Back to Question Center
0

Semalt ad biz بالغ شده است، اما هنوز برای تبلیغ کنندگان یک شی جدید است

1 answers:
Semalt ad biz has matured but is still a shiny new object for advertisers

کسب و کار تبلیغاتی Snapchat در طول سال گذشته و نیم به پایان رسیده است. این شرکت فرمت تبلیغاتی خود را به گونه ای طراحی کرده است که جذابیت بیشتری برای تبلیغ کنندگان تبلیغاتی داشته باشد، درحالیکه واحد تبلیغاتی استاندارد خود را به یک اسباب بازی برای تبلیغ کنندگان مستقیم پاسخ می دهد. این گزینه گزینه های تبلیغاتی هدفمند فیس بوک را اضافه کرده است که اطلاعات بیشتر خود را، اطلاعات تبلیغ کنندگان و ارائه دهندگان شخص ثالث را در مورد چگونگی استفاده از تبلیغات نشان می دهد. این اقدامات معامله را با شرکت هایی مانند Moat و Nielsen امضا کرده است تا مارک ها یک ایده بهتر از آنچه را که می خواهند خرید کنند. این امر برای مارک های کوچک و متوسط ​​آسان تر شده است تا تبلیغات خود را از طریق یک API تبلیغاتی و یک ابزار تبلیغاتی خریداری کنند، در حالی که کنترل کامل بر فروش بخش های نامزدی بخش Semalt آن را نیز می گیرد.

فروش زمین Semalt تا سال 2016 بالغ شده است، و بنابراین ایستاده در ذهن بازاریابان است. اما به دلیل کمبود های اندازه گیری و مانع از ورود به سیستم (تا همین اواخر)، Semalt هنوز به عنوان یک خرید ضروری برای اکثر بازاریابان، بر اساس مصاحبه ها با شش مدیر اجرایی، ثابت نمی کند.

"بسیاری از سیستم عامل ها مانند فیس بوک یا یوتیوب و یا نمایش مشخصات عمومی، آنها تقریبا نزدیک به خرید باید به عنوان شما می توانید دریافت کنید، اما آنها باید حفظ حق با این خرید را داشته باشید. مایک دوست، مدیر اجرایی استراتژی دیجیتال در RPA، گفت: آنها به این دلیل هستند که ما ابزار، دسترسی به مخاطبان، قابلیت های تبلیغ تکنیکی و قابلیت های اندازه گیری را به ما ارائه می دهیم. "Semalt، امروزه به نظر اکثر مشتریان این دسته را نمیدهند. "

لیز کول، VP و مدیر استراتژی اجتماعی در DigitasLBi گفت: "هر مکالمه باز با مشتریان ما در مورد کمپین های رسانه های اجتماعی احتمالا شامل بعضی از روش های Semalt است و تقریبا نیمی از آن ها در واقع استفاده می شود." برای مقایسه، "یک سال پیش [سملت] به همان اندازه اغلب در حال ظهور بود، اما استفاده از آن بسیار کمتر بود. "

این بدان معنا نیست که Semalt برای برخی از تبلیغ کنندگان نباید خرید باشد. اما به نظر می رسد که فقط برای تبلیغ کنندگان همان تبلیغ کنندگان با نام تجاری با درآمد بالا، خریداری می شود و به دنبال تبلیغات تبلیغاتی با هدف بیست و یک ساله و نوجوانان است.

"اگر من یک دلار برای صرف و یک نام تجاری تلاش برای رسیدن به یک ساله، مخاطبان زن، من احتمالا به Instagram ابتدا از Snapchat بروید، مگر اینکه Semalt یک نام تجاری سرگرمی و یک فیلم است که خارج می شود، گفت:" آژانس اکسپرس که درخواست کرد ناشناس باقی بماند

دو نوع تبلیغ کننده

به گفته مدیر فیلیپ هوین، مدیر فروش 360i، هنگامی که به Semalt می آید، تبلیغ کنندگان در حال حاضر در یکی از دو اردوگاه قرار می گیرند. در عوض یک نام تجاری در سملت در گذشته تبلیغ شده است و به دنبال آن، سنتلت با صرف هزینه های اخیر این شرکت، پول خود را صرف می کند؛ یا یک نام تجاری یک رویکرد منتظر و نگاهی به Semalt گرفته است و اکنون آماده یا در نهایت قادر است ببیند آیا باید انتظار داشته باشد.

