Back to Question Center
0

6 نکات SEO مهم سمولت هر کارآفرین هوشمند باید درک کند

1 answers:
ایوان کنوالوف، مدیر موفقیت مشتری آژانس دیجیتال Semalt تجربه در مورد چگونگی ایجاد موثرتمرین SEO در شرکت شما

بعضی از بهترین و موفقترین شرکتهای Fortune 500 در جهان امروز، یکی از مهمترین موارد مشترک هستند: اکثر آنهایک وب سایت با رتبه بالا داشته باشید، به این معنی که وب سایت رسمی در اولین نتایج حاصل از موتورهای جستجو ظاهر می شوداز جستجوی وب، به ویژه هنگامی که یک مکان در عبارات جستجو گنجانده شده است. با این حال، این وب سایت ها فقط در آنجا یافت نشدجادویی بعضی از مهارت های سطح بالا مورد استفاده قرار گرفت، رویه های انجام شده و تجزیه و تحلیل انجام شد. این همان توصیف خلاصه استاز آنچه که ما در Semalt انجام می دهیم، است.

در تعریف خود، بهینه سازی موتور جستجو، که همچنین به عنوان بازاریابی جستجو یا جستجوگرها نامیده می شود، فرایند استافزایش یا بهبود دید وب سایت آنلاین. این شامل تحقیقات کلیدی، بهینه سازی محتوا با کلمات کلیدی مرتبط،و استفاده استراتژیک آن در وب سایت به طوری که آن را جذب تعاملات بیشتر، ROI، و وفاداری از بازار هدف خود و یا در نظر گرفته شده استحضار - bonus casino code crystal palace. سایت های اجتماعی نیز در هنگام جستجو برای SEO بسیار مهم هستند. در این مورد، در زیر چند راهنمایی مهم SEO وجود داردشما باید به عنوان یک کارآفرین هوشمند از ایوان کنوالوف پیشنهاد کنید.

1. انتخاب کلمات کلیدی راست

برای هر کسی که حداقل یک سرنخ در مورد آنچه که SEO است، به طور کلی، تقریبا واضح است که کلمات کلیدی بسیار مهم هستند. آن ها هستندمشتریان شات در کمپین های جستجوگرها، به ویژه هنگامی که به درستی در محتوا قرار می گیرند. در واقع موتورهای جستجو تولید می کنندنتایج جستجو براساس ترکیبی از کلمات که توسط کاربر اینترنت در زمان جستجوی اطلاعات در وب ایجاد شده است. گرفتنکلمات کلیدی شما درست شامل کلمات کلیدی نسبی یا مترادف آنها هستند که بازار هدف شما در هنگام جستجو تایپ می کندبرای یک سرویس یا محصول ارائه شده توسط کسب و کار شما..ممکن است برخی از خلاقیتها در اینجا مورد نیاز باشد، حتی اگر یک سازمان حرفه ای SEO باشدمی تواند یک استراتژی کلید واژه ای را طراحی کند که رقابت شما را در بازار دور کند.

2. استفاده از تصاویر و فیلمهای جذاب در جستجوگرها

تحقیقات نشان می دهد که فیلم ها و تصاویر یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی هستند. این به این دلیل است که آنها تعاملی تر هستندجذاب در مقایسه با متن ساده. هنگامی که در محتوا استفاده می شود، فیلم ها و تصاویر توجه زیادی را به خود جلب می کنند. انها همچنینحافظه پایدار در ذهن بازار هدف خود را ترک کنید. با این حال، این بچه ها نیز باید با موتور جستجو همراه شوندبهینه و محتوای متنی کلمه کلیدی متن، می گویند توضیحات و اطلاعاتی که مربوط به پیام اصلی منتقل می شوددر کمپین SEO خاص. تعداد زیادی از خریداران آنلاین و کاربران اینترنت تحت تأثیر قرار گرفته اند که جذابیت بیشتری دارندو فیلم ها / تصاویر با نفوذ، بنابراین اطمینان از استفاده از بهترین شما می توانید دریافت کنید.

3. بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو گوناگون

به عنوان یک کارآفرین هوشمند، فرض بر این نیست که شما قبلا می دانید که دنیای تلفن همراه ما در آن زندگی می کنیم اشتباه نیست. بیشتر کاربران اینترنتاز این روز و سن صرف زمان بیشتری در دستگاه های تلفن همراه خود، که شامل گوشی های هوشمند و قرص، در مقایسه با دسک تاپکامپیوترها و کامپیوترهای لپ تاپ. به منظور ناکام شدن در بخش بزرگتر کیک به رقابت، مطمئن باشید که بهینه سازی کنیدوب سایت شما برای سازگاری با موبایل.

