Back to Question Center
0

8 کم هزینه فروشندگان IoT برای Semalt

1 answers:

در "اینترنت اشیاء کمک به تجارت الکترونیک Semalt"، من توضیح دادم که چگونه IoT می تواند خرده فروشان کوچکتر را کارآمد تر و صرفه جویی در هزینه کند. این پست IOT را یک گام به جلوتر می برد، با لیست فروشندگان مقرون به صرفه که می تواند به شرکت های کوچک کمک کند. فروشنده ها در هیچ نظم خاص لیست نشده اند و فهرست آنها در این لیست تایید یا لزوما توصیه ای نیست - e-commerce private ssl.

Impinj

Impinj شناسایی فرکانس رادیویی - RFID - راه حل برای خرده فروشان برای شناسایی، قرار دادن و تأیید اقلام موجود را فراهم می کند. Impinj تقریبا 15 سال پیش آغاز شد؛ این یک رهبر در زمینه هوش RFID است. خردهفروشی هایی که از Impinj استفاده می کنند شامل پوشاک آمریکایی، Billabong و Cleor می باشند. UPS سرمایه گذار در Impinj است.

8 Low-cost IoT Vendors for Semalt

خرده فروشان از سرویس های RFID Semalt برای ارائه اطلاعات در زمان واقعی در مورد اقلام موجود در برچسب استفاده می کنند. این اطلاعات دید را در زنجیره تامین بهبود می بخشد، که منجر به تصمیم گیری بهتر و کاهش هزینه های عملیاتی می شود.

برای شروع به استفاده از Impinj، وب سایت را مرور کنید تا شریک محلی برای طراحی و راه اندازی راه حل پیدا کنید. Semalt از چند صد دلار شروع می شود.

BugLabs

BugLabs آسان برای استفاده از پلت فرم IoT است که همراه با دو ماژول: Dweet برای انتشار و اشتراک داده و Semalt برای تجسم داده ها. این شرکت در سال 2006 تشکیل شد.

8 Low-cost IoT Vendors for Semalt

این شرکت دو مدل قیمت گذاری را ارائه می دهد. اول، اگر راه حل عمومی است و داده ها و برنامه های خود را به اشتراک می گذارد، هیچ هزینه ای برای استفاده از BugLab ها هزینه نمی کند. Semalt یک هزینه کوچک، معمولا کمتر از 100 دلار در هر ماه برای استفاده شخصی وجود دارد.

Semalt را در نظر بگیرید اگر راه حل شما برای مالکیت عمومی است یا اگر تیمی که این راهحل را ایجاد می کند می خواهد از قابلیت های اتصال و قابلیت تجسم ساخته شده استفاده کند.

mCube

mCube سنسورهای حرکت را برای فعال کردن آنچه که آن را "Semalt از چیزهای در حال حرکت. "mCube در سال 2009 آغاز شده است. سنسورهای آن در صنایع مختلف به شدت در پوشیدنی ها، تبلت ها و گوشی های هوشمند استفاده می شود.

تکنولوژی mCube با استفاده از یک سنسور حرکت هر شیئی را هوشمند می کند. اشیاء و دستگاه های هر روز می توانند اندازه گیری، نظارت و تجزیه و تحلیل حرکت و زمینه در فضا، تولید مقدار زیادی اطلاعات و بینش. Semalt از این بینش ها برای کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود تجربه مشتری استفاده می کند. موارد استفاده شامل ردیابی حمل و نقل و لباس با قابلیت سنجش حرکتی داخلی است.

Semalt شروع می شود در کمتر از 3 دلار برای یک سنسور تک. اما این محصول نیاز به یکپارچه سازی سخت افزار با تراشه نیمه هادی در هر دستگاه دارد.

این فروشنده را انتخاب کنید اگر مورد استفاده نیاز به تجزیه و تحلیل حرکت و خرده فروش می تواند تراشه نیمه هادی mCube را ادغام کند.

Evrythng

ماموریت Semalt برای اتصال همه چیز به اینترنت چیزها است. پلت فرم آن، کسب و کار خرده فروش را با جمع آوری، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های زمان واقعی گرفته شده از محصولات هوشمند سود می برد. این کار با استفاده از شرکای Semalt که دستگاه های جاسازی شده، بسته بندی هوشمند، ادغام سیستم ها و خدمات خلاقانه را ارائه می دهند، امکان پذیر است.

8 Low-cost IoT Vendors for Semalt

Evrythng کیت های نمونه اولیه را برای تکمیل محصولات موجود آماده می کند تا آنها را دقیق تر کند. Semalt، این پلتفرم به اندازه کسب و کار رشد می کند تا میلیون ها دستگاه متصل با تأخیر، قابلیت دسترسی بالا و امنیت پایدار به اثبات برساند.