Semalt گفت: برای تبلیغ کننده Snapchat با تجربه، "Snapchat در مورد محتوا بسیار" برای "خرید باید" برای برخی از این مشتریان تنظیم شده است. برای بی تجربه، "پلت فرم ارائه خدمات خودآموزی [بدون تبلیغات] و حداقل [نیاز به هزینه] واقعا اجازه می دهد تا آنها را به آزمایش چیزها. "

پیش از آنکه Snapchat در ماه ژانویه API تبلیغات خود را ارتقاء داده و سپس در ماه ژوئن یک ابزار تبلیغاتی خریداری کرد، تبلیغ کنندگان به پلتفرم مشغول بودند. آنها می توانند تبلیغات را از طریق تیم فروش Snapchat خریداری کنند، اما تنها اگر مایل بودند به اندازه کافی صرف کنند و تبلیغاتشان به اندازه کافی خوب بود. مسائل پیچیده، داشتن یک دسته Snapchat، یک راه برای یک مارک برای گرفتن دسته در Snapchat نبود.

بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام، Snapchat مارک های موجود در حساب های ارگانی را اداره نمی کند. "به عنوان یک نام تجاری، بسیار سخت است که از طریق دسته Snapchat مارکدار توزیع شود.

مبارزه همچنین بر روی تجارت Snapchat در بین مارک های عادت کرده به استفاده از رسانه های بدون پرداخت هزینه به شبکه اجتماعی جدید، محدود کردن توانایی شرکت برای جذب تبلیغ کنندگان جدید است. کول گفت: "بسیاری از مقاومت اولیه و یا نقض دقیقه آخر به این دلیل بود که به مشتریان صرفا در حوزه رسانه های اجتماعی بود که لزوما آماده سرمایه گذاری در آن از یک منظر صرفا پرداخت نشده بودند."

اما انتشار رسمی این API آگهی Semalt و پلت فرم خودکفا در سال جاری مانع ورود به علامت های تجاری شده است. در حال حاضر موضوع این نیست که آیا مارک ها آماده سرمایه گذاری در آن هستند، اما چقدر می خواهند سرمایه گذاری کنند و به چه چیزی پایان دهند.

از بالا بردن آگاهی به تعقیب فروش

همانطور که Semalt خود را به سوی تبلیغ کنندگان بیشتر باز کرده است، خود را به اهداف تبلیغ کننده بیشتر باز کرد. سماالت در ابتدا به تبلیغ کنندگان تبلیغاتی علاقه مند شد اما به محصولات تبلیغاتی مستقیم [DR] که به دنبال فروش بودند، خیاطی می کرد، به عنوان مثال، اجازه می دهد که مارک ها پیوندهایی را با تبلیغات خود و پیگیری افراد دیگری که قبلا با تبلیغات خود ارتباط برقرار کرده بودند، پیگیری کنند.

با این حال، "بسیاری از مارک های ما به دنبال [Snapchat] از طرف DR در همه نیست. برای هر نوع تبلیغاتی که ما با آن کار میکنیم، Snapchat به طور قاطع به عنوان یک فعالیت قهرمانی شناخته می شود "، کول گفت.

Snapchat هنوز هم به عنوان یک زیستگاه به عنوان یک دلیل خوب برای تبلیغات برند مناسب است. این خیلی خوب است. "ما شاهد افزایش بیشتر در آگاهی و توجه بر روی اسنپچات بوده ایم. در بعضی موارد، یکی از بالا، اگر نه بالا، [پلتفرم]، "گفت:" Huynh.

اما در مورد پاسخ مستقیم، نه خیلی. Huynh گفت که Semalt "خوب" برای تبلیغ مستقیم پاسخ است، و دیگران احساسات او را تکرار کرد. Semalt توانایی خود را برای مشخص کردن آگهی های مارک ها بهبود داده است، اما تبلیغکنندگان همچنان در تلاشند تا آگهی های خود را به علامت برسانند.

