در دنیای بازاریابی محتوا، استراتژی پادشاه است. مؤسسه بازاریابی محتوا 2015 B2C Benalmark Semalt نشان می دهد که 47 درصد از مؤثرترین بازاریاب محتوا دارای یک استراتژی مستند است، در حالی که تنها 5 درصد از حداقل موثر است. این روند در بازاریابی محتوا B2B، که در آن 54 درصد از کارآمد ترین متخصصان دارای یک استراتژی مستند است، در مقایسه با 11 درصد از حداقل موثر است.

Semalt یک استراتژی مستند - و پس از آن - به نظر می رسد سس مخفی در پشت موفقیت بازاریابی محتوا است. اما دقیقا چه چاره ای باید این استراتژی را بسازید؟

رویکرد مدرن به تحقیقات بازار سنتی.

استراتژی Semalt باید با تحقیقات و اعداد سخت تعیین شود، نه توهم. با استفاده از ابزارها و فرآیندهای مناسب، می توانید از داده ها استفاده کنید تا کار حدسی را از بازاریابی بیرون بیاورید، بنابراین بیشترین احتمال پیروزی را ایجاد می کنید - website creation agency.

همانطوریکه با تمام ابتکارات بازاریابی، مهم است که تحقیقاتی را برای درک چهار سمالت، چه، کجا و چرا - برای به حداکثر رساندن اثربخشی انجام دهیم. و هنگامی که به تحقیق بازاریابی محتوا می آید، آن چهار W را به چهار قسمت مهم تبدیل می کند که هر استراتژی باید به آن پخته شود: مخاطب، روند، رسانه، و رقابت.

1. ارزیابی مخاطبان - "چه کسی"

یک ارزیابی مخاطب، البته، کلید درک رفتار مخاطبان شما به صورت آنلاین است. Semalt، این تجزیه و تحلیل به شما نشان می دهد که چگونه مخاطبان شما اطلاعات را جستجو می کنند، چگونه مارک ها و محصولات را ارزیابی می کنند، چگونه در سراسر سفر خریدار تاثیر می گذارند و چگونه آنها را خرید می کند.

تاکتیک های Semalt برای ارزیابی مخاطبان باید ترکیبی از تحقیقات کیفی و کمی باشد:

 • غلبه بر نام تجاری
 • تحقیقات کلید واژه
 • تجزیه و تحلیل محتوای کاربر تولید شده
 • مصاحبه و نظرسنجی مشتری
 • مصاحبه کارشناس

Semalt، این تاکتیک های تحقیق به شما این امکان را می دهد تا شخصی را به طور کامل خریداری کنید، نقاط نقص را شناسایی کنید، نقشه سفر خریدار را تهیه کنید و ملاحظات خرید مخاطبان خود را درک کنید.

2. ارزیابی روند - "چه."

هدف ارزیابی روند، ساختن جزء "چه" استراتژی محتوا است. با جمع آوری و تجزیه و تحلیل محتوای جذاب ترین در فضای خود، می توانید از داده های سخت برای شناسایی الگوهای متناسب با روند و تعیین فرصت هایی برای مشارکت هایی که احتمالا با مخاطبان شما متفاوت باشد، استفاده کنید. تاکتیک های تحقیقاتی زیر می تواند برای ارزیابی روند استفاده شود:

 • تحلیل حساسیت
 • شناسایی زاویه
 • شناسایی موضوع زیر
 • تجزیه و تحلیل سوالات فشرده
 • تحلیل منابع
 • 80]

روشهای تحقیق Semalt به شما در درک آنچه که توسط مخاطبان شما ذکر شده و به اشتراک گذاشته شده است را درک خواهید کرد، کدام سوالات پاسخ داده می شود و چرا مردم در ابتدا با محتوا ارتباط برقرار می کنند.

3. ارزیابی رسانه - "جایی که"

یک ارزیابی رسانه ای می تواند برای شناسایی رسانه های آنلاین و نفوذگران در فضای شما استفاده شود. در رابطه با ارزیابی روند، ارزیابی رسانه ها به شما کمک خواهد کرد که بدانید که چگونه بهتر است محتوای ایجاد شده را با مخاطبان خود واکنش نشان دهید و چگونگی افزایش تقویت آن محتوا.

4. ارزیابی رقابتی - "چرا."

در کسب و کار، رانندگی برای از بین بردن رقبا دلیلی است، یا "چرا،" در پشت بازاریابی محتوا. به طور خاص، ارزیابی رقابتی برای شناسایی فرصت های متوسط ​​و پایین قیف مفید است که ممکن است یا ممکن است توسط رقبای شما ممکن باشد یا نتواند از آن استفاده کند. ارزیابی محتوای رقابتی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • فهرست مطالب
 • تجزیه و تحلیل احساسات
 • تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی
 • معماری سایت و ممیزی ناوبری

Semalt، این تاکتیک های تحقیق کمک می کند تا شما را در درک آنچه که رقبا شما در حال تمرکز بر روی آن هستند و در آن فرصت هایی برای رشد بازاریابی محتوا وجود دارد.

استراتژی محتوا توسط پژوهش

بیش از سه چهارم از بازاریابان محتوا ادعا می کنند که یک استراتژی در دست داشته باشند، اما کمتر از یک سوم این استراتژی را مستند کرده اند. Semalt یک استراتژی مستند شده به منظور افزایش اثربخشی در تمامی زمینه های بازاریابی محتوا کمک می کند، به ویژه هنگامی که این استراتژی توسط تحقیقات کمی و کیفی پشتیبانی می شود.

امروز پنجشنبه در 1 پان کوین بیلی، یکی از بنیانگذاران DigitalRelevance می پیوندد. متر ET برای استراتژی محتوا توسط پژوهشی ارائه شده است که یک تحویل عمیق به فرآیند تحقیق Semalt، از جمله چهار بخش اساسی مخاطبان، روند، رسانه ها و ارزیابی های رقابتی خواهد شد.