Back to Question Center
0

5 راه خارج از جعبه برای بهبود SEO شما با رسانه های اجتماعی - ؛ Insight از Semalt

1 answers:

آیا می خواهید موقعیت خود را در موتورهای جستجو بهتر کنید؟

آیا شما علاقه مند به استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش عملکرد SEO خود هستید؟

رسانه های اجتماعی دارای نتایج قابل توجهی در نتایج جستجوی شما هستندسلطه ی اجتماعی زنده می تواند موقعیت جستجوی را افزایش دهد.

در این نوشتار، جیسون آدلر، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، پنج راه را فراهم می کند که از طریق آن، می توانید از رسانه های اجتماعی برای بهبود رتبه بندی جستجو استفاده کنید.

# 1: برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی

قبلا، رتبه بندی گوگل بر اساس ساخت پیوند بدون در نظر گرفتنکیفیت ارتباطات فردی مورد توجه قرار گرفت. بعدها، گوگل شروع به بررسی کیفیت پیوند پس از درک این افراد کردبا استفاده از لینک های جعلی دست به رتبه بندی می زنند.

از آنجاییکه سایتهای اجتماعی مبتنی بر وب است، پیوندهایی در این سایتها وجود دارداغلب در نظر گرفته شده با کیفیت بالاتر است. حتی در صورتی که شما یک صفحه فیس بوک جدید داشته باشید، احتمالا به علت بالا بودن رتبه شماستمجوز کامل فیسبوک

# 2: تعداد پیروان خود را افزایش دهید

سایت هایی که تعداد زیادی از پیروان با کیفیت بالا را در جستجو جستجو می کنندموتورها پیروان با شدت امتیاز در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود هستند و تعداد قابل توجهی از این افراد در تعامل یا مشارکت قرار دارندبرخی از راه های.

مکالمه ممکن است در قالب بازنویسی محتوای شما، بازنگری پین ها،نوشتن نظر در Google+ یا حتی ارسال یک صدای جیر جیر - draw graph online..به این ترتیب اطمینان حاصل کنید که تعداد پیروان شما به طور پیوسته افزایش می یابد.

# 3: اطمینان حاصل کنید که محتوای شما قابل اشتراک گذاری و قابل جستجو است

یک پلت فرم اجتماعی مانند Pinterest اطلاعات شما را به اشتراک می گذارد وقابل جستجو. این پلت فرم به طور قابل توجهی به اشتراک گذاری می کند. کاربران کاربران از پست های خود در مورد هیئت مدیره خود و ارسال آن به دیگران خبر می دهندطرفداران Pinterest.

به عنوان مثال، شما می توانید پست های خود را در فیس بوک در جستجو جستجو کنیدموتورها با رفتن به برگه تنظیمات خصوصی فیس بوک و فعال کردن سایر موتورهای جستجو برای پیوند به جدول زمانی خود.

# 4: اطمینان از اینکه پست های شما از کلمات کلیدی استفاده می کند

کلمات کلیدی برای سایت شما، کمپین های تبلیغاتی پرداخت شده و وبلاگ، و بنابراین،شما نباید تعجب کنید که کلمات کلیدی با محتوای اجتماعی شما قابل توجه است.

در Pinterest، راه مطمئن برای رتبه بندی در موقعیت بهتر در موتورهای جستجواین است که اطمینان حاصل شود که تابلوها یا پین های شما دارای کلمات کلیدی هستند. به طور مشابه، انجام تحقیقات برای فیلمهای یوتیوب می تواند ترافیک را به وبلاگ افزایش دهدکانال و وب سایت، اگر در نمایه شما برجسته شده باشند.

استفاده از کلمات کلیدی در پست های فیس بوک شما همچنین می تواند در رتبه بندی بهتر قرار گیرد.

کلمات کلیدی اطمینان حاصل می کند که محتوای شما قابل جستجو است و هنگام جستجو کاربرانبرای آن کلمات، مطالب شما اولین کسی خواهد بود که پاپ آپ می شود.

# 5: لیست های محلی

اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاری شما دارای یک لیست سفارشی در Google + است که دارای شماستاطلاعات مربوطه و آدرس این کار مشتریان شما را قادر می سازد که به طور مستقیم در گوگل خود را بررسی نمایند.

نتیجه گیری

استفاده از سایت های اجتماعی به عنوان مداخلات بازاریابی بسیار توصیه می شود، اماحتی می توان آن را افزایش داد با استفاده از آن برای افزایش SEO.

می توان مطمئن باشید که سایت های اجتماعی می توانند رتبه بندی را بهبود بخشند.

November 27, 2017
5 راه خارج از جعبه برای بهبود SEO شما با رسانه های اجتماعی & ndash؛ Insight از Semalt
Reply