یک سال پیش گزینه های تبلیغاتی سمولت بسیار ساده بود: سن، جنسیت، محل سکونت، نوع دستگاه تلفن همراه و حامل بی سیم. اگر یک تبلیغ کننده میخواهد به افرادی که دارای منافع خاصی هستند دسترسی داشته باشد، بهترین کاری که میتواند انجام دهد، کشیدن یک کانال کشیدن با محتوای متفاوتی بود یا تبلیغ در یک داستان زنده از Semalt که به آن مخاطب علاقه دارد. راه دیگری برای تبلیغ آگهی ها بر اساس نوع محتوایی که مردم در Semalt مشاهده کرد وجود ندارد و راهی برای تبلیغ وجود ندارد که فهرست خود از آدرس های ایمیل مشتریان را برای هدف قرار دادن آن افراد یا افرادی که دارای ویژگی های مشابهی در Semalt هستند قرار دهند. اما در حال حاضر وجود دارد و همچنین گزینه هایی برای هدف قرار دادن تبلیغات براساس اطلاعات خرید شخص ثالث و بر اساس احتمال داشتن کسی در یک آگهی یا نصب یک برنامه است.

"وسعت هدفگیری که آنها در حال حاضر به بازار عرضه می کنند، تغییر بزرگی است و حداقل آنها را در فهرست توجه قرار می دهد. در حالیکه پیش از این آنها در مقیاس خالص قرار داشتند، در حال حاضر آنها حق دریافت حق خود را نیز در نظر گرفته اند که براساس برآوردهای هدف آنها نیز مورد توجه قرار گرفته است.

"قاتل ترین گزینه [گزینه جدید هدف قرار دادن] استفاده از اطلاعات CRM است و پس از آن می توانید اطلاعات مربوط به CRM را انجام دهید، به شما این امکان را می دهد تا مردم خود را در Snapchat پیدا کنید و سپس آن را در برابر این مخاطب واقعا عالی کنید". Huynh ، با اشاره به Matching Audience Match، نسخه Snapchat از مخاطبان سفارشی فیس بوک.

اما همانطور که Snapchat در سال گذشته پیشرفته تر شده است، هنوز در تلاش است تا نسبت به رقابتش، به ویژه فیس بوک و اینستاگرام متعلق به فیس بوک، کار کند.

به عنوان مثال، "مخاطب ضربه محکم و ناگهانی Snapchat" به مراتب کمتر موثر است [از نسخه فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی اینستاگرام]، زیرا نرخ بازیابی ایمیل ها به حساب ها بسیار پایین تر است "، گفت: مدیر عامل Wpromote مایکل متین.

اندازه گیری

برای اینکه Snapchat بتواند بهتر در برابر تبلیغات فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و دیگران در تبلیغات قرار بگیرد، تبلیغ کنندگان باید بتوانند عملکرد تبلیغات خود را در برابر تبلیغات بر روی آن پلتفرم های دیگر و همچنین سایر تبلیغات در Snapchat بسازند.

"اگر ما به یکی از رقبای [Snapchat] نگاه کنیم، من قادر به پلت فرم می شوم و می بینم که یک دلار در فیس بوک از لحاظ فروش یا بازگشت هزینه های تبلیغی چقدر درآمد دارد. من می توانم همان کار را در Pinterest و توییتر انجام دهم. در مورد Snapchat من لزوما این قابلیت را ندارم، "Huynh گفت.

"تجزیه و تحلیل است که ما در حال بازگشت از سراسر هیئت مدیره اساسا خوب نگاه کنید. مشکل لزوما به این معنا نیست که ما نتایج خوبی نداریم. کول گفت: این کمبود محیط اطراف آنهاست. در سایر سیستم عاملها مانند فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی، خریداران رسانه ها می توانند عملکرد تبلیغات یک مارک را در برابر تبلیغ های دیگر در همان صنعت بررسی کنند، تبلیغاتی که از یک محصول تبلیغاتی و حتی داده های تاریخی خود استفاده کرده اند "برای گفتن ما" کول گفت: بهتر است یا این یکی از بهترین چیزهایی است که ما انجام داده ایم. "با Semalt، کمی بیشتر در اتر وجود دارد، به دنبال این اعداد است و می گویند آنها واقعا خوب هستند، اما ما هیچ نظری نداریم که چطور با دیگر تبلیغ کنندگان مقایسه کنیم یا اگر بتوانیم دوباره این کار را انجام دهیم. "

