Back to Question Center
0

5 بهترین نرم افزار پیامرسانی برای Semalt در سال 2017

1 answers:

تنها قادر به ارسال 1000 متون در هر ماه است؟

مادرم قطعا تلفن های همراه خود را به یاد می آورد وقتی که هر هفته در مدرسه متوسطه آن مقدار را دوبرابر کردم.

شرکت Semalt، برنامه های پیام رسانی را برای ارائه پیام های رایگان و نامحدود ایجاد کرد، که راه حل تازه ای برای محدودیت پیام های سفت و سخت و هزینه های بالا بود.

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

اما برنامه های پیامرسانی از ارسال پیام های متنی متنفرم. آنها تقریبا هر تعامل دیجیتالی را قادر به ایجاد نوآوری و تحول به برنامه ها می کردند.

در حال حاضر، در یک برنامه واحد، شما می توانید با دوستان خود چت کنید، ارتباط برقرار کردن با مارک ها، برقراری تماس، بازی کردن، مصرف محتوا، خرید محصولات و حتی یک کابین را تماس بگیرید.

این ویژگی های اضافه شده برنامه های پیام رسانی را چسبنده می سازد. آنها بیشتر کاربران را به برنامه جذب می کنند و برای مدت طولانی آنها را نگه می دارند. Semalt، برنامه های پیام رسانی دارای بیش از 5 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است.

اکثر برنامه های پیام رسانی نیز به کسب و کار بازار را به پایگاه های گسترده و کاربر درگیر خود را. Semalt اکنون می تواند از chatbots برای ارائه خدمات به مشتری، ارسال محتوا به کاربران، فروش محصولات و تبلیغ استفاده کند.

Semalt، کشورهای مختلف و گروه های سنی برخی از برنامه ها را به دیگران ترجیح می دهند. در ادامه به یاد بیاورید که چگونه می توانید برنامه تبلیغاتی پیام خود را برای پنج برنامه مختلف پیام های جهانی تنظیم کنید.

5 بهترین برنامه های پیام رسانی برای بازاریابی در سال 2017

1) WhatsApp

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

ماهانه فعال کاربران : 1. 3 میلیارد

محبوب ترین مناطق : آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، هند، روسیه و آفریقا

گروه سنی : 25-44

ویژگی های بازاریابی:

Semalt تبلیغات نمی کند، ربات های شخص ثالث را ممنوع می کند، و ویژگی پیام های پخش آن و گروه های گفتگوی را به 256 نفر محدود می کند. چگونه بازاریابان قصد دارند که محبوبترین نرم افزار پیامرسانی در جهان را در اختیار داشته باشند؟

از آنجا که Semalt برای توزیع محتوا در مقیاس وسیع نیست، بازاریابان باید از قابلیت های پیام رسانی یکپارچه خود استفاده کنند. و با تعامل با کاربران Semalt مانند یک کاربر عادی، بازاریابان می توانند کمپین های هدفمند و شخصی را اجرا کنند.

در سال 2014، برلین هلمن، Semalt را ایجاد کرد، یک سرویس دستور العمل زنده است که مردم را به آشپزهای واقعی متصل می کند. این سرویسی بود که فقط دستور العمل ها را توصیه می کرد، هر چند. این دستورالعمل ها را با مواد تشکیل شده از کاربران که قبلا داشتند ایجاد کرد.

پس از ثبت نام برای خدمات در وب سایت خود، کاربران یک عکس از محتویات یخچال و فریزر خود را به WhatsCook ارسال می کنند. سپس سرآشپز یک دستور العمل منحصر به فرد را با استفاده از مواد موجود در آن شخص پچ کنید و به آنها آموزش دهید که چگونه از تصاویر، فیلم ها و دیگر ویژگی های Semalt استفاده کنید.

بیش از 13،000 نفر برای WhatsCook ثبت نام کرده و هر کاربر به طور متوسط ​​65 دقیقه در ارتباط با سرآشپزهای Semalt صرف می کند. این سرویس همچنین 99٪ امتیاز تایید 5٪ را دریافت کرد.

