Back to Question Center
0

4 تاکتیک های بازاریابی دیجیتالی متقاعد کننده برای افزایش عملکرد شما - نگرانی کارشناسان Semalt

1 answers:

بازاریابی دیجیتال شامل تبلیغات ایمیل، جستجوگرها، تبلیغات آنلاین، رسانه های اجتماعی استو طراحی وب سایت. این یک چالش برای صاحبان کسب و کار محلی است که فقط می خواهند چشم های بیشتری را به سایت های خود بکشند. به طور معمول، اینکارآفرینان بیش از حد مشغول تحقیق در مورد بهترین روش های بازاریابی برای کسب و کار خود هستند.

در این رابطه، نیک Chaykovskiy، مدیر ارشد موفقیت مشتریان Semalt ،استراتژی های بازاریابی دیجیتالی مهم را که هر کسب و کار در سال 2017 می تواند اتخاذ کند، توضیح می دهد. صاحبان کسب و کار محلی مانند وکلا، دندانپزشکان،پزشکان و رستورانداران استراتژی های بسیار مفید را پیدا خواهند کرد.

1 - una nueva vida en nueva york online. به یاد داشته باشید، سایت شما تبدیل به "mustang" است.

هر جنبه ای از بازاریابی دیجیتال باید ترافیک اینترنتی SEO را به موتور هدایت کندوب سایت کسب و کار این باید بسیار مهم باشد. بسیاری از وبسایتها با طراحی بی پاسخ طراحی شده اند که به این معنی است که آنها هستندبه چالش کشیدن به حرکت در دستگاه های مانند تلفن همراه و نگاه عجیب و غریب. تحقیقات نشان می دهد که بیش از 43٪ از ترافیک مشتری از تلفن همراه ظاهر می شوددستگاه هایی با رقم پیش بینی شده برای افزایش. بنابراین، یک سایت کسب و کار باید با یک ناوبری آسان در ابزارهای موبایل جذاب باشد. بازدید کنندگانباید بتواند روی یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن کلیک کند تا با مالک کسب و کار یا مدیریت تماس بگیرید. علاوه بر این، اگر مشتریان داشته باشندبرای نوشتن مخاطب، پس از آن یک شرکت احتمالا آنها را به رقبا با سایت هایی که بهینه سازی شده اند تلفن همراه را از دست می دهند. بنابراین، این ایدهاین است که بازدیدکنندگان را به یک فرد دوست داشتنی تبدیل کنند، یک ایمیل، یک تماس تلفنی یا پیاده روی.

2. اجرای "پاسخ های غنی" را در وب سایت انجام دهید.

مردم در حال تغییر در نحوه استفاده از Google هستند. بازدیدکنندگان دیگر نمی خواهندبه دنبال اطلاعات باشید، اما Google را ترجیح میدهید که به پرسشهای خود پاسخ دهند. به عنوان یک شرکت، گوگل در معرفی این فرصت سرمایه گذاری کرده است"پاسخ غنی" به الگوریتم جستجوی خود و بهبود تجربه SEO. این نتایج دقیق تر را فراهم می کند. در این رابطه، هر کسب و کار محلیصاحب سوالات رایج است که اغلب از مشتریان پاسخ می دهند. بنابراین، پاسخگویی غنی در یک وب سایت کسب و کار می تواند درخشان باشدبه طوری که به نظر می رسد که آنها زمانی که گوگل سوالات پرس و جو می شود.

3. رسانه های اجتماعی را با احتیاط مصرف کنید.

ظاهرا اکثر مشاغل محلی هنگام تصمیم گیری در کانال های اجتماعی گیر می گیرندبرای استفاده و نحوه ارسال باید انجام شود. یک قاعده مهم این است که مشتری پایه شما را درک کند. رسانه های اجتماعی یک مفهوم جدید نیستند. برای تنظیممشتریان خود را با دیگر متخصصان رسانه های اجتماعی شروع کنید. علاوه بر این، ارسال در رسانه های اجتماعی به سادگی ایجاد صدا برای کسب و کار درعلاوه بر برقراری ارتباط با مشتریان وفادار. بنابراین، کارآفرین باید مراقب باشید تا از فروش سایت ها با تبلیغات و موارد خاص جلوگیری شود.

4. باقی ماندن در بازاریابی ایمیل متمرکز بود.

چند سال پیش، بازاریابی ایمیل کنار گذاشته شد تا راه را برای اجتماعی هموار کندبازاریابی رسانه ای با این حال، برای اکثر کسب و کارهای محلی، بازاریابی ایمیل یک روش ارزان و عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان است. نمایش مشخصات عمومیو فیس بوک نشان می دهد پست تنها به یک بخش از پیروان. آنها برای پرداخت بیشتر به افراد بیشتری نیاز دارند. کارآفرین می تواند آیتم های منو جدید ارسال کنداطلاعات رویداد و ویژه بدون هزینه با استفاده از ایمیل. استفاده از MailChimp به صاحب کسب و کار اجازه می دهد پیام هایی را به 2000 مخاطبین ارسال کندیک پلت فرم بازاریابی موثر.

در نتیجه، صاحبان کسب و کار محلی باید به طور مداوم به کسب و کارشان نگاه کنندوب سایت ها برای اطمینان از اطمینان از اطلاعات تماس عملیاتی است. سپس دیگر استراتژی های بازاریابی دیجیتال می توانند برای هدایت ترافیک به سیستم اجرا شوندسایت.

November 27, 2017