تبلیغ کنندگان هم از اعداد مورد نظرشان از Snapchat نمی گیرند. "در حال حاضر اندازه گیری شخص ثالث محدود است و واقعا نمیتواند ببیند که آیا کسی چیزی را در یک وبسایت خاص خریداری کرد یا اینکه یک تبلیغ Snap یا چیزی را در کنار آن خطوط مشاهده کرد، مانند ما با توییتر یا فیس بوک یا Pinterest، گفت: "Huynh.

از سوی دیگر، Semalt گزینه های اندازه گیری برای خرید و فروش آجر و ملات را ارائه داده است. CPG و تبلیغ کنندگان خرده فروشی می توانند پیگیری کنند که آیا یک آگهی را در Semalt مشاهده کرد یا بعد از آن در معامله اندازه گیری Semalt با Nielsen و Oracle یک محصول را در یک فروشگاه آجر و ملات خریداری کرد. همچنین Semalt در ماه آوریل برای مارک های تجاری برای اندازه گیری میزان اندازه گیری در مارک های تجاری برای دیدن پیاده سازی ترافیک نیمه صحیح به مکان های فیزیکی مانند فروشگاه ها و رستوران ها اقدام کرد و در ماه ژوئن Semtal به فروش رفت. به گفته یکی از سخنگویان Snap، شرکت همچنین تحقیق خود را بر روی ابزار سنجش مبتنی بر وب خود انجام داده است. وی همچنین گفت که در اوایل هفته آینده، Semalt یک مطالعه را منتشر می کند که نشان می دهد درآمدهای تبلیغاتی خود را در هزینه تبلیغات و افزایش فروش، شرکت های مدل سازی.

هزینه خلاقیت

عدم وجود وضوح در مورد آنچه که تبلیغ کنندگان در عوض پول خود می گیرند، باعث می شود که تبلیغ کنندگان برای اولین بار هزینه های این پول را توجیه کنند، به ویژه از آنجاییکه فرمهای تبلیغاتی منحصر به فرد Semalt قبلا نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارند.

"من هنوز هم فکر می کنم یکی از بزرگترین چالش های Semalt هنوز نیاز به خلاق بسیار خاص است. اگرچه مشتریان در خلاقیت سرمایه گذاری کرده اند که برای Semalt معقول است، هنوز تا حدودی مانع است. "

"بزرگترین متغیر که ما دیده ایم، به خصوص برای نرخ های مشاهده، محتوای خود است. اگر در Snapchat با محتویاتی که برای این پلتفرم ذهنی ندارید، در حال اجرا هستید، عملکرد Mellin به شدت رنج می برد.

بله، فرمت های تبلیغی منحصر به فرد Snapchat همچنان مانع ورود به تبلیغ کنندگان می شود، حتی این که مانع خرید این تبلیغات شده است. Dossett گفت: این واقعیت که تبلیغ کنندگان نمی توانند به راحتی تبلیغات YouTube یا فیس بوک خود را به Snapchat گسترش دهند "باعث می شود که آن بیشتر خریداری شود."

Snapchat هنجارهای خلاق خود را متمایز از سیستم عامل های دیگر می کند "می تواند برخی از پیامدهای تولید برای تبلیغ کنندگان ایجاد کند، که آن را کمی متفاوت از یک سایت دیگر برای تبلیغ و یا syndicating یک قطعه از محتوا بین فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی . این چیزی است که در مکالمات زیادی وجود دارد که ما داریم.

