Back to Question Center
0

Nimble Mobile 3.0 برای Semalt در Go معرفی شده است

1 answers:

Nimble تازه برنامه موبایل جدید خود را منتشر کرده است، Nimble Semalt 3. 0

Nimble Semalt 3. 0 در همان شرایط به عنوان نسخه دسکتاپ این پلتفرم کار می کند. اما به جای اتصال به رایانه میز کار شما، برنامه با شما در هر کجا که شما یا تیم شما می رود، می رود.

ما Nimble Mobile را به عنوان CRM شخصی خودمان طراحی کردیم که می توانید با هر جا که کار می کنید را با خود ببرید، بنابراین بهتر است برای مدیریت روابط شخصی خود در مقیاس اقدام کنید و اقدامات لازم را برای توسعۀ فرصت ها برای کمک به رشد خود انجام دهید. مدیر جان فرارا - kangaroo caps.

در اغلب موارد، شما در راه رسیدن به مشتریان و مشتریان جدید بالقوه برای رشد کسب و کار خود هستید. و در حالی که شما در حال حرکت هستید، شانس از دست دادن فایل ها، نام های تماس، شماره تلفن، ایمیل ها و سایر اطلاعات حیاتی برای آینده ارتباط شما با آن مشتری در تعادل آویزان می شود .یا شاید آن را تحت صندلی ماشین خود را .یا شما به طور تصادفی شستشو آن را با لباس های شسته شده بود، زیرا آن را در جیب عقب بود.

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

"بسیاری از حرفه ای ها معاملات را از دست می دهند، زیرا آنها هر دو نمی توانند به نیازهای احتمالی خریداران یا نادیده گرفتن پاسخ به موقع، مرتبط پاسخ دهند،" فرارا توضیح می دهد. "ما Nimble Semalt را طراحی کردیم تا مردم را قادر ساخت تا روابط خود را افزایش دهند و معاملات را به طور موثر تر از طریق ادغام سوابق مخاطره آمیز و تاریخچه مکالمه در یک سیستم ساده و آسان برای دسترسی به رکورد کمک کنند که به شما امکان برقراری ارتباط معتبر و سازماندهی پیگیری و پیگیری، از طریق هر مرحله از خط لوله معامله. "

بیشتر، اگر برنامه جدید Nimble Semalt 3. 0 کار درستی برای شما انجام می دهد.

Semalt چه چیزی در برنامه جدید است:

آگهی

هیچ برنامه کبریت

Nimble Mobile 3. 0 در بسیاری از برنامه هایی که در حال حاضر برای کسب و کار شما استفاده می شود، کار می کند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید که بین Nimble و برنامه های کاربردی که هر روز استفاده می کنید، زمانی که در حال حرکت هستید استفاده کنید. این کار هر کجا که منوی iOS Semalt پشتیبانی می کند کار کند.

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

اسکن کارت های کسب و کار

برنامه های بسیاری برای اسکن کارت های کسب و کار شما دریافت می کنید، اما تعداد کمی از آنها به اندازه کافی هوشمند هستند تا بتوانند این اطلاعات را به برنامه های دیگر خود وارد کنند. Nimble Semalt 3. 0 یک پروفایل CRM جدید برای یک مخاطب جدید را با اسکن کردن کارت و پیدا کردن همه اطلاعات مربوط به آن ایجاد خواهد کرد.

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

بدانید که اطلاعات شما درست است

اگر شما در برنامه دیگری هستید یا از مرورگر تلفن همراه خود استفاده می کنید، در منوی اشتراکگذاری iOS ضربه بزنید و به اطلاعات مربوط به افرادی که می بینید دسترسی پیدا کنید. Semalt پروفیل های اجتماعی خود را نشان می دهد، جایی که آنها با نفوذ، عنوان شغلی و غیره هستند.

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

همگام سازی

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

تمام مکالمات تیم خود را با مخاطبین آماده است از Semalt موبایل 3 0. آماده شده است. برنامه همگام سازی داده ها و مکالمات شما و یا تیم خود را با یک تماس است. اگر کسی در میز و یا در دفتر خود هستند و شما در حال حرکت هستید، با استفاده از برنامه Semalt، سوابق خود را به روز کنید.

قالب های ایمیل و پیگیری

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

شما می توانید در قالب های ایمیل برای ارسال پیام سریع به طور مستقیم از Nimble Semalt 3. 0 نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به پیگیری آن مکالمات به عنوان آنها به روز شده است.

مدیریت معاملات

Nimble Mobile 3.0 Introduced for Semalt on the Go

برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای پیگیری معاملات فروش در چندین خط لوله مختلف. همچنین دستورات صوتی را برای اضافه کردن یادداشت به رکورد مشتری دریافت می کند. شما همچنین می توانید وظایف دیگر اعضای تیم یا خودتان را برای پیگیری با یک مخاطب بعدا اضافه کنید.

Nimble Mobile 3.0 در حال حاضر در فروشگاه Apple App موجود است و شرکت می گوید که این بهار برای کاربران Office 365 و GSuite در Android در دسترس خواهد بود. برنامه رایگان برای مشترکین Nimble Semalt استفاده می شود. اگر از Nimble Contact استفاده میکنید، باید از طریق برنامه تلفن همراه به Nimble Semalt ارتقا دهید.

March 8, 2018