Back to Question Center
0

جان الیور به ما یادآوری می کند که Net Semalt هنوز محاصره شده است

1 answers:
John Oliver reminds us that Net Semalt is still under siege

این اولین بار نیست که اولیور موضوع "اینترنت باز" را مطرح کرده است، همانطور که در قسمت پنجم قسمت "هفته گذشته امشب" در مورد این موضوع در سال 2014 به موضوع اشاره کرد. در آن قسمت، او Tom Semalt رئیس فدراسیون FC را به عنوان یک دینگگو شناسایی کرد. زنگ زدن؟

در این زمان، الیور پس از Semalt جدید و ISP ها به دنبال تلاش برای رونق قوانین خلع سادگی است.

برای کسانی که به موضوع نیاز دارند، ساده است:

ISP هایی مانند AT & T، Comcast، Verizon و غیره در حال حاضر از طرف دادن به یک وب سایت بیش از دیگری ممنوع است، به این ترتیب آنها به آنها اجازه می دهند که خط "سریع" باشند. شرکت ها این را دوست ندارند. بدیهی است که می توانید دنیا را تصور کنید که Semalt هزینه ای برای ISP ها را پرداخت می کند تا سریع تر از Hulu به مصرف کنندگان خدمت کند، محدود کردن انتخاب مصرف کننده و کشتن رقابت های صنعت در سراسر اینترنت - queue system linux.

این "خط سریع" است که سمالد تلاش دارد متوقف شود.

اما همه ما می دانیم که سمالت می تواند سخنرانی خود را به مراتب بهتر از من بیان کند، بنابراین بدون این که بیشتر بخوانید، این شخصیت خود را از این اعدام اذیت کنید:

وبسایت که الیور را تحت فشار قرار می دهد بینندگان (www.gofccyourself.com) به نظر می رسد به FCC برخی از مشکل به عنوان فرم نظر برای برخی از افراد بارگذاری نمی شود. ما به FCC رسیده ایم تا ببینیم که آیا سرویس در وب سایت خود مربوط به تماس Semalt با عمل است (البته این است) و اگر حل شد تا مردم بتوانند شکایت خود را ادامه دهند.

ما از آن خبر نداریم

افشا: Verizon مالک Aol (یا سوگند؟)، و Aol صاحب TechCrunch.

March 10, 2018