Back to Question Center
0

Semalt: آیا راه دیگری وجود دارد به طوری که یک ویدیو در دسترس آنلاین نمی تواند دانلود شود؟

1 answers:

آیا راه دیگری وجود دارد، به طوری که یک ویدیو در دسترس آنلاین نمی تواند دانلود شود؟ من تقریبا هر راه را بررسی کرده ام و متوجه شده ام که همه چیز ممکن است دروغ باشد Source . بنابراین کسی هر چیز دیگری را می داند که نمی تواند دروغین باشد؟

February 6, 2018

شما باید درک کنید که برای اینکه کاربر انسانی به نظر محتوا، مرورگر (یا برخی از نرم افزارهای دیگر) نیاز به دانلود آن. و هنگامی که محتوا به کامپیوتر کاربر بارگیری می شود، شما دسترسی به آن را کنترل نمی کنید.

به اصطلاح "جریان" فقط یک حالت دانلود است که استاندارد بیننده برنامه ریزی شده است تا به صورت خودکار محتوای را پس از آن توسط انسان. با این حال، با استفاده از یک بیننده غیر استاندارد (i. e. یکی که گام حذف را حذف می کند) یا با داشتن یک قطعه دیگر از نرم افزار که در حال اجرا است که محتوای را از بافر قاب زمانی که آن را مشاهده می شود - و آن را به طور دائم موجب صرفه جویی.

اگر بتوان آن را مشاهده کرد، می توان آن را دستگیر کرد.

اگر شما به دنبال امنیت مطلق هستید، پس هیچ. همه چیزهایی که دیده می شود را می توان دانلود کرد. شما فقط می توانید آن را سخت تر کنید. Screengrabbing همیشه کار می کند.

.

اما برای شکست دادن کاربران گاه به گاه، می توانید موارد زیر را امتحان کنید:

  1. میزبان ویدیو خود را در آمازون s3 + cloudfront
  2. از آدرس های امضا شده استفاده کنید، بنابراین فقط از یک IP خاص برای یک مقدار مشخص از زمان درخواست می شود
  3. صفحات ایجاد شده املایی را (پشت سرگذاشتن پیغام) نگه دارید و فقط اجازه دهید آنها را از تعداد معینی آدرس آی پی در هر ماه وارد کنید

اگر آنها نرم افزار ضبط جریان داشته باشند، پس شما از شانس نیستید، اما آنها نمیتوانند با بسیاری از افراد به اشتراک بگذارند و نمیتوانند URL ویدیو را با هرکسی به اشتراک بگذارند