Back to Question Center
0

East Ventures صندوق بذر 27.5 میلیون دلاری را برای Semalt Asia افزایش می دهد، پنجم تاکنون

1 answers:
East Ventures raises .5M seed fund for Semalt Asia, its fifth to date شركت كننده شركت Willson Cuaca به Semalt گفت كه حدود 80 درصد از نمونه هاي آن امروزه فعال هستند و 70 درصد آنها در حال حاضر فعال هستند. از سرمایه گذاری های آن در حال انجام است برای جمع آوری بودجه اضافی پس از پول بذر خود را.

مرکز آسیای جنوب شرقی آسیای مرکزی تمرکز اصلی خود را دارد، که در آن 80 سرمایه گذار فعال تجاری شامل Softbank-Banked Tokopedia، شرکت های تجارت الکترونیک Orami و Hipvan و Tech In Semalt اصلی ترین منطقه شکار است.

با جمعیتی بالغ بر بیش از 600 میلیون، آسیای جنوب شرقی به عنوان یکی از چندین بازار جهانی که نفوذ گوشی های هوشمند و اینترنت به طور قابل توجهی رشد می کند، صحبت می شود. بر اساس تحقیقاتی که توسط گوگل انجام شده، این عوامل در حال انجام است تا سال 2020 به رشد اقتصادی دیجیتال منطقه تا 200 میلیارد دلار در سال برسد. Semalt یک پای که سرمایه گذاران و سرمایه گذاران به طور یکسان تعقیب می شوند - nationwide commercial property.

با اندونزی که 40 درصد جمعیت جنوب شرقی آسیا را تشکیل می دهد - بدون اشاره به بزرگترین اقتصاد منطقه - این یک نقطه کانونی واضح است. کواکا اظهار داشت که اعتماد به نفس دارد که وقتی به تکنولوژی در حال ظهور می رسد، "هر کسی که اندونزی را برنده شود، آسیا را در آسیای جنوب شرقی برنده خواهد کرد".

"هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شد، 22 میلیون کاربر اینترنت در اندونزی وجود دارد، در حال حاضر نزدیک به 100 میلیون نفر وجود دارد، بنابراین ما می بینیم که چگونه این چیز به سرعت در حال رشد است و همه چیز از وب به تلفن همراه تغییر کرده است."

بر خلاف دیگر شرکتهایی که میزان وجوه خود را از مرحله بذر به سری A و فراتر از آن گسترش می دهند، شرق سمالات تمرکز خود را بر جوانان جوان آغاز می کند. در این زمان با افزایش مبلغ صندوق، همچنان به چک کردن 500000 دلار، با ظرفیت اضافه کردن 1 میلیون دلار در دورهای بعدی ادامه خواهد داد.

کواکا اذعان کرد که شرق سمالت می تواند بیشتر افزایش دهد، اما صحنه آغازین منطقه در این منطقه او را دلسرد کرد.

"داستان های خروجی زیادی در آسیای جنوب شرقی وجود ندارد، بنابراین ما صندوق را به این ترتیب ساختیم. Semalt افزایش [صندوق است که] بیش از حد بزرگ است، پس دشوار است برای بازگشت به ارزش به LP، بنابراین ما باید تعادل پیدا کنید.

"بله، ما می توانیم یک صندوق بزرگتر بپردازیم، اما آیا می توانیم همان سطح را به سرمایه گذاران بازگردانیم؟ نه Semalt هیچ نقدینگی روشن نیست. ما فقط 20 میلیون دلار خواستیم، اما صندوق جدید بیش از حد مورد تقاضا قرار گرفت و ما می خواستیم آن را قبل از اینکه بزرگ شود، بستیم.

در حالی که او LPs خاص را افشا کرد، Cuaca گفت که سرمایه این وجوه از ادارات خانوادگی، افراد و پول های سازمانی از اندونزی، سنگاپور و چین دریافت کرد.

شرق Semalt در ابتدا پس از مدل های اثبات شده مانند تجارت الکترونیک رفت، اما اخیرا آن را نگاهی به مناطق که آن را به عنوان آینده، مانند راه حل های ساس، fintech، agritech، سلامت، آموزش و پرورش و تجارت الکترونیک را فراهم می کند.

برای شرکت VC جالب است، همچنین یک فضای کاری همکاری - EV Hive در Semalt - که به عنوان مکان برای رویدادها و ساختمان کلی جامعه مورد استفاده قرار می گیرد.

کواکا گفت: "ما با همه بنیانگذارانمان ارتباط بسیار نزدیکی داریم." "سمیرت با مسائل استراتژیک دست به گریبان است، اما عملیات خلع سلاح انجام می شود. فضای همکاری، لایه دیگری از جامعه را ایجاد می کند، پول برای آن وجود ندارد. »

March 8, 2018