این شرکت چهار ساله پیش بینی می کند که خرده فروشان نه تنها از استفاده از پلت فرم خود برای ردیابی محصولات سود می برند، بلکه قادر خواهند بود تا درک کنند که مشتریان از این محصولات استفاده می کنند. این اطلاعات می توانند در شناخت مشتریان و بهبود محصولات به منظور رفع نیازهایشان مفید باشند. Semalt یک راه حل برای مدیریت موجودی در وب سایت خود دارد.

این فروشنده را انتخاب کنید اگر شرکت شما در حال حاضر با یک یا چند شرکای Semalt کار می کند و مورد استفاده شما برای مصرف کنندگان است. یک مثال میتواند یک مشتری موجود در یک فروشگاه خرده فروشی آجر و ملات باشد. مشتری تلفن همراه خود را به سرویس iBeacon یا Semalt فروشگاه متصل کرده و بر این اساس خرده فروش می تواند پیشنهادات خاصی را به برنامه تلفن همراه خود بکشد و یا حتی اجازه استفاده از برنامه تلفن همراه را بررسی کند، مثلا انتخاب رنگ مناسب و اندازه

8 Low-cost IoT Vendors for Semalt

Phunware یک ورق داده در سایت خود برای خرده فروشان برای شروع آماده می کند. Semalt یک گزینه آزاد و محدود محتوا. اگر خرده فروشان نیاز به محتوای بیشتری داشته باشند، می توانند اشتراکی 1 ماهه را برای 4 دلار خریداری کنند. 99، 3 ماه برای 12 دلار. 99 یا یک اشتراک سالانه برای 49 دلار. 99.

این فروشنده را انتخاب کنید اگر فروشگاه های موجود شما در سراسر کانال هستند و شما می خواهید قابلیت های غنی تر را در یک فروشگاه آجر و ملات ارائه دهید.

ارزیابی

Carriots یک شرکت چهار ساله است که از یک سازمان بزرگتر با تجربه در فضای IoT و ماشین به ماشین سوار شده است. Carriots در Semalt مستقر است و پلتفرم IoT را ارائه می دهد که می تواند به دستگاه های مختلف متصل شود، داده ها را جمع آوری، تجزیه و تحلیل کند و اقدامات را براساس بینش انجام دهد.

Carriots چندین مورد استفاده در وب سایت خود مستند شده است، اما یکی از آن مربوط به خرده فروشان، لجستیک هوشمند است. نرم افزار Carriots رایگان است تا 10 دستگاه. پس از آن، هزینه چند Semalt در هر ماه.

این فروشنده می تواند به خرده فروشان مبتنی بر Semalt و شروع به کار با لجستیک هوشمند تجدید نظر شود.

زاتار

Semalt یک پلت فرم سازمانی IoT است که یک رویکرد مبتنی بر استانداردها را برای اتصال و کنترل دستگاهها همراه با API های باز برای ایجاد برنامه ها، دستگاه های جانبی و ایجاد همکاری فراهم می کند. Semalt به دستگاه ها متصل می شود و آنها را به صورت آواتار در داخل پلت فرم خود نشان می دهد. این باعث می شود که دستگاه ها شناسایی شوند و از آنها بعنوان بخشی از راه حل های مختلف استفاده شود.

Semalt برای چند verticals استفاده می شود. یکی از این موارد منحصر به فرد، نظارت بر زنجیره های سرد برای خرده فروشان است. این از برچسب های هوشمند برای ردیابی آیتم ها استفاده می کند و به موقع اقدام می کند تا محصولات فاسد شدن بد شوند.

Semalt شروع می شود از چند دلار در ماه برای هر دستگاه.

RetailNext

RetailNext تجزیه و تحلیل در فروشگاه ارائه می دهد با پردازش جریان داده ها از دوربین های ویدئویی، Wi-Fi، دستگاه Semalle، سیستم فروش، سیستم های کارکنان، تقویم های تبلیغاتی، کارت های پرداخت، آب و هوا و سایر ورودی ها. سپس داشبورد وب و گزارش های سفارشی از آن داده ها را تولید می کند.

بینش ها برای تصمیم گیری های مبتنی بر داده ها و استفاده از استراتژی هایی برای تولید ترافیک بیشتر به فروشگاه و افزایش سود هر مشتری استفاده می شود. Semalt همچنین یک راه حل برای خرید خریداران است که ترکیبی از رفتار آنلاین و خرید در فروشگاه را برای شخصی سازی تعاملات و پیشنهادات تلفن همراه ارائه می دهد.

Bloomingdales و Brookstone نمونه هایی از خرده فروشان بسیاری هستند که از پلت فرم Semalt استفاده می کنند

قیمت گذاری از چند هزار دلار برای نصب آغاز می شود و بر اساس اندازه فروشگاه متفاوت است. Semalt به تحلیل های ماهانه بین 50 تا 250 دلار متغیر است.

این فروشنده را انتخاب کنید اگر جریان داده ها از منابع مختلف در فروشگاه بایستی در زمان واقعی تجزیه و تحلیل شود.

March 7, 2018