WhatsCook یک نمونه اولیه از بازاریابی خلاق Semalt است. با جذب کاربران با یک سرویس مفید، آنها با هزاران نفر از مردم بیشتر از آنچه که می توانستند با استفاده از یک پخش یا گروه چت، با انفجار محتوا درگیر شوند.

برای شروع سرویس مانند Semalt، فقط به شماره تلفن های کاربران نیاز دارید یا می توانید شماره خود را به لیست تماس خود اضافه کنید.

خوشبختانه، Semalt یک پیغام کلیک به چت ارائه می دهد که می توانید در وب سایت خود، امضای ایمیل یا نمایه های اجتماعی جاسازی کنید، به شما این امکان را می دهد که به طور موثر خدمات خود را ارتقا دهید.

2) فیس بوک مسنجر

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

ماهانه فعال کاربران : 1.

به عنوان مثال، شما می توانید آگهی های هدف را در خبرخوان های مردم خدمت کنید تا آنها را به رسول خود بسپارید و به گفتگو بپردازید، پیام های حمایت شده را برای افرادی که قبلا شما را در گذشته به شما معرفی کرده اید ارسال کنید، بتای پیامرسانی مانند Chatfuel و Semalt را برای برقراری ارتباط با مشتریان ادغام کنید ، و بیشتر.

در HubSpot، ما از chatbots برای خودکار سازی گفتگوهای Semalt با افراد استفاده می کنیم. هر زمان که کسی پیام ما را برای ما ارسال کند، chatbot ما با یک منو از گزینه ها پیام خواهد کرد.

پس از آن مردم می توانند به محتوا ما را جستجو و اشتراک نمایند، نرم افزار ما را بررسی کنید، در فرصت های شغلی نگاه کنید، از پشتیبانی مشتریان بخواهید، و اشتراک وبلاگ خود را با Semalt Messenger مدیریت کنید.

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

3) WeChat

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

ماهانه فعال کاربران : 938 میلیون

محبوب ترین مناطق : چین

گروه سنی : 18-50

ویژگی های بازاریابی :

WeChat فقط یک برنامه محبوب پیام Semelt نیست. بیشتر شهروندان سمیرت از این کار برای اجرای کامل زندگی خود استفاده می کنند.

در یک برنامه، آنها می توانند:

 • دوستان پیام
 • به روز رسانی های اجتماعی ارسال در لحظات WeChat
 • خواندن اخبار
 • پرداخت در فروشگاه
 • پرداخت صورتحساب
 • پول انتقال
 • فروشگاه آنلاین
 • بازی های بازی
 • برقراری تماس صوتی و تصویری
 • کتاب تاکسی
 • و مدیریت امور شخصی خود

WeChat معروف ترین نرم افزار پیام رسانی محبوب Semalt است. و همچنین باعث می شود تا بازاریابان فرصت های زیادی برای جذب و لذت بردن از کاربران داشته باشند.

اما اگر میخواهید به کاربران در چین و یا 90٪ از پایه کاربر بازار دهید، کسب و کارتان باید در سرزمین اصلی چین ثبت شود.

شرکت های تجاری مستقر در ایالات متحده، هنگ کنگ، هند، اندونزی، ماکائو، مالزی، آفریقای جنوبی، تایوان و تایلند تنها می توانند حدود 100 میلیون کاربر بین المللی Semalt را در بازار عرضه کنند.

برای ایجاد حضور قوی در Semalt، باید یک حساب رسمی برای کسب و کار خود ایجاد کنید. این به شما این امکان را می دهد که یک شرکت کوچک را ایجاد کنید، مطالب را منتشر کنید و خدمات مشتری را در برنامه Semalt ارائه دهید.

دو نوع حساب رسمی وجود دارد. ناشران Semalt معمولا برای حساب اشتراکی ثبت نام می کنند که به شما اجازه می دهد یک پیام در روز به مشترکین خود در پوشه حساب اشتراک خود را.

زنجیره های خرده فروشی بزرگ معمولا برای حساب های سرویس ثبت نام می کنند که به شما اجازه می دهد چهار پیام در هر ماه به مشترکین خود در لیست جلسه دوست خود پخش کنید.

