Back to Question Center
0

چگونه Semalt در مورد محتوای پویا بداند؟

1 answers:

من به دنبال بهترین روش برای اجازه دادن به گوگل در مورد تعداد زیادی از محتوای ایجاد شده به صورت پویا می دانم. بیایید بگویم (منظورم رویا) که من فیس بوک هستم، و من می خواهم به Google اجازه دهم همه پست های کاربران را فهرست کنم.

  1. نقشه سایت. xml ممکن است پاسخی برای این باشد، اما در هر نقشه سایت محدود به 50،000 URL است. من می دانم که می توانم 500 نقشه سایت ایجاد کنم و یک نقشه سایت برای نقشه های سایت ایجاد کنم، اما آنها نیز محدود هستند، 25000000 URLS به نظر می رسد کاملا در حال حاضر به اندازه کافی، اما می تواند مشکلات در آینده. من. E-Stack Overflow در حال حاضر دارای 3 میلیون پست است، احتمالا Sitemap راه حل برای آنها نیست.

  2. ایجاد صفحه با پیگیری، و پیوند به تمام داده های پویا. من حدس می زنم این است که سرریز پشته با ایجاد این صفحه در اینجا: https: // stackoverflow Source .

February 6, 2018

هر دو گزینه هستند که شما باید برای آن تلاش کنید. شما می خواهید برای کاربران خود و موتورهای جستجو برای پیدا کردن مطالب خود را آسان کنید. در مورد نقشه سایت XML، اگر هدف شما تبدیل شدن به بزرگ به عنوان فیس بوک باشد، بهتر است آماده باشید که مقابله با چیزها را در مقیاس وسیع انجام دهید و شامل نقشه های سایت.