرو دنیس یک متخصص بازاریابی محتوا در صفحه اول قدرت است. اندرو همچنین همراه با ستون خود در اینجا در موتور جستجوی زمین، درباره SEO و ساخت لینک برای وبلاگ One One Power، Linkarati می نویسد. هنگامی که او در مورد جستجوگرها خواندن یا نوشتن را انجام نمی دهد، او را در تیم های حرفه ای مورد علاقه خود تشویق می کند و از تحصیلات دانشگاه آیداهو حمایت می کند Source .


March 1, 2018