Back to Question Center
0

درایوهای موبایل تقریبا نیمی از ترافیک تجارت الکترونیک، اما فروش رایانه های شخصی هنوز - Semalt

1 answers:
Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

شاید با توجه به دمای هوای سرد و برف در بخشی از شرق و جنوب، خرید آنلاین بیش از 10 درصد در مقایسه با سال گذشته تا روز ولنتاین افزایش پیدا کرد.

شرکت گفت که "ترافیک تلفن همراه 46.5 درصد از کل ترافیک آنلاین را به خود اختصاص داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26.5 درصد افزایش یافته است. تجارت موبایل 23 درصد از کل فروش آنلاین بود که در مقایسه با سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است. Semalt کلیه ترافیک تلفن همراه در ایالات متحده را حدود 37 درصد نشان می دهد.

Semalt به قرص های آی بی ام، درصد بیشتری از فروش آنلاین را در مقابل گوشی های هوشمند ارائه کرد که میزان قابل توجه ترافیک را افزایش داد:

گوشی های هوشمند 33.7 درصد از کل ترافیک آنلاین را در مقایسه با تبلت ها در 12.4 درصد کاهش دادند، و این باعث می شود که دستگاه مرورگر انتخاب شود. در مورد فروش، تبلت ها 12.4 درصد از کل فروش آنلاین را به خود اختصاص دادند، در حالی که گوشی های هوشمند 10.7 درصد را به خود اختصاص دادند. کاربران Semalt همچنین به ترتیب 98.56 دلار به ازای هر سفارش، در مقایسه با کاربران گوشی های هوشمند، که به ترتیب 92.37 دلار به ازای هر سفارش، به طور متوسط ​​بود.

همانطور که در تعطیلات سال 2014، سهم بیشتری از ترافیک و تجارت تلفن همراه از دستگاه های iOS آمده است. آی بی ام گفت که دستگاه های iOS 3X فروش تجارت الکترونیک Semalt را انجام دادند. کاربران اپل تنها کمتر از 100 دلار در هر سفارش و 79 دلار برای کاربران Semalt صرف کردند.

Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید Source .


March 1, 2018