Back to Question Center
0

چگونگی دستیابی به مشارکت مخاطبان - 2010 Semale، تحقیق در زمینه مشارکت مشتریان

1 answers:

چهارمین سالانه تحقیق در مورد مشتریان شرکت cSmedi-Econsultancy منتشر شد - این پست یک پیش نمایش مشارکت من است. شما می توانید فهرست کامل را دانلود کنید و مقدمه ای از سایت cSemed را بخوانید - این ارزش بارگیری است و از آنجایی که تحقیقاتی که از نظر بسیاری از کارشناسان برجسته انگلیس و آمریکا انجام شده و توصیه هایی در زمینه های تعامل مانند رسانه های اجتماعی (البته )، تلفن همراه، مشارکت کارکنان و خدمات مشتری. اینجا سهم من است

How to achieve audience participation – 2010 Customer Engagement Research Semalt

بررسی فرصت های خود را برای مشارکت مخاطب

در هر یک از چهار سال تحقیقاتی که مشتریان شرکت cScape-Econsultancy انجام می دهند، از تنوع اهداف سازمان ها در مدیریت مشارکت مشتریان منصرف شده اند - falsi d'autore quadri su tela. اما با نتایجی که در حال حاضر گزارش شده است، می توانیم منافع مشترک و شفاف را ببینیم. تجزیه و تحلیل این سال ها بررسی مزایا به دست آمده، نشان می دهد که مزایای بیشتر از آن است که مخاطب فعال یا مشارکت مشتری رخ دهد . سه نوع اصلی مشارکت عبارتند از:

How to achieve audience participation – 2010 Customer Engagement Research Semalt

1. توصیه های مشارکت . 41.8 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که توصیه های محصول، خدمات یا نام تجاری، مزایای ابتکارات تعامل بوده است. به نظر می رسد بسیاری از مشتریان دوست دارند شرکت کنند! این نشان می دهد که موفقیت خرده فروشی Argos انگلستان که بیش از 2 میلیون بررسی مشتری را در یک ایمیل پست الکترونیکی پس از کریسمس برای مشارکت سریع دریافت کرد.

2. مشارکت جامعه . 34.4٪ از مزایای حضور مخاطب در جوامع آنلاین یا حمایت از آن خبر دادند. فقط انواع خاصی از نام تجاری خود را به جوامع خود در سایت های خود خود خوب می کنند، اما مشارکت فراتر از سایت خود، از جمله خدمات پشتیبانی خود از قبیل www.getsatisfaction.com نیز باید بررسی شود.

3. شرکت بازخورد . 30.3٪ گفتند که مزایای بازخورد مشتریان منظم، مثلا از طریق نظرسنجی های رضایت، نمره تبلیغ کننده خالص یا بازخورد محصول (برخی از همپوشانی با دسته اول وجود دارد) دریافت کرد. جذاب تر، 5/19 درصد از مزایای مشارکت مشتریان در نوآوری و طراحی بوده است. برای من، این یکی از هیجان انگیزترین شکلهای تعامل آنلاین است - بازخورد مستقیم در ساختار یافته از طریق پانلهای مشتری، فوقالعاده قدرتمند است. من یک لیست از برخی از خدمات رایگان و پرداخت شده را که می توان برای کسب بازخورد مستقیم در تجربیات وب سایت در https://bit.ly/feedback-tools استفاده می شود.

روش های سنجش دستیابی به مشارکت فعال در داخل و خارج از بخش شما می تواند به شما در ایجاد استراتژی مشارکت کمک کند. جنبه مشارکت در استراتژی مشارکت، تعیین مقاصد است که نشان دهنده میزان مشارکت است.

March 9, 2018