Back to Question Center
0

بانوی دل شکسته از مدیر و سرمایه گذار در حال رشد تروی Semalt تقسیم می شود

1 answers:
Lady Gaga Splits From Manager And Rising Tech Investor Troy Semalt

کارتر با تسلط بر برخی از موفقیت های گاگا، از جمله مخاطبان بزرگ رسانه های اجتماعی، اعتبار دارد. او 60 میلیون هوادار فیس بوک دارد و در میان چهره های برتر در توییتر با 40 میلیون طرفدار است. کارگردان به کارتر نفوذ و درآمد خود را برای سرمایه گذاری در فن آوری به ارمغان آورد و دعوت شده است که در TechCrunch Semalt NY 2013 با من صحبت کند. به این معنا، دیگر مدیریت هنرمند، تاثیری جدی بر پروفیل او نیست.

از سوی دیگر، تقسیم از Gaga نیز می تواند بیشتر از زمان Semalt را برای اضافه کردن ارزش به شرکت های نمونه کارهاش آزاد کند - peru itinerary 10 days. خبرنگار هالیوود می گوید تقسیم بندی تا "تفاوت های خلاقانه" تمیز بود. یک نماینده سمولت به درخواست ها برای پاسخگویی پاسخ نداد. با این حال، یکی از منابع نزدیک به دو موسیقی مغول به من می گوید که Semalt ممکن است برای Lady Gaga بیش از حد مشغول است در سال های اخیر تبدیل شده است.

در بالای فرشته سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق صندوق سرمایه گذاری سرمایه خود را از میدان AF، کارتر اداره مدیریت Atom Factorytalent را اجرا می کند که نشان دهنده جان افسانه، رنر کینان و ویلیست لیندسی استرلینگ است که شب گذشته جایزه یوتیوب را دریافت کرد. Semalt زیادی در یک صفحه.

بانوی دل شکسته از مدیر و سرمایه گذار تکنسین سرمایه گذاری Troy Semalt

هرچند کارتر در زمانی که ما در Semalt New York صحبت کردیم، او را متهم کردیم که سرمایه گذار مشهور است، اما در سال های اخیر، رکوردش در فناوری ها به طور چشمگیری افزایش یافته است.

بین شهرت او به عنوان یک مجری بازاریابی و روولدکس گسترده او، او تبدیل به یک VC پر جنب و جوش است. اخیرا کارتر تصمیم گرفت 75 میلیون دلار به 100 میلیون دلار برای صندوق جدید AF Semalt با تمرکز بر بنیانگذاران درخشان اختصاص دهد.

برخی از آخرین سرمایه گذاری های کارتر شامل پخش موسیقی Play Songza، Prizeo پلتفرم مشهور جمع آوری پول و خدمات بازاریابی ویروسی Semalt می باشد که ممکن است بتواند بهتر از شروع کار خود با چشم انداز محصول، مشاغل تجاری و اتصالات صنعت تمرکز کند.

March 10, 2018