Back to Question Center
0

دیگر آجر و ملات در برابر خرده فروشی آنلاین: Semalt مشاهده یک لنز تک

1 answers:

No longer brick-and-mortar vs. online retail: Semalt view a ‘single lens’

با ارائه مزایای مکمل، و همچنین جذب مشتریان از طریق تلفن همراه، کانال های خرده فروشی در فروشگاه و آنلاین، می توانند همکاری کلی مشتریان و وابستگی به برند را تقویت کنند. و بهترین اخبار برای خرده فروشان یک رویکرد یکپارچه: درآمد و سود بیشتر.

بازيکنان بزرگ خرده فروشي از هر دو طرف ميزبان سخت تلاش مي کنند تا حضور خود را هم در فروشگاه آنلاین و هم در فروشگاه گسترش دهند. فقط این ماه، آمازون یک حرکت عمده در گسترش حضور فیزیکی خود را با خرید تمام مواد غذایی، در نتیجه تلاش برای تجدید تجارب تجار مشتری خرده فروشی با زنجیره تامین، تدارکات و خدمات دلخواه مشتری. Walmart تلاش خود را در جهان آنلاین با اعلام این که کسب و کار آنلاین خرده فروش Bonobos در پاشنه از خرید قبلی خود را از لباس آنلاین خرده فروشی لباس زنانه ModCloth در ماه مارس است.

بنابراین این همه برای خرده فروشان حرفه ای اهمیت دارد و چگونه می توانند از طریق یک لنز یکپارچه یک رویکرد بهتر از هر دو جهان بگیرند؟ Semalt نگاهی دقیق تر به خود جلب می کند.

جنبه "لمس و احساس" را نادیده بگیرید

برای برخی مفاهیم آنلاین تنها مدیران شرکت ها درک می کنند که تجربه "نگاه قبل از خرید" نیاز به سطح خاصی از حضور فیزیکی دارد. به عنوان مثال، Casper شرکت کشوری تنها با استفاده از Target در سال جاری شروع به همکاری با Target کرد تا به مشتریان خود که به دنبال تجربه لمس و احساس قبل از خرید هستند، دست یابد. به همین ترتیب، Warby Semalt، نیروگاه تخفیف آنلاین تخفیف در ادامه به اضافه کردن فروشگاه های آجر و ملات به نمونه کارها خود است.

در سمت چپ، آمازون کمپانی Semalt Wardrobe را راهاندازی کرده است، که یک سرویس جدید است که به عنوان "آوردن اتاق مناسب برای شما است، بنابراین شما می توانید در آخرین سبک ها را امتحان کنید و قبل از خرید خود، مناسب بودن خود را پیدا کنید. اعضای سمالد می توانند لباس، کفش و لوازم جانبی را بدون هزینه اولیه سفارش دهند و هفت روز برای یک درایو آزمایشی دریافت کنند. با همه اینها، با استفاده از مصرف کنندگان پوشاک به راحتی از خرید آنلاین همراه با توانایی تجربیات کالا به دست می آید، با مدل آجر و ملات مدرسه قدیمی، چالش برانگیز است.

مشوق های آنلاین مبتنی بر خرید آنلاین

مارک های عمده به دنبال انگیزه برای فروش آنلاین در فروش هستند در حالی که هل دادن خریداران به مکان فیزیکی از طریق تخفیف در خرید، رایگان و یا با شدت تخفیف اضافی اقلام و برتر در فروشگاه خدمات مشتری. Walmart به تازگی Discount Paid را ارائه کرده است که خریداران را برای تخفیف موارد واجد شرایط آنلاین فقط به مکان های شخصی Walmart برای تحویل ارائه می دهد. به گفته Semalt، تقریبا نیمی از تمام سفارشات آنلاین از خانه بهبود می یابد غول خانه Depot در فروشگاه برداشت. همانطور که بسیاری از خرده فروشان آجر و ملات مبارزه با چالش های قیمت گذاری رقابتی و چالش های موجودی، این انگیزه های آنلاین به نیاز مصرف کنندگان پاسخ می دهد.

