Back to Question Center
0

Semalt، Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor؟

1 answers:

Sunucular، internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. Bir web sitesinin çeşitli cihazlarda farklı zamanlarda cevabını belirlerler. سایت اینترنتی یاهو مسنجر

Semalt'in ، Müşteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale، farklı durum kodlarının aslında SEO'nuz için ne anlama geldiğini açıklıyor.

Bir kullanıcı bir bağlantıyı tıklattığında، sunucu bir üstbilgi durumu dondirur، ardından tarayıcının ulaşmaya çalıştığını göstermek için URL gibi bilgiler döndürür. Bir şey ters gitmedikçe bu süreç tamamen otomatiktir - select not in join mongodb. Sunucu üstbilgisi durum kod، kullanıcıya gönderilecek iletiyi belirler؛ ęvrimiçi bir alışveriş yapan alışveriş.

اورنژین، خبری وب سایت نینجا www.mywebsite.com. Birisi bu bağlantıyı tıklattığında، sunucu bu yanıtı alır ve tarayıcıda görünen bir sunucu başlığı ve HTML kodundan oluşan bir yanıt döndürür. Başlık، "HTTP / 1.1 200 OK" satırı ile başlar. Web geliştiricileri، bu üstbilgi durum kodlarını yorumlamak için sağlam bir bilgiye sahip olurlar. وب سایت های خود را جستجو کنید. جستجوگرها

Iyi durum kodları

1. "200 OK" کد وب سایت ها وب سایت های من بله، web sayfasının kullanıcının tarayıcısında başarıyla yüklendiği anlamına gelir. اورنغین، www.mywebsite.com آدرس ایمیل alişveriş yapan bir kişi، sorgu doğru olduğunda bu yanıtı görebilir. کد، موتورهای جستجوگر خود را انتخاب کنید و به آنها بگوئید که می توانید نتایج جستجو را در گوگل جستجو کنید..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" کد. منوی اصلی، aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. برای استفاده از موتورهای جستجوگر وب سایت ها باید آدرس وب سایت های خود را پر کنید. Bu، otoritesini artıracağı gibi "200 OK" varsayımını da verecektir. SEO'nun verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayın.

Kötü durum kodları

1. "302 پیدا شده" sunucu üstbilgisi durum kod. بله، جستجوگرها می توانند از بین بروند. Bu، kullanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Trafikle ilgili olmayan bir web sitesi için alıcı، yine de bir satın alma işlemi yapacağından dolayı sorun değil. Ancak، bu hata hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak، sayfa sıralama düzelmez

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Sunucu isteği artık mevcut değilse sanki içeriği yorumluyorsa، "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" کد görüntüleyebilir. جستجو در سایت جستجوگر جستجوگرها آرام موتور، kullanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. Bu، bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı içeriğin عیسک olduğu anlamına gelir. جستجوگرها üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Herhangi bir çevrimiçi işletmede، arama motoru optimizasyonu، sabit bir çevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralama için önemlidir. Bununla rublikte، SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. اورنژین، sunucunun yanıtı bu SEO çabaları üzerinde önemli bir ethiye sahiptir. Yukarıda görüldüğü gibi، durum kodlarının farklı türleri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. جستجوگرها، جستجوگرها، جستجوگرها Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki، özellikle sunucundaki bazı hataları kontroll edebilir، düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz.

در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.
November 27, 2017