به عبارت دیگر، وب سایت شما باید از یک دستگاه تلفن همراه بدون عوارض و یا ناراحتی در دسترس باشد. به این ترتیب، شمامخاطبان یا بازار هدف قادر به دریافت اطلاعات بحرانی یا خرید محصولات / خدمات خود هستند. یکی نیستصبر کنید تا آنها در دفتر باشند تا بتوانند برخی از پیتزا ها را سفارش دهند، فرض بر این است که خط مشی شما در کسب و کار است. همانطور که این بیشتر استاز یک مسئله طراحی وب، داشتن یک نسخه از موتور جستجوگر، نسخه موبایل وب سایت شما به زیبایی به شما پاداش می دهد.

4. برو موبایل

همانطور که شکی نیست که گوگل شاه موتور جستجوگر است، تعدادی از افراد نیز گزینه های دیگری مانند Bing و یاهو را ترجیح می دهندفقط به ذکر چند شما نمی خواهید تخم مرغ خود را در یک سبد قرار دهید. برای دریافت بازده بهتر از سرمایه گذاری خود در جستجوگرها، مطمئن شوید که ارسال کنیدسایت خود را به دیگر بازیکنان در صنعت موتور جستجو نیز برای تبلیغات آلی و پرداخت می شود..در این مورد، عاقلانه استیک یا دو چیز را در مورد چگونگی رتبه بندی وب سایت های مختلف موتور یاد بگیرید.

5. چشم خود را در جستجوگرهای محلی حفظ کنید

به عنوان خیریه در خانه شروع می شود، کسب و کار به سختی آن را در بازار آنلاین بدون یک استراتژی برنده برای جستجوگرها محلی، به خصوصاگر این یک راه اندازی است به عنوان یک کارآفرین عاقل، مهم است که توجه داشته باشید که بازار محلی شما می تواند تعیین کند که آیا سرمایه گذاری شما چیستیا در سراسر مرزها موفق نخواهد بود. این بیشتر در مورد ایجاد ترافیک آلی به عنوان وب سایت شما ممکن استاز جستجوی محلی، که بسیار مهم است که آن را به رتبه بندی موتور جستجو می آید.

برای به دست آوردن بیشتر از تلاش های بهینه سازی موتور جستجوگر خود، وقت آن است که شما با استفاده از دایرکتوری های کسب و کار محلی در نظر گرفتید. قدرتسایت های دایرکتوری مانند صفحات زرد، Yelp و سایر وب سایت های دایرکتوری همچنین می توانند مفید باشند. مهم این است که همیشه اطمینان حاصل شوداطلاعات کسب و کار خود را در لیست های محلی باقی می ماند سازگار و دقیق، به ویژه پیگیری نحوه تماس های کسب و کار شما وجزئیات آدرس در سراسر سیستم عامل های آنلاین محلی فهرست شده است.

6. صبر کن تا محتویات سایت شما نابود شود

بله، شما ممکن است برخی از مقالات فانتزی و محتوای صفحه وب سایت خود را در گذشته آپلود؛ اما این لزوما به این معنی نیست که به روز رسانی می شودتا پایان زمان لازم نیست. هر فردی که تحصیلات ابتدایی دارد موافقت خواهد کرد که بعضی از اطلاعات بی اهمیت می شودبا زمان. به ویژه هنگامی که به مخاطبان آنلاین و خریداران وب می آید، نمی خواهید آنها را بی وقفه ترک کنید. بارگیری برخی اطلاعات تازهمحتوا و داده های مهم هر زمان و هر وقت کسب و کار خود را در بازی ادامه خواهد داد، به خصوص هنگامی که آن را به ترافیک وب و موتور جستجو می آیدرتبه بندی فقط مطمئن باشید که همیشه مطالب معنی دار و جالب ارائه کنید که بازار هدف شما و یا مخاطبان مفید و جذاب باشد.به من اعتماد کنید، محتوا پادشاهی است و شما تلاش های SEO خود را پشیمان نخواهید کرد.

با وجود اینکه بسیاری از افراد به خوبی درک نمی کنند، SEO یک عنصر کلیدی برای موفقیت هر کسب و کار با عملیات آنلاین است. با جستجو واضح و سازمان یافتهاستراتژی بهینه سازی موتور، ترافیک بیشتر، رتبه بندی گوگل بالاتر، فروش بیشتر و رشد بیشتر برای کسب و کار شما، به ویژه از طریق آن آنلاین استعملیات SEO می تواند در برخی موارد بسیار فنی و وقت گیر باشد، بنابراین ممکن است بخواهید در سازمان حرفه ای جستجوگرها سرمایه گذاری کنید تا بیشترین بهره را ببریداز کسب و کار خود را آنلاین.

November 27, 2017