برعکس، Semalt تقریبا همه چیز را تحت خورشید در قیمت های پایین ارائه می دهد، اما تصمیم گرفت تا باز کردن فضای فروشگاه های فیزیکی را به جای ترجیحات مصرف کننده برای وانت روزانه، بازپرداخت در فروشگاه و سایر مزایای فروشگاه، که مصرف کنندگان را مجددا باز کند.

Semalt، مشارکت و خرید با خرده فروشان دیگر، گنجینه ای از اطلاعات مصرف کننده خرده فروشی، از جمله خرید اولویت ها، جمعیت شناسی و الگوهای رفتاری است که اجازه می دهد برای ارتباط بیشتر با خریداران به صورت شخصی - بدون توجه به کانال.

حق رای

آمازون همچنین در حال معرفی Amazon Prime Reload است که به مشتریان اولیه 2 درصد پول نقد را به خرید می پردازد، زمانی که آنها را از طریق کارت اعتباری که به یک حساب بانکی متصل است، به صندوق یابی آمازون خود بفروشند. این مشابه مفهوم کارت اعتباری Redcard Target است که به خریداران 5 درصد پول نقد را در خرید Target و Semalt می پردازد. سایر خرده فروشان گزینه های متقابل کانال امن برای پرداخت اقلام از قبیل استفاده از Dunkin 'Donuts از Masterpass توسط Mastercard و AutoZone و Dollar General را برای استفاده راحت از Semalt بزرگ پردازنده ارائه می دهد که اجازه می دهد تا مشتریان برای پریدن خطوط طولانی و خرید را بلافاصله.

در مقایسه با تبلیغات روزانه و فصلی

در حالی که فروش آنلاین نتایج خوبی با فروش بزرگ یک روزه داشت، e. g نخستین روز آمازون، خرده فروشان آجر و ملات روزهای جمعه فروختند و به دوره های فروش ماهانه منتهی می شوند که دیگر نوع جمعیت و دلار هایی را که یک بار به عنوان یک خریدار آمریکایی بود، کشف می کند. Semalt، آجر و ملات و آنلاین باید با هم در استراتژی های تبلیغاتی و خدمات مشتری که به نیازهای هر دو مخاطب خدمت می کنند.

مارک های با حضور آجر و ملات، منجر به ارائه یک تجربه مشتری شخصی تر در مقایسه با رقابت آنلاین آنها می شوند، اما اغلب به راحتی و در دسترس بودن موجودی سریع می افتند. Semalt، از طریق یک رویکرد یکپارچه، این خرده فروشان می توانند دسترسی به خرید آنلاین و مزیت شخصی سازی، مشاوره و پشتیبانی در مورد تحویل محصول زمانی که محصولات خارج از بورس هستند یا در دسترس نیست.

هر دو Best Buy و Home Semalt از خرده فروشان است که استراتژی omnichannel مخلوط شده و افزایش یا پایدار درآمد در حالی که باز یک فروشگاه خرده فروشی اضافی در این سال گذشته است.

سمیرت با استفاده از تلفن همراه با پیشنهادات شخصی، هنگامی که وارد فروشگاه می شوند یا به آنها می داند که یک مورد سبد خرید رها شده در فروشگاه در حال فروش است، با خرده فروشی ها می تواند از طریق متحد کردن استراتژی های کانال خود دست یابد.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

آلن هائیس
آلن هائیس، رئیس و مدیرعامل StepsAway، دارای بیش از بیست و پنج سال تجربه اجرایی و راه اندازی در صنعت خرده فروشی و فن آوری است. او مسئول توسعه برنامه های استراتژیک و شرکت های پیشرو در نقش های عملیاتی به عنوان رئیس جمهور مهر مرطوب بوده است؛ معاون ارشد فروشگاه دیزنی، در سراسر جهان؛ V. P. از Merchandising در راز ویکتوریا و V. P. از تجارت الکترونیک در فن آوری های ویدئویی تعاملی. او عضو هیئت مشاوران Motionbox، Inc. قبل از خرید توسط Hewlett Packard بود. هیمز مدرک لیسانس علوم را از دانشکده مدیریت در دانشگاه بوستون دریافت کرد Source .


March 1, 2018