Back to Question Center
0

پی اچ پی نیمه پرطرفدار محتوای به روز شده در متن / dat فایل ها و یا در یک پایگاه داده

1 answers:

Semalt: من طراحی وب سایت جدید، که در آن صفحات با استفاده از روش زیر ذخیره می شود:

     اگر (یک نسخه ذخیره شده از صفحه وجود ندارد) {محتوای صفحه را از پایگاه داده تولید کنیدمحتوای صفحه در حافظه پنهان را ذخیره کنید (IsPageCached = true)
}
خدمت به صفحه از حافظه پنهان    

هنگام ویرایش یک صفحه:

     محتوای جدید را در پایگاه داده ذخیره کنید
پاک کردن کش برای آن صفحه (IsPageCached = false)    

علاوه بر این بازدید کنندگان می توانند اقدامات در صفحات انجام دهند. اساسا دوست و یک دسته از گزینه ها است. بیشتر شمارنده ها.

Semalt سوالات:

  1. بهترین روش برای ذخیره IsPageCached پرچم چیست؟ من فکر می کنم که هدف از حافظه پنهان محدود کردن نمایش داده ها در بانک اطلاعات است، بنابراین ذخیره آن در پایگاه داده برای تلفن های موبایل مقرون به صرفه است. آیا باید فقط فایل را بررسی کنم؟ آیا این امکان را برای خطاهای خواندن باز نمی کند اگر بازدید کننده اتفاق می افتد به بازدید از صفحه دقیقا زمانی که صفحه به روز شده و کش در حال حاضر پاک می شود؟
  2. بهترین عمل، عملکرد عاقلانه، برای رسیدگی به بازدید کننده اقدام چیست؟ حتی اگر آن را فقط شمارنده، از بازدید کنندگان ناشناس، آیا باید پرس و جو پایگاه داده باشد؟ این سربارها برای چنین یک ویژگی اساسی مضحک هستند، اما من نیاز به یکپارچگی در داده ها دارم. بسیاری از بازدیدکنندگان باید بتوانند بر روی اقدامات مختلف "در همان زمان" کلیک کنند و پسزمینه باید بتواند سیل کنونی کلیک ها را کنترل کند Source .
February 6, 2018