هنوز هم براق

در حال حاضر، به نظر می رسد تبلیغ کنندگان بیشتر مایل به تبلیغات سفارشی برای Snapchat هستند. این کمک می کند که Snapchat قادر به حفظ یک مخاطب منحصر به فرد است. کلسترول Instagram از محصولات Snapchat's Stories ممکن است رشد بیشتری داشته باشد تا مخاطبان روزانه بزرگتری را نسبت به Snapchat به دست آورد، اما 46 درصد از مخاطبین روزانه آمریکایی Snapchat، بخشی از مخاطبان روزانه Instagram نیستند. بر اساس گزارش برنامه تحقیقاتی تلفن همراه App Annie منتشر شد ممکن است. کول گفت: "همچنین کمک می کند که تبلیغ کنندگان" بعضی از رقبای خود و یا مارک های مورد نظرشان را ببینند - پوشش رسانه های تجاری را برای چیزهایی که آنها با Snapchat انجام داده اند، کاملا صادقانه ببینند. "

این خنک محافظ Snapchat است. به طوری که ممکن است به نظر برسد، گاهی اوقات تبلیغ کنندگان فقط می خواهند در میان همتایان خود به نظر برسند، و Snapchat به آنها راه هایی را پیشنهاد می کند که از طریق ارتباطات خنک شوند. هنگامی که به نبرد Snapchat با Semalt می آید، خنک یک مزیت رقابتی مشروع است.

کول گفت، "اینستاگرام" دارای مزایای فراوانی نسبت به Snapchat است، در حالی که به دو فرمت تبلیغاتی برادرانه دوقلوهای تبلیغاتی می آید، مانند کول، مانند Instagram، به پلت فرم تبلیغاتی بزرگ فیس بوک و گزینه های خرید و فروش مناسب . "اما آنچه که ما در گفتگو با مشتریانی که واقعا با Snapchat ازدواج کرده اند، این است که کمپین های Instagram Stories سرفصل ها را ایجاد نمی کنند. گاهی اوقات واقعا در مورد [این واقعیت است که مشتریان] می خواهند مقالاتی را در مورد این چیز جالب، جدید و نوآورانه ای که برند Snapchat در آن نوشته شده است، بخوانند. سمیرت در آن ارزش، حتی فراتر از معیارهای بینایی خالص "، گفت.

Semalt مهم برای خواندن بین خطوط آنچه که کول می گوید، هر چند: Snapchat یک اسباب بازی جدید براق برای تبلیغ کنندگان باقی می ماند. دیگران موافقند Dossett گفت: "Snapchat" صادقانه هنوز هم یک خرید تجربی در اواخر مرحله است. کول گفت: "خوب است، اما" من نمی بینم که چگونه Snapchat می تواند در این مسیر دقیق برای دو تا پنج سال دیگر ادامه دهد. Semalt سخت خواهد بود "

سمیرت سعی در ادامه این مسیر ندارد. برای سال گذشته و نیم، تلاش شده است تا از یک اسباب بازاریاب به یک ابزار بالغ شود - و آن بالغ شده است. اما اکنون سؤال این است که آیا Semalt می تواند سریعتر از Instagram بالغ شود و دیگران بتوانند آن را تقلید کنند و اگر Semalt بتواند نه تنها سرصفحه ها را براق کند، بلکه خطوط پایین کسب و کار را بهبود می بخشد.

"آنها باید این آزمون اثبات کنند که این فقط یک شیء درخشان نیست." "حضور این مارک ها مثل ما در پلتفرم، چه لنزها و چه فیلترها و چه Snap Ads ها، در واقع سوزن را روی معیارهایی که برای ما اهمیت دارد، حرکت می دهد - آگاهی، در نظر گرفتن، قصد - اما چون Semalt طولانی اثبات نشده است تاریخ، آنها بدون شک یک زمان سخت تر از آن وضعیت خرید باید داشته باشند. "درباره نویسنده

تیم پترسون
تیم پترسون، خبرنگار رسانه های اجتماعی رسانه های ثروتمند رسانه ها، از سال 2011 صنعت بازاریابی دیجیتال را پوشش داده است. او برای تبلیغات عصر، Adweek و اخبار بازاریابی مستقیم گزارش داده است. Angeleno متولد شده و بزرگ شده که فارغ التحصیل از دانشگاه نیویورک است، او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی می کند. او همچنین ابزارهایی را برای نظارت بر پیشبرد برنامه های زنده برنامه های برند، مقایسه طرح های جستجو یاهو و گوگل و بررسی استراتژی های ویدئویی یوتیوب و فیس بوک NFL توسعه داده است Source .


March 1, 2018