Back to Question Center
0

5 دلیل برای افزایش ترافیک با جستجوگرهای فصلی

1 answers:
سند

ترافیک فصلی تغییرات در تعامل افراد با موتورهای جستجو در طول سال است. این انحرافات می تواند به عنوان یک نتیجه از الگوی فروش، پیش از تعطیلات و ترافیک تعطیلات، ترافیک فصل ادبی، و روند، رویدادها و موارد خاص باشد.

جولیا واشناوا، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، دلایل رد شدن از ترافیک فصلی و نحوه بهینه سازی وضعیت را روشن می کند.

 1. شما الگوهای ترافیکی سایت خود را تجزیه و تحلیل نمی کنید

اطلاعات ماهانه در مورد رتبه بندی، ترافیک و تبدیل برای بازاریابان مهم هستند. بنابراین، بررسی آمار ترافیک سالانه بیش از یک سال برای شناسایی الگوهای تکراری و رفتار مخاطبان - elementos basicos de una camara fotografica. این به درک علل تغییرات کمک خواهد کرد؛ نوع ترافیک فصلی که تجربه می کنید.

 1. شما مناطق فرصت را نادیده می گیرید

با توجه به الگوهای موجود و عدم دسترسی به فرصت های موجود امکان می دهد تا شما را از ترافیک فصلی دور نگه دارید. ایجاد یک لیست از رویداد فصلی می تواند یک موفقیت بزرگ برای این مشکل باشد. می توانید برای ایجاد هشدار در تقویم Google برای سایر رویدادهای منطقه ای و کسب و کار اقدام کنید..

 1. شما از کلمات کلیدی فصلی استفاده نمی کنید

بر خلاف بسیاری از مدیران وب که جستجو کلمات کلیدی فصلی را انجام می دهند، بهینه سازی موتورهای جستجو بر روی تکمیل تقویم اطلاعات شما پایان نمی یابد. از این رو، ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی فصلی یک استراتژی عالی است. این مراحل زیر را شامل می شود:

 • به دنبال کلمات کلیدی فصلی در کنسول جستجوی گوگل
 • قوانین و مقررات آنها را در Google Trends مطرح کنید
 • گسترش و تحلیل ایده های کلمات کلیدی با استفاده از رتبه بندی ردیاب

 1. شما یک صفحه جدید با نام تجاری جدید برای SEO فصلی ایجاد می کنید

ایجاد یک صفحه دیگر برای تبلیغات فصلی SEO شما توصیه نمی شود، زیرا خطر تکرار مطالب وجود دارد و وقت گیر است. برای جلوگیری از این اشتباه، لازم است صفحات فرود همیشه سبز را بهینه سازی کنید.

در زیر راه هایی برای بازگرداندن محتوای همیشه سبز موجود برای ترافیک فصلی بزرگ است

 • بهینه سازی صفحات فرود برای کلمات کلیدی فصلی
 • به روز رسانی فیلم ها، تصاویر و زمینه: این می تواند در مورد اطلاعات محدود در وب سایت افزایش یابد

 1. شما در حال تماشای رقابت خود نیستید

بدون تماشای رقابت خود، هرگز متوجه نخواهید شد که چرا رقبای شما در SEO شما متمرکز هستند. برای بهینه سازی این اشتباه، آن مربوط به تجزیه و تحلیل رقبای جستجوگرها فصلی است. در زیر راه هایی برای به روز شدن با برنامه های جستجوگرها و دستاوردهای رقابت شما می باشد:

 • ایجاد هشدار برای کلمات کلیدی فصلی هدفمند و ذکر شده: از آنجا که به روز بودن با ذکر های مهم یک اولویت است، دریافت اطلاعیه در هر محتوا با کلمات کلیدی مرتبط ضروری است.
 • ردیابی رتبه بندی رقیب برای کلمات کلیدی فصلی: این شما را به هر فعالیت بهینه سازی که در آن هستند، هشدار می دهد.
 • اشتراک در به روز رسانی های ایمیل های رقبا: این به شما این امکان را می دهد که تراکنش ها و اطلاعاتی را که با کاربران خود به اشتراک می گذارید، تضمین کنید.

نتیجه

جستجوگرهای فصلی یک راه آسان برای جمع آوری ترافیک و فروش به وب سایت شما نیست، مخصوصا زمانی که یک رقابت دیوانه کننده وجود دارد و شما دیر شروع می کنید. برای دفاع از مبارزات خود، شما باید پیشرفت خود را مشاهده کنید و در تحقیق و بهینه سازی زمان زیادی را صرف کنید.

November 27, 2017