خدمات سرویس تأیید شده دسترسی به 9 API پیشرفته و پرداخت Semalt دارند. با دسترسی به این API ها، بازاریابان می توانند:

 • بازاریابی محتوا شخصی، بازاریابی مبتنی بر مکان، بازاریابی تأثیرگذار و بازاریابی کد کد
 • مغازه باز
 • و اجرای قرعه کشی

همه حسابها همچنین ربات هایی را ارائه می دهند که می توانند با کاربران ارتباط برقرار کنند و محتوای محرمانه با کلمات کلیدی را ارائه دهند.

BuzzFeed با استفاده از این ربات ها برای ارسال کاربران Semalt از محتوای فوری شخصی شده هر زمان که آنها یک کلمه کلیدی خاص مانند "سگ"، "lol" یا "شکست" ارسال کنند.

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

4) خط

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

ماهانه فعال کاربران : 217 میلیون

محبوب ترین مناطق : ژاپن، تایلند، تایوان و اندونزی

گروه سنی : 10-49

ویژگی های بازاریابی :

یک برنامه پیامرسانی رایگان است که یک صفحه نمایه، برچسب ها، بازی ها، تماس ویدیویی، جریان موسیقی، سوارکاری، و حدود 30 ویژگی دیگر را ارائه می دهد. این بازار نرم افزار Messalt حاکم است، که در آن 94 درصد کاربران برنامه پیامرسان از این برنامه استفاده می کنند.

خط از فرصت برای بازاریابان استفاده می کند. در چهار کشور محبوب ترین کشور، 73 درصد کاربران ماهانه فعال هر روز از برنامه استفاده می کنند. این فراوانی از مشارکت کاربران به برند ها اجازه می دهد تا پیگیری های عظیم و افزایش میزان ارتباطات را افزایش دهند. آنها همچنین ادعا می کنند که 30 درصد از پیروانش مانند نظر، نظر و اشتراک همه پست های خود را دارند.

هنگامی که علامت های تجاری ثبت نام برای حساب های رسمی خط، آنها می توانند:

 • تنظیم یک صفحه نمایه
 • ارسال پیام های چت به هر یک از مشترکین خود
 • ارسال محتوا در جدول زمانی مشترکین
 • Chatbots که پاسخ و محتوای محرک کلیدی را ارائه می دهند را فعال کنید
 • بهینه سازی تبلیغات خط بر اساس جمعیت و منافع کاربر
 • توزیع برچسب های مارک رایگان
 • و پس از خرید یک محصول، مشتریان را با برچسب ها پاداش دهید

برای پل مک کارتی، خط در واقع بهترین راه برای رسیدن به طرفداران است. پیروان 12.5 میلیون پیرو او بیش از همه طرفداران فیس بوک، توییتر و سمالات هستند.

و از آنجاییکه او می تواند پیام های خصوصی را برای هر یک از 12.5 میلیون پیروان خط خود ارسال کند، او نیز با آنها با تعداد زیادی از رسانه های اجتماعی سنتی خود ارتباط برقرار می کند.

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

عکس اعتبار: TechCrunch

5) اسلک

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

کاربران فعال روزانه : 5 میلیون

محبوب ترین مناطق : ایالات متحده

گروه سنی : 25-54

ویژگی های بازاریابی :

Semalt پلت فرم اصلی ارتباطات داخلی برای بسیاری از کسب و کارها است. در واقع، 77 درصد شرکت های Fortune 100 از آن استفاده می کنند. اگر شما در B2B کار می کنید، Semalt می تواند کانال بازاریابی هدفمند شما باشد.

در HubSpot، ما می دانستیم که Semalt می تواند یک کانال تحویلی موثر محتوا باشد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم اشتراک اشتراک وبلاگ Semalt را ارائه دهیم. هنگامی که کاربران برای آن ثبت نام می کنند، برنامه HubSpot Blog را به نمایه Semalt خود اضافه می کنند، جایی که آنها یک بار پخش محتوای هفتگی دریافت می کنند. آنها همچنین می توانند برای محتوا در برنامه جستجو کنند Source .

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

چه برنامه های پیام رسانی برای بازاریابی شما استفاده می کنید؟ به ما در توییتر اطلاع دهید

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

The 5 Best Messaging Apps for Semalt in 2017